zetor7745

Sipma 279/1-Montaż aparatu siatki

Polecane posty

kuba667    0

Mam takie pytanie do posiadaczy wyżej wymienione (z blokadą mechaniczną) czy da się jakoś zwiększyć stopień zgniotu ? bo przy belowaniu sianokiszonki gdy wchodzi gdzieś tak na czerwone to puszczają zamki

i czy w jakiś sposób da się zwiększyć stopień zgniotu ?

 

 

 

PS jeżeli jest już taki temat to przepraszam ale nie mogłem znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeczl    1

no właśnie w teraz tych nowych (ps 1211 itp.) to już jest a ja mam Z279/1 z 2002r to nawet wtedy w opcji nie było.

bartek01 jak bedziesz posiadaczem tych bajerów to wstaw foto to sobie pooglądamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel26    0

Witam wszystkich posiadaczy prasy Sipma 279 1998 r. Mam problem, potrzebuję instrukcji, schematów tej prasy. Jeśli ktoś z forumowiczów mam taką instrukcję to proszę wysłać ją na mojego email daniel618@o2.pl . Z góry dziękuje :) Pozdrawiam

 

Witam wszystkich posiadaczy prasy Sipma 279 1998 r. Mam problem, potrzebuję instrukcji, schematów tej prasy. Jeśli ktoś z forumowiczów mam taką instrukcję to proszę wysłać ją na mojego email daniel618@o2.pl . Z góry dziękuje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelMU20    0

witam, podziele sie swoim rozwiązaniem w sipmie aby nie wyskakiwac z ciagnika zeby podnieśc opuścić podbieracz. zalozyłem 2 porcelanowe prowadniczki sznurka ( sipmy kostki z-224 ) na ramie w niewielkiej odleglości od rączki rozdzielacz(jedna z prawej a druga po lewej stronie raczki rozdzielacz), kupiłem dwa kolorowe sznurki (mniej więcej po 2.5 metra ) zamocowalem je na rączce rozdzielacza za pomocą zacisków do cienkich linek i gotowe;) sznureczki do ciągnika jeden pod lewą ręke a drugi pod prawą reke i mam problem wysiadania i rycia podbieracza na nierównym terenie z głowy;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedman1900    0

koledzy mam pytanie czy mógł mi ktoś wstawić zdj mocowań odjazdu beli w prasie simpla chodzi mi też o długości tych płaskowników co idą do rurki i jakiej średnicy są te rurki i mam tez pytanie jaka jest szerokość rurki tej wygięte a mianowicie zmierzam jaka jest jej długość jak mógł ktoś z posiadaczy simpli wstawić fotkę z wymiarami będę wdzięczny całego odjazdu beli i zdjęcie z układem mocowań do ramy prasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18mateo18    0

Witam chciałbym was zapytać do jakiego ciśnienia zbijacie belki: słome, siano i sianokiszonkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18mateo18    0

niemam do niej instrukcjii a pozatym jestem świeżym posiadaczem tej prasy to niewiem i chciałem was o to zapytać. Może udzielićie mi jakichś cennych porad jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek01    7

do polowy czerwonego ja dobijam,

 

zamierzam jeszcze kupic ten teownik pomiedzy walce co by zabezpiecznia nie scinało bo wywalałem kilka razy belke nie owienietą i prasowalem na nowo...

 

w przyszlym tygodniu powinienem miec to wstawie fotki tej blachy z przodu i wlasnie tego teownika, bo niby zima a czasu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba9312    0

Witam,jestem świeżym posiadaczem Sipmy Z-279/1 Farma i mam pytanie jaki sznurek jest najlepszy do owijania bel?

Edytowano przez Ryba9312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wel    0

Może ktoś wie lub ma na sprzedaż obwiązywacz siatką do prasy Sipma Z279/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ale opłacalne podczas eksploatacji bardzo, no i podczas sprzedaży tez pare tyś można zyskac...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

no w jednym sezonie na pewno nie.. ;) ale wiem po sobie, że praca z siatką i bez w sipmie to jak niebo a ziemia... o dziwo, aż chce się prasowac... i uważam ,że te 5 tyś jest tego warte... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie zgadzam się z @FINN-em , bo ile czasu owija się bele sznurkiem ,a ile siatką . Mężowi jak zabrakło siatki i musiała dokończyć sznurkiem ,to stwierdził ,że siatka jest bezkonkurencyjna . Tylko ,że w sipma-ch aparat do obwiązywania siatką jest niedopracowany i w wietrzną pogodę jest mały problem z tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

tylko ze siatki zima z siankiszonki nie urwiesz bo sie przymarza a sznurek jakos wyciagniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinKdziak
      Mam pytanie do posiadaczy pras sipma z 279 ,jak długi posiadacie przy nich wałek wom ,bo przy swojej nie mam i muszę kupić,który będzie pasował długością do Zetora 5011 lub ursusa c 360.
    • Przez kamilo2277
      Cześć, czy ktoś remontował Podbieracz w prasie rolującej  carraro record 1200 ( podobna do sipma z279) chodzi o podbieracz 1.2m. Czy między belkami a tulejkami ma być luz i jak duży? Czy części ze sipmy pasują do carraro?
    • Przez UrsusPoland
      Jak w temacie, sznurek jubilat 500. Jak ruszy owijanie to po chwili zrywa. Kombinowałem z napięciem sznurka i luzowałem, bez rezultatu. Prowadnica sznurka te taki zabierak z oczkiem nie ma bruzd.
    • Przez Koxunio
      Witam mam w swojej prasie taka końcówkę jak na zdjęciu do czego to służy to tylko przedłużenie jak to się fachowonazywa? czy jak dam sam wtyk to będzie działać? Pytam bo zaczęło przeciekać i nie wiem jak to rozwiązać i ewentualnie to znaleźć 

    • Przez Dawid1100
      Witam jaka może być przyczyna nie kręcącego się balota sipma z263 pasowa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj