zetor7745

Sipma 279/1-Montaż aparatu siatki

Polecane posty

fireseba    224

co może być przyczyną szarpania belarki? Walce w komorze przytrzymują się na chwilę, a za nimi cała reszta, myślę że ma to związek z nagarniaczem za podbierakiem. Czy ktoś miał taki problem?


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 na moje oko luźne  łańcuchy od napędu walców i nagarniacza 

 

kakus19

 

 

  wywal te filtry  i spoko 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beniu33    5

Miałem podobnie i znalazłem kamień za podbieraczem  w podajniku widłowym, był tak wbity , że aż prasa ustawała w momencie przejścia podajnika przez kamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[problem]

Smarowałem, ale prasa strasznie piszczy (podczas pracy), jakby o coś tarła lub coś się zużyło. Ewentualnie, gdzieś jeszcze trzeba posmarować, bo są również te trudno dostępne miejsca. Co może być przyczyną? Łożyska zużyte? Jakiś "mechanizm" poszedł?

Edytowano przez restrukturyzacja2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriano7    0

witam podeśle ktoś zdjęcie gdzie znajduje się jakaś śruba pozwalająca na regulację zużycia sznurka w prasie ? 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Mam pytanko czy stosujecie siatkę bez sciągaczy bocznych i czy na 1,25 też da rade pracować bo narazie robiłem 1,23 i jestem ciekaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael31    36

Kiedyś kupiłem jedną rolkę siatki125cm i różnicy w pracy prasy nie zauważyłem, w dodatku siatka 125 cm jest nawinięta na szerszej rolce tej tekturowej i nie chciała wejść do prasy, musiałem delikatnie obciąć fragmenty wystających po obu stronach siatki tą tekture i było ok,
Ja jade na siatce STRONGER i jak dotychczas jestem z niej najbardziej zadowolony a próbowałem już wiele siatek nawet z TAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Panowie jak się wymienia palce pobieracza zdjęcie poniżej .
trzeba zdjąć cały podbierak czy można jakoś na prasie wymienić, musze się za to wziąć ,ale nie chce rozbierać czegoś zbędnie

post-36928-0-49282100-1507767942_thumb.jpeg

Edytowano przez robert983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    725

Podbierak jest przykrecony do rurki i wisi wspólnie na rurce stabilizujacej z palcem obok. Wystarczy odkręcić 3 do 4 blach oslonowych, wykręcić uszkodzony palec wraz z sąsiednim by wyjąć ich ze wspólną rurką stabilizujacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinKdziak
      Mam pytanie do posiadaczy pras sipma z 279 ,jak długi posiadacie przy nich wałek wom ,bo przy swojej nie mam i muszę kupić,który będzie pasował długością do Zetora 5011 lub ursusa c 360.
    • Przez kamilo2277
      Cześć, czy ktoś remontował Podbieracz w prasie rolującej  carraro record 1200 ( podobna do sipma z279) chodzi o podbieracz 1.2m. Czy między belkami a tulejkami ma być luz i jak duży? Czy części ze sipmy pasują do carraro?
    • Przez UrsusPoland
      Jak w temacie, sznurek jubilat 500. Jak ruszy owijanie to po chwili zrywa. Kombinowałem z napięciem sznurka i luzowałem, bez rezultatu. Prowadnica sznurka te taki zabierak z oczkiem nie ma bruzd.
    • Przez Koxunio
      Witam mam w swojej prasie taka końcówkę jak na zdjęciu do czego to służy to tylko przedłużenie jak to się fachowonazywa? czy jak dam sam wtyk to będzie działać? Pytam bo zaczęło przeciekać i nie wiem jak to rozwiązać i ewentualnie to znaleźć 

    • Przez Dawid1100
      Witam jaka może być przyczyna nie kręcącego się balota sipma z263 pasowa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj