Skocz do zawartości

Zdjęcie

claas mercator

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojteklub

wojteklub

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 21:45

claas mercator witam. mam problem po 40 min pracy bez sieczkarni a mniej wiecej po 20 min pracy z sieczkarnia zaczyna mi lapac temp silnik. silnik to perkins 6 i nie wiem czego to wina. podejrzewam ze silnik sie powoli konczy na dzien dolewam pol litry oleju wiec tragedii nie ma. chlodnica nie jest zakamieniona termostat puszcza na duzy obieg wode. co jeszcze radzicie co moze buc przyczyna??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
claas mercator Dzisiaj, 13:27
  •  

#2 Share Ursus3PGT

Ursus3PGT

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 23:03

claas mercator Może pompa wodna może być pasek klinowy lużny

#3 Share chaner123

chaner123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo Motoryzacja dobry film

Napisany 30 kwiecień 2010 - 23:03

claas mercator Jak oba termostaty działają i chłodnica jest czysta paski od wentylatora naciągnięte nie powinien się grzać. A jak często czyścisz wkłady; wymieniasz olej w filtrze powietrznym?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 01 maj 2010 - 08:38

claas mercator Ja miałem podobnie, nawet chłodnicę wykompałem w roztworze sody a przyczyna była po stronie filtra powietrza.Wkłady w nim były tak zaklejone że puszczały za mało powietrza.Bez zastanowienia i prób ich mycia wymieniłem je na nowe i objawy od razu ustąpiły.
Stan tego filtra udało mi się ustalić na polu gdy czekałem aż silnik nieco przystygnie, wyjołem z tej misy gdzie masz jeden wkład i olej oring który uszczelnia kanał powietrzny na środku, wtedy powietrze nie było do końca filtrowane miało lepszy przepływ i silnik dalej śmigła bez problemu.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share wojteklub

wojteklub

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 01 maj 2010 - 21:00

claas mercator kurde czyszcze filtry olej wymieniam pasek jest naciągnięty chłodnica czysta