zaglub

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomasz78    1029

uszczelnienie nic nie da ,tam nie ma cisnienia moja lekko przecieka na wałku i ,nawet jak paliwo w zbiorniku sie kończy to podaje dalej piane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Zgadza się tam nie ma ciśnienia tylko jest podciśnienie i dlatego może nie zaciągać  przy wyższej wysokości bo wałkiem ciągnie powietrze.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japa1    1

Witam panowie mam również problem z pompką zrobioną z pompy od c-330. Działała ładnie 3 lata po czym po zimie zachodze nic nie ciągnie ani zalana ani blisko nic zero, odkręciłem tył pompy oringi są ok. Czy można ją jakoś zregenerować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

Panowie a dokładaliście filtr paliwa z obudową to tych mini cpn'ów?  Widziałem takie Obudowy z filtrem +/- 100 zł tylko czy można dostosować jakiś zamiennik tego filtra(znaczy ogólnodostępny)? Czy za każdym razem trzeba kupić obudowę + filtr:).


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Mam dystrybutor o podobnej wydajności jak na stacjach dla osobowych. Oryginalnie nie było żadnego filtra ale też będę coś kombinował. Problemem jest osadzanie się tych glutów z dodatków bio i podczas chłodniejszych jesiennych dni zalepia filtry ( głównie sitko w odstojniku lub pompce zasilającej ). Nie wiem jeszcze co będę zakładał ale przy doborze filtra kieruj się dwoma głównymi parametrami - przepływ i stopień filtracji. Filtry montowane w układach zasilania silników nie muszą mieć dużego przepływu, co innego w dystrybutorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Do mini CPN-ów więc ma być ok, ciekawe czy mają same filtry na wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

Właśnie. Czy za każdym razu nie trzeba będzie kupować kompletu, a może jest jakiś zamiennik ogólnodostępny?


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Filtry kupicie bez problemu, w necie jest naprawdę duży wybór.

Aby nie być gołosłowny, do mojej pompy przeznaczone są takie,przepływ 100 litrów/min, z tym że pompę mam ze stacji paliw. Zamienników też nie brak.

0_0_productGfx_a3eac16464427a26e5afc8af4

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Już nie chciałem wstawiać linka aby nie robić reklamy choć ten przykładowy obrazek filtra ma wyraźny znaczek wodny techtoru. Traktujcie to jako przykład sklepu, takich jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

Panowie odswieze troche temat mam ten mini cpn, licznik od razu wyjalem bo przeciekal i spadalo cisnienie w pompie i  tak bylo przez jakies 5 lat  teraz zepsul mi sie pistolet tzn. cieknie jak przestane lac paliwo i chce kupic jakis inny i znalazlem cos takiego

 http://allegro.pl/show_item.php?item=6628039621&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

pistolet z licznikiem ma ktos cos takiego i czy to zdaje egzamin w sensie ten licznik czy nie przeplacac i kupic zwykly za 80zl taki jak mam teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Skoro przez 5 lat nie potrzebowałeś odmierzać ilości tankowanego paliwa to myślę że będzie to tylko zbędny bajer. 

Sam nie resetuję tego licznika, kręci się dalej a ja na niego nawet nie zwracam uwagi - tankuje do pełna, wiem jakiej pojemności mam zbiorniki w maszynach i to mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexter00    30

Witam. Chciałem trochę odświeżyć temat. Doszły mnie słuchy że od 1 Kwietnia 2017 hurtownie paliwowe nie będą mogły sprzedawać paliwa do zbiorników bez certyfikatu np. popularnych mauzerów. Czyli kto ma tzw dystrybutor będzie kupował hurtowo a kto nie ma do na stacje. Teraz moje pytanie jak to jest z przepisami odnośnie zbiorników ON ( takich oryginalnych dwupłaszczowych). Słyszalem że przy zbiornikach do 2.5 tys l sprawa jest prosta ale to trochę mały. Mnie interesuje zbiornik 5000 l i chciałbym dowiedziec sie jakie są przepisy odnośnie jego umiejscowienia,musi stać na płycie np? Co z ochroną środowiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj