Skocz do zawartości

Zdjęcie

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW

137 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zaglub

zaglub

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 04 maj 2010 - 09:03

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Witam,
Czy mógłby ktoś kto użytkuje taki dystrybutor paliw, napisać opinie, jak się sprawuje?

http://allegro.pl/it...lowy_zawor.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Dzisiaj, 18:23
  •  

#2 Share Petekw

Petekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo głównie i troche komputery.

Napisany 04 maj 2010 - 10:15

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Tez tkai planuje zakupić. Super sprawa. Sąsiad ma taki juz od roku i jest bardzo zadowolony. Ja też przy najblizszym posiadaniu zbednej gotówki planuje taki zakupic. Bo juz mam dosyć lania wiadrem i rozlewania.
Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

#3 Share Szczur

Szczur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 04 maj 2010 - 10:45

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Witam
Taki mini cpn to świetna sprawa :) zakupiłem taki przez allegro za 349 zł na szczęście mieszkam niedaleko chmielnika i odebrałem osobiście.
przepompowałem już ponad 2000l i niestety licznik oszukuje na 1000 litrach o 100l za mało pokazuje sprawdziłem na bańce 1000 litrowej poza tym żadnych zastrzeżeń nie mam świetnie pompa i szybko pompuje pistolet samo odbijający nigdy nic nie rozlał :) a wyłącznik przeciążeniowy po chwili pracy na wyłączonym pistolecie sam pompę wyłącza.
Trzeba tylko uważać gdy paliwo w bańce się kończy żeby za dużo powietrza nie zaciągną przewód ssący bo później ciężko ma zassać no i oczywiście nie może chodzić na sucho :)
Widziałem już podobny temat na którym użytkownicy tych pomp wspominali o kiepskiej jakości przewodach gumowych lubiących twardnieć na mrozie - można je zmienić na na leprze ale na przykład ten do pistoletu kosztuje ok 100zł :)
Zawór zwrotny plastykowy jest trwały ale zawsze lepiej mieć metalowy- ja posiadam ten pierwszy rodzaj.
Polecam świetna sprawa :)
Landini 6880, Zetor 5245, Mf 255, Claas Dominator 56

#4 Share qamil

qamil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/watch?v=i9owlzyO-_I&context=C3286865ADOEgsToPDskLoowyUMnttn4qgo_9XeU-G

Napisany 04 maj 2010 - 13:35

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW

Ja też przy najblizszym posiadaniu zbednej gotówki planuje taki zakupic. Bo juz mam dosyć lania wiadrem i rozlewania.

Może lepiej było by ci lać konewką. U mnie wszyscy tak leją i nie ma strat wielkich.

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 maj 2010 - 14:19

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Hmmm... 40 konewek do kombajnu musiałbym wtachać na górę. :)

#6 Share Masseyek6290

Masseyek6290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    rolnictwo

Napisany 04 maj 2010 - 14:33

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Ja mam identyczny tylko że bez licznika :) świetna sprawa a szczególnie przy tankowaniu kombajnu momentalnie sie zaleje pełny bak :) ja kupiłem coś takiego w castoramie
Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

#7 Share ochen

ochen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 04 maj 2010 - 16:32

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Taki mini cpn to swietna sprawa. Szybko czysto i bez strat polecam

#8 Share zaglub

zaglub

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 04 maj 2010 - 20:19

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Dzięki wielkie za pomoc, do tej pory lałem ręczna i mam dość machania:]

#9 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 04 maj 2010 - 21:55

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Ja mam taki już 2 lata i serdecznie go polecam. Ma licznik, wiem ile leje itp. Ten akurat zaprezentowany posiada zawór zwrotny metalowy (ja miałem plastikowy- dlatego polecam od razu go zmienić- koszt ok. 8 zł). Wcześniej miałem na korbę, jednak zatankowanie dwóch Bizonów i ciągników dawało trochę popalić. A teraz podjeżdżam pod mój CPN i miło sobie tankuję (pistolet ma również odbojnik). Mój dystrybutor ma przelane ponad 5000 l i sprawuje się bez jakichkolwiek zarzutów (dałem za niego 370 zł + przesyłka). Aha nie polecam kupować niby niemieckich, gdyż wszystkie te mini CPN są chińskie, aczkolwiek odziwo bardzo dobre. Bardzo go polecam !!!
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#10 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 05 maj 2010 - 06:20

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Czy ten dystrybutor ma tak zwany bypas czyli przelew na pompie dzięki czemu pompa nie stwarza
ciśnienia podczas pracy pompy gdy nie lejemy paliwa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 05 maj 2010 - 17:00

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Ten akurat takiego bajeru nie posiada (mój także). W sumie do takiej pompki jest to rzecz zbędna, gdyż jest ona za słaba aby rozsadzić węże itp.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#12 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9681 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 14 listopad 2010 - 20:42

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW wasze linki są już nie ważne
który lepiej kupić?
http://allegro.pl/po...1313238198.html za 560 czy taki
http://allegro.pl/mi...1312013204.html za 400zł
150 zł ulicą nie chodzi.
Jakie widzicie plusy jednego a jakie drugiego?

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#13 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 14 listopad 2010 - 22:09

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Pierwszy może być lepiej wykonany, parametry takie same także trochę ciężki wybór. Wybrałbym ten droższy powinien być lepszy, później możesz żałować, że nie dołożyłeś 150 złotych.

#14 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 22:47

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Od ok.2 lat mam ten tańszy i wiem że dzisiaj kupiłbym ten droższy.

#15 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9681 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 22:54

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW nie bądź taki tajemniczy, czemu? masz jakies porównanie?

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#16 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 23:01

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Ja też jestem na kupnie dystrybutora. Ale patrze coś z takich http://allegro.pl/pr...1277505447.html szukam dobrego bo przez miesiąc musi mi przelać do 4000L i dość dokładny musi być.

#17 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9681 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 23:10

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW dla mnie to już lekki przerost formy nad treścią.
założenia - ma mi to nalać w miare szybko zbiornik 400l, 200l i 60l,
nie musi mierzyć dokładnie. powinno być niezawodne przez okres kilku lat

#18 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 23:13

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW a @yacenty zboczę trochę z tematu. Przywożą Ci hurtem paliwo? jeśli tak to jaki upust masz przy danej ilości?

#19 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9681 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 23:20

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW hurt nie hurt, biorę po 1000l bo taką mam beczkę, będzie gdzieś koło 5% niżej od normalnej ceny, jak jest po 4.20 to mam po 4, oczywiście tak plus minus bo teraz nie pamiętam po ile była na stacjach jak ostatnio kupowaliśmy paliwo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 23:24

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW Rozumiem a często takie ilości bierzesz? i jak z jakością?