Skocz do zawartości

Zdjęcie

wyciek oleju z silnika

43 odpowiedzi na ten temat

#41 Share matti21

matti21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 20:16

wyciek oleju z silnika to jest zdecydowanie czarny olej... ale jutro Sobie jeszcze sprawdzę z wodą tak jak pisałeś:) bardzo dziękuję za radę teraz będę wiedział na czym stoję:(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wyciek oleju z silnika Dzisiaj, 12:21
  •  

#42 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 20:31

wyciek oleju z silnika

Z skrzyni powinien być jasny olej,a z silnika czarny.Olej z skrzyni nie miesza się z wodą a z silnika miesza.Weź trochę na rękę wlej wody i palcem pomieszaj.jak się zrobi siwy to z silnika.Jak będzie ciekło z silnika to koło zamachowe będzie całe zaolejone.Olej z skrzyni może jeszcze wyciekać przy pompie podnośnika.

Co do drugiego pytania to stan tulei zobaczysz co do tłoków to musisz wyciągnąć.

Wydaje mi się że żadnego oleju nie wymieszamy z wodą, olej zawsze będzie na wierzchu. Mylę się :( ???

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 28 listopad 2010 - 22:20

wyciek oleju z silnika mi się wydaje że poszedł ci uszczelniacz na wałku sprzęgłowym ja mam tak u siebie w 385 i tez kapie po robocie ale nie mocno w sumie już wymieniałem pare uszczelniaczy i nowy wałek sprzęgłowy dałem bo na starym był już podtarty rowek ale dalej cieknie no ale mam skrzynie do remontu bo mi wsteczny wyskakuje czasem więc to pewnie przez luzy na łożyskach w skrzyni. Przy remoncie skrzyni i wymianie uszczelniaczy myślę ze już nie będzie mi ciekło :rolleyes:
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7798 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 15:31

wyciek oleju z silnika Olej silnikowy miesza się z wodą.Najlepiej widać jak pójdą gumki na tulejach to olej robi się siwy.Musisz go zabełtać wtedy się zmiesza.