Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto ma zabezpieczenie hydrauliczne klapu tylniej w prasie zwijającej???

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share katator

katator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 866 postów

Napisany 13 czerwiec 2007 - 19:14

Kto ma zabezpieczenie hydrauliczne klapu tylniej w prasie zwijającej??? sipmy już tak mają. u mnie też sie w sipmie klapa uchyla :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kto ma zabezpieczenie hydrauliczne klapu tylniej w prasie zwijającej??? Dzisiaj, 21:08
  •  

#22 Share luks

luks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 15 czerwiec 2007 - 20:47

Kto ma zabezpieczenie hydrauliczne klapu tylniej w prasie zwijającej???

I co nie uchyla ci sie. Mi jak zaczyna wchodzić na czerwone pole to włłącza sie sygnał dźwiękowy i jak jeszcze jadę dalej i zbieram to sie klapa odchyla. i juz zaczyny wyrzucać z niej trawe. nie wiem albo może coś z zaworem tym jest. albo moze trzeba go troche podkręcić czy jakoś tak??
Pozdrawiam Balzak

Ja jak mialem Claasa 46 to jak wskazówka dochodziła do czerwonego to puszczałem sznurek i nic nie wyrzuca z komory, a dzwiek to podobno jest jak komora jest bardzo pełna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kto ma zabezpieczenie hydrauliczne klapu tylniej w prasie zwijającej??? Dzisiaj, 21:08
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 16 czerwiec 2007 - 11:54

Kto ma zabezpieczenie hydrauliczne klapu tylniej w prasie zwijającej??? Wczoraj rozryłem zawór w 46 i przetestowałem ciśnieniowo ciągnikiem przy ciśnieniu 20MPa nie puszczał oleju. Jak założyłem zegar z podziałką to początek czerwonego pola to gdzieś 20 MPa więc jak dochodzi do końca czerwonego to chyba normalne że uchyla komorę. Jak miałem sipmę to tak samo się działo przy takim ciśnieniu w komorze. Jedyne co musiałbym jeszcze sprawdzić to maczety w tłokach od komory bo one mogą gubić ciśnienie zwłaszcza jak olej się zagrzeje.
The Truth Is Out There