Zaloguj się, aby obserwować  
janusz20

Jaki środek lepszy MUSTANG 306 SE CZY CHWASTOX TURBO 340 SL

Polecane posty

janusz20    106

Jaki środek lepszy MUSTANG 306 SE CZY CHWASTOX TURBO 340 SL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Ja pryskałem wszystko chwastoxem i wszystko ładnie wypaliło.Wg mnie od tych dwóch wymienionych środków jest najlepszy aminopielik- bardzo szybko działa stosunkowo tani, wadą jest, że potrzebuje m.in 8 stopni w nocy, a jak wiemy różnie to bywa. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

wiosną pryskałem pszenice ozimą chwastoxem turbo w dawce 3 litry/ha (już od 4 lat im pryskam) i ten rok był ostatni jeśli chodzi o ten środek. juz po godzinie chwasty zaczęły się zwijać ALE po 3 dniach chwasty co? dalej rosły w najlepsze. pryskałem po południu noc była ciepła.


Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Z dwóch wymienionych środków mustang zdecydowanie lepszy, z powodu spektrum zwalczanych chwastów: bierze przytulię i ostrożeń oraz jasnoty i przetaczniki - choć nie do końca - średnio wrażliwe.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

U siebie w pszenżycie miałem sporo przytulii, zastosowałem chwastox turbo, 3 dni po oprysku przytulia jest zwinięta, mam nadzieje że już się nie odbije.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roucik    0

U siebie w pszenżycie miałem sporo przytulii, zastosowałem chwastox turbo, 3 dni po oprysku przytulia jest zwinięta, mam nadzieje że już się nie odbije.

 

Na przytulię najlepszy grodyl.

W tych warunkach jeśli chodzi o chwastox a mustang. proponuje wybrać mustanga, działa lepiej w niższych temp. i można go stosować na większe chwasty.

 

pozdrawiam

roucik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA te zawsze uzywam chwastoxu i póki co jestem zadowolony z jego działania,nie jest drogi wiec można go stosować.


Odstraszacze ultradźwiekowe - skuteczne na myszy, ptaki, krety.

www.odstraszacze.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur95    0

co kupić (w miarę tanie) zeby opryskać pole bo mam zarosniete i chce to skosić do 20cm i opryskać tylko czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Po siewie Gilin, lub maczuga, skuteczne i w miare tanie...


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolnik    1

Zapomniałem dodać, że to pszenica ozima. Coś skutecznego, żeby nie trzeba było poprawiać na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault9514    54

Moim zdaniem lepszy jest Mustang 306 Se może troszkę droższy ale dużo więcej zwalcza chwastów mustangiem będę pryskać już drugi rok i wcale nie narzekam :rolleyes:


ZETOR Team !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez raptowny56
      Witam panowie  i panie chciałem zapytać czy środek Nikosar OD 60 nadaje się na chwasty w wiklinie jest on przeznaczony do zwalczania chwastów w kukurydzy pytanie czy nie spali on wikliny wiklina dopiero co zaczyna puszczać .Z góry dziękuję za pomoc ?
    • Przez Lino
      Czy mogę wymieszać środek Aspik 250 EC z Azoksar Super 250 SC?
    • Przez losktos
      Tak jak w temacie, wiosna coraz bliżej więc piszcie jakie macie strategie skracania zbóż. Prosiłbym o uwzględnienie również odmiany zboża (jak wiadomo inaczej podchodzimy do odmian krótko- a inaczej do długosłomych), fazy stosowania i mniej więcej poziomu nawożenia.
       
      Na początek moja strategia w pszenicy:
      Faza BBCH 30/31 - 1l CCC + 0,1-0,15 Moddus, odmiany Bamberka i Rywalka. Wysokość roślin wg COBORU: Bamberka 89 cm, Rywalka 103 cm tak więc odmiany dość niskie. Poziom nawożenia N ok 150-160 kg/ha
    • Przez Makis2111111
      Witam co mogę zastosować w pszenicy? z herbicydem będę pryskał mustangiem prawdopodobnie i do tego na miotle i owsik ATLANTIS 12 0D 0,5L + BIOPOWER 0,5L bo chciałbym dać jakieś aminokwasy lub mikroelementy czy jakieś siarczany magnezu np czy coś inneg co wy stosujecie np ??
       
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie jaki oprysk na łubin przedwschodowo i w jakiej dawce  ? Myślę nad Boxer lub Fantasia 800 EC . Fantasia niby tańsza . Może macie jakieś lepsze sprawdzone opryski ? Bo ja jakoś do łubinu do tej pory nie miałem szczęścia tylko same chwasty 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj