Skocz do zawartości

Zdjęcie

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW

137 odpowiedzi na ten temat

#21 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 14 listopad 2010 - 23:34

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW najczesciej raz na wiosnę, raz na początku zniw a później 2 razy na jesieni, teraz pewnie będzie częsciej,
co do jakości, ani ciapek, ani zetor ani JD nie narzekały na paliwo.
Uważam ze jak stale kupujesz od jednego sprzedawcy i z fakturką to średnio im się opłaca robić borutę

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Dzisiaj, 01:43
  •  

#22 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 15 listopad 2010 - 07:11

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Yacenty

Ja posiadam już ok 2- 3 lata ten tańszy dystrybutor (dokładnie dałem za niego 370 zł + przesyłka). Przez ten okres przelał u mnie ok 7 000 litrów i nic mu nie jest. Jedynie zmieniłem od razu zawór zwrotny na lepszy (koszt 8 zł). Jak najbardziej go polecam. Przed kupnem oczywiście także się zastanawiałem, aby kupić droższy bo może być lepszy. Ale te wszystkie dystrybutory to jedno i to samo (różnią się firmą- nalepką oraz ewentualnie kolorem). Co innego dystrybutor za ponad 1000 zł...
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#23 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 15 listopad 2010 - 17:23

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW nie ma problemu z zapowietrzaniem się czy zalewaniem go przy zmianie beczki z paliwem?

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#24 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 16 listopad 2010 - 07:40

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Nic z tych rzeczy. Zalewasz go tylko raz. Od tego jest zawór zwrotny...
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#25 Share Parich

Parich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 21:45

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW

wasze linki są już nie ważne
który lepiej kupić?
http://allegro.pl/po...1313238198.html za 560 czy taki
http://allegro.pl/mi...1312013204.html za 400zł
150 zł ulicą nie chodzi.
Jakie widzicie plusy jednego a jakie drugiego?

jak dobrze widze to ten z 1 linka ma "bajpas" przy wlaczonej pompie a zamknietym pistolecie paliwo krazy w wezu i pompie.
a ten z drugiego linka jest bez "przelewu" nie wiem jaki ma wplyw na pompe jak bedzie pompowac a zawor w pistolecie bedzie zamkniety. tez chce kupic jakis "dystrybutor" ale chyba bede sam skladal z roznych elementow. osobno kupie pompe i jakis dobry pistolet i waz do paliwa.

#26 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 22:19

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Przy obydwu musisz uwzględnić koszt węzy, bo od tych, to zwykły wąż ogrodowy będzie lepszy. Mój ten z 2 linka przepompował już 12000l, i nie narzekam, problem jest gdy kończy się ON w zbiorniku i się zapowietrzy, lepszy byłby samozasysający, koniecznie z mosiężnym zaworem zwrotnym, bo te plastiki to kit. Posiadanie licznika ma wiele zalet, ale też wadę :huh: :blink:, bo sprowadza na ziemię spalanie ciągnika.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#27 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 22:34

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Ja dziś odebrałem swój zamówiony dystrybutor, automatyczny pistolet, pompa samozasysająca z bypassem (tak mówili że jest), porządne węże firmy Parker, dodatkowy filtr z separatorem wody, licznik analogowy i całość w fajnej metalowej skrzynce zamykanej na klucz, koszt niestety tylko 2500zł netto, jutro załatwie beczki i trzeba zmontować wszystko, zalać paliwem i można używać. Dodam oczywiście fotki jak zmontuje.

#28 Share momek

momek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:www.garazforum.pl

Napisany 30 grudzień 2010 - 06:55

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW panowie co do dystrybutora tego czerwonego powiem tak kupiłem go ale nie wytrzymał przy przelaniu 15349l padł silnik teraz się wnerwiłem i kupiłem pompe od hydrauliki od jakiegoś ładowacza cchyba trola i z tego zrobiłem pompe teraz to idzie 60lw min szkoda tylko że niema licznika ale takto test ok sama ciągnie przelałem nią już ok 29tyś l i bez żadnych problemów a chodzi mi 2 rok dodam że wąż tłoczący ma 10m a ssący ok 4

#29 Share crvx40

crvx40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanika

Napisany 30 grudzień 2010 - 08:41

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Panowie tez mam taki mini cpn i to jest swietna sprawa takie urzadzenie ale bardzo pieni paliwo u was tez tak jest?

#30 Share momek

momek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 16:01

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW u mnie jest to spowodowane dóżym ciśnieniem też tak mam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 21:17

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Zmień wąż na odcinku pompa pistolet na taki o większym przekroju - powinno się poprawić.

#32 Share pawel131

pawel131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:31

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW macie jakieś pomysły na nowy wąż do takiego dystrybutora? Jak pewnie wiecie oryginalne trochę sztywnieją i trzeba kupić jakies lepsze. Nie podawajcie linków z grene ani żadnych powyżej 100 zł, tylko tańsze które nie sztywnieją w kontakcie z olejem napędowym.

Edytowany przez pawel131, 12 styczeń 2011 - 20:39.

#33 Share momek

momek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 25 luty 2011 - 10:40

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW kolego pawel131 jak chcesz węża który niebdzie sztywniał to tylko gumowy żaden inny

#34 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 19:03

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW A co powiecie na ten dystrybutor?
http://allegro.pl/dy...1510400784.html
Zastanawiam się nad kupnem czegoś takiego. Jaka jest Wasza opinia o nim? Użytkuje ktoś coś takiego?

#35 Share crvx40

crvx40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 434 postów

Napisany 19 marzec 2011 - 19:46

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Panowie mam maly problem. Jak pompa postoi troche to pozniej nie moze zassac paliwa chodz paliwo w wezu ssacym jest co moze byc przyczyna?

#36 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 12:39

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW crvx40
Nalej do pompy przez otwór ropy (do pełna). Podejrzewam, że masz uszkodzony zawór zwrotny (nieszczelny)- przynajmniej ja tak miałem na początku i zamieniłem go na metalowy (8 zł).

#37 Share crvx40

crvx40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 434 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 14:17

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW murtek3 bardfzo mozliwe ze tak sie dzieje i chyba zmienie ten zawor i powinno byc po klopocie. Dzieki za rade Pozdrawiam

#38 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 01 maj 2011 - 09:58

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Panowie orientujecie się co się stało z tymi tanimi dystrybuttorami tak koło 400zł?
chciałem dziś kupić na allegro i nie ma żadnego - dosłownie żadnego dystrybutora, szukałem pod różnymi hasłami - minicpn, dystrybutor, cpn i nic
jedyne co jest to ceny zaczynają się od 800zł i wyglądają na takie pro a nie zwykłe żółtki

#39 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 01 maj 2011 - 11:31

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW http://allegro.pl/ma...1563096098.html ja mam ten tylko z innym licznikiem, i głośno chodzi jak pompie i nie wiem czy tak ma być? ma ktoś taki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 614 postów

Napisany 01 maj 2011 - 11:49

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Mam prawie identyczny i u mnie również głośno chodzi ale za to jest naprawdę wydajny .