internauta

Numery nadwozia w 4011/C-360

Polecane posty

internauta    0

Witam

Gdzie w C-4011 jest umieszczony nr nadwozia?

Czy ciągnik musi posiadać tabliczkę znamionową? (mam już całą prawie nie czytelną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio88    0

numer pownien być wybity na tylnym moście w okolicy dziur do mocowania hamulca ręcznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internauta    0

witam

dziękuję za odpowiedz. Dzisiaj patrzyłem pod ciągnik i od dołu po lewj stronie (patrząc od tyłu) na tylnym moście jest numer ale nie wybity, tylko taki nadlany. Czy to jest numer nadwozia, czy ten numer powinien być wybity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

mógłbyś zrobić zdjęcie i wrzucić je gdzieś podając nam linka do niego?

wszystkie numery jakie ja widziałem były wybite.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja mam na masce wybite dane ciagnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internauta    0

zdjęć nie mam za bardzo czym zrobić ;(

Tabliczka co była przynitowana da maski w kabinie jest dosyć zniszczona i połowa tabliczki jest nie czytelna.

Jal bym miał zdjęcie takiej tabliczki to bym dał dorobić taką tabliczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja    1

Witam wszystkich.

Czy mógłby mi koś powiedzieć gdzie znaleść numery nadwozia i numery silnika ( normalny, nie perkins ) w C 360?

Czy były gdzieś wybijane poza tabliczką znamionową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1976    0

Witam.

Numery nadwozia sa wybite na tylnym moscie z prawej strony siedzenia, z boku. Obok pochwy hamulcowej. Z numerami silnika to nie wiem, ja mam na tabliczce znamionowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

numery sa na moście po prawej stronie z przidu obok rego prostokątnego dekla nad taśną hamulca recznego

Na skrzyni po prawej stronie zaraz pod pokrywą górna obok pedalu hamulca

numer silnika -doniczego dzis nie potrzebny(silnik jest traktowany jako częsć zamienna) na tabliczce po prawej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja    1

Dziękuje znalazłem, ale jeżeli by ktoś wiedział gdzie znajdują się numery silnika to byłbym wdzięczny za odpowiedz. Zawsze to człowiek śpi spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel8228    0

Numer nadwozia powinien być wybity na tylnym moście w okolicy otworów do regulacji (podciągania) hamulca ręcznego prawego koła. Z tej strony co dzwignie regulacji podnośnika zaraz z przodu przy łączeniu ze skrzynią biegów.Tylko musisz dobrze oczyścić to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

numery są na tylnym moście w przednim prawym narożniku przed taka prostokątna pokrywą oraz na skrzyni na wysokości pedału chamulca tuż pod pokrywą skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwasq    5

przeważnie to masz na tablice znamionowej u mnie jest od nowości c 360 i 1987 i tylko tam ma numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Numery silnika są na tabliczce znamionowej pod filtrem oleju! Nigdzie indziej nie były bite,


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beczka57    86

Jaka jest wielkośc cyfr? Ja wiem że jest po prawej stronie ale czy bardziej z prawej koło błotnika czy całkiem blisko siedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stojar    2
Napisano (edytowany)

Numery silnika są na tabliczce znamionowej pod filtrem oleju! Nigdzie indziej nie były bite,

Kolego nie wiesz to się nie wypowiadaj jak pisze @tomek20

nr silnika jest na bloku z prawej strony pod głowicą za regulatorem napięcia, czyli bliżej zbiornika poprzedzony wybitym oznaczeniem silnika

 

@beczka57 tak bliżej błotnika wielkość to chyba coś koło 8-10mm

Edytowano przez stojar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

w c330 z praej lub lewej strony pod podłogą jest tabliczka znanionowa do tego w c330 i c360 jest data odlewu na skrzyni po lewej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

Witam. Pozwoliłem sobie odświeżyć temat, bo nie chce zakładać nowego. Mam taki problem, tato kupił 10 lat temu 4011, normalnie zarejestrował, ale jeździł bez przeglądu. Dwa miesiące temu policja zabrała mu dowód za brak tego przeglądu. Kiedy zaczęliśmy remont ciągnika okazało się, że w dowodzie są inne nr nadwozia niż na dyfrze i tabliczce znamionowej. Obawiamy się, że diagnosta nie podbije tego przeglądu i nie bardzo wiemy co z tym zrobić . Czy podjechać do wydzialu komunikacji i się wprost ich zapytać, czy przebić numery?


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

Na skrzyni biegów jakie są numery?

 

O przebijanie nie pytaj publicznie, bo to za to jest paragraf.


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiater23    0

Jeszcze raz odświeże temat  jak jest naprawdę z numerami nadwozia w c 330 z 71 roku (chodzi mi gdzie są czy na skrzyni czy na tylnym moście czy tylko tabliczka znamionowa) ,proszę o odpowiedż tych klegów  co naprawdę mają wiedzę o tych ciągnikach lub Ci co robią prawdziwe przeglądy i wiedzą gdzie patrzy diagnosta.Z góry dzięki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszTeam    3
Napisano (edytowany)

Chciałbym odświeżyć temat.. Czy mógłby ktoś podać gdzie znajdowały się numery nadwozia w 4011, 355, 360 ? Bo byliśmy oglądać c-360, i szukaliśmy numerów nawdozia, te co są na tabliczce to się zgadzają ale nie mogliśmy znaleźć na korpusie, ciągnik ma kabine otwieraną na jedną strone, to może ona zasłaniać? Bo byliśmy sie pytać znajomego co podbija przeglądy i mowił ze w c 360 były bite w kilku miejscach.

Zdjęcia mile widziane.

Edytowano przez MateuszTeam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Celownik07
      Jak osiagnac taka wysokosc siedzenia jak na zalaczonym obrazku- to jest "fabryczna" wysokosc? Aktualnie u mnie lezy na plecaku a nie widze mozliwosci jakiejkolwiek regulacji. Dzis troche tam podlubalem : sworznie( te grube)  troche zpracowane ale nie jakos drastycznie- fabrycznie poblokowane, tulejki kompletne, sprezyny nie wyciagniete. Szukam jakiegos punktu zaczepienia od czego zaczac remont by osiagnac to co na zdjeciu. 

    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez krzys924
      Witam.. ostatnio miałem mały wypadek polegający na tym ze cofną sie wałek od pośredniego koła rozrzadu i zahaczył o przeciwwagę... rozebrałem silnik i okazało sie ze przeciwwaga jest strasznie luźna i zaczepia o blok silnika a wałek od tego koła pośredniego jest zgięty i mam w związku z tym parę pytań.. czy mogłem uszkodzić wał korbowy to znaczy czy mógł pęknąć lub zgiąć sie . czy dokupię oddzielnie jedna przeciwwagę i czemu ona sie poluzowała ???
    • Przez Marionos
      Witam
      Do pacjenta C360 z kabiną Sokółka przypasowałem Tura z prlu i o dziwo wieżyczki kolidują z kabiną.
      Po maksymalnym przespawaniu mocowań na sankach będzie oki, czy odpuścić?
      Sanki i kabina jak na zdjęciach:


    • Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj