Skocz do zawartości

Zdjęcie

jakiej firmy opryskiwacz kupić

23 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:ładne dziewczynki szybkie samochody i dochodowe rolnictwo

Napisany 28 kwiecień 2010 - 21:23

jakiej firmy opryskiwacz kupić witam wszystkich może się powtarzam bo już podobne pytania czytałem ale każdy ma inne potrzeby! chce kupić opryskiwacz 600l 12m ze stabilizacją na pojedynczych dyszach ma być wykożystany do zboża na 15h i ma pracować z C-360 co mi polecicie tak do 3000zł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jakiej firmy opryskiwacz kupić Dzisiaj, 20:05
  •  

#2 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 29 kwiecień 2010 - 06:47

jakiej firmy opryskiwacz kupić http://www.oratynski...pryskiwacze.php Wiesz w tej kasie to trudno myśleć o jakiś markach* raczej wyroby żemieślnicze :) ale na ten areał w 200% wystarczy :rolleyes: Pozdro
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#3 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 29 kwiecień 2010 - 07:33

jakiej firmy opryskiwacz kupić Rzeczywiście jak wspomniał @Andrzej24871, w tej cenie będzie ci trudno znaleźć dobry opryskiwacz. Na Pilmeta czy Krukowiaka nie masz co liczyć, ponieważ ceny interesującego cie modelu zaczynają się od ok 8 000 zł netto :rolleyes:. Z chęcią mogę polecić Pilmeta, tyle że używanego- maszyny nie do zdarcia- wada nie ma stabilizacji. Jeśli z nowych to pozostają tylko firmy prywaciarskie, niestety nie powiem ci jak z jakością bo takowych nigdy nie posiadałem.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share DebyFarmer

DebyFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 12 maj 2010 - 20:01

jakiej firmy opryskiwacz kupić Polecam pilmeta, myśle, że to dobre opryskiwacze i są tańsze od inych marek opryskiwaczy :lol:
ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

#5 Share Lukasz82

Lukasz82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:oczywiście rolnictwo:) i wiele różności

Napisany 16 maj 2010 - 09:00

jakiej firmy opryskiwacz kupić Tad-Len by cię zadowolił. Ja kupiłem w tym roku tylko że 800l.

#6 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 16 maj 2010 - 11:35

jakiej firmy opryskiwacz kupić Wczoraj sprzedałem Pilmeta 400l 12m belka. Koleś jechał po niego 200km, a ma 2,5 ha ziemi. Mówił ze ostatnio oglądał nowego Tad-Lena i Pilmetowi do piet nie dorasta. Mówił ze woli dac wiecej nawet za uzywke, ważne zeby był spokój. Ja też jakos nie mam przekonania do rzemieślników, dlatego poleciłbym używke Pilameta albo Krukowiaka.   
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#7 Share WitekW

WitekW

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 07:46

jakiej firmy opryskiwacz kupić Ja popieram Andrzej24871 http://www.rolnicze-...pryskiwacze.php tylko że jak byś do nich dzwonił to powiedz że chcesz Jar-Met.
demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

#8 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 08:21

jakiej firmy opryskiwacz kupić Jar-Meta nie polecam kupilem go we wrzesniu 600L 15M
i juz jesienia po opryskach rundupem z siarczanem na lancach farba zaczela puchnac
a wczoraj musialem je spawac bo puscily spawy od wzmocnien i jedna srona lancy sie wygiela
w zakladzie tylko w 1 punkcie przyspawali
kup sobie lepiej tad-lema ja za rok tez bede kupywal ale 2000L

#9 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 02 czerwiec 2010 - 20:43

jakiej firmy opryskiwacz kupić Lukaszjarm
Masz racje my mieliśmy Jar-Meta ponad 8 lat 800l to robiliśmy nowe lance ,zbiornik pękł to go łataliśmy ,wymieniliśmy nową pompe.Nie polecam tej firmy.
Kupiliśmy Tad-Lena i jesteśmy zadowoleni model to 1015.
zbigi123
Nie chcem się kłucic ale mój znajomy posiada Pilmeta 1200l i szału nie robi a o prawie 10 tyś droższy.Zbiornik ten sam i co dziwne Tadek jest niby 1000l a wejdzie 1200 litrów,pompa wydajniejsza.Porównaj oba opryskiwacze i dopiero możesz coś pisać .W pilmecie znajomego który ma go już ponad rok farba odchodzi. :D

#10 Share hubert9595

hubert9595

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Zainteresowania:konie, praca w gospodarstwie, maszyny, motoryzacja

Napisany 04 czerwiec 2010 - 21:11

jakiej firmy opryskiwacz kupić Witam. Mam podobny problem mam ok 40 ha użytków rolnych, i nie wiem jaki opryskiwacz wybrać. O jakiej pojemności? firmie? Zastanawiałem się nad 1000 l zawieszanym, 15m, pracował by z c-360 jak myślicie da radę??? Czy lepiej wziąć na kołach taki z 1500 l. Doradźcie mi na ten areał.
Z góry dzięki. Pozdrawiam:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 22:01

jakiej firmy opryskiwacz kupić hubert9595 czy ty niepowazny jestes 1000l do c-360????
maxymalnie 600L zawieszany

#12 Share kris82

kris82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 05 czerwiec 2010 - 20:09

jakiej firmy opryskiwacz kupić no dokładnie 600 to max
na twój areał najlepszy na kołach

#13 Share daras77

daras77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,sport

Napisany 05 czerwiec 2010 - 21:56

jakiej firmy opryskiwacz kupić Mam zamiar kupić 600l lance 15,zawór stałociśnieniowy,firmy SKOTAREK,cena 5100brutto.Warto?Może jakieś uwagi

#14 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 12:59

Mam zamiar kupić 600l lance 15,zawór stałociśnieniowy,firmy SKOTAREK,cena 5100brutto.Warto?Może jakieś uwagi

Polecam tad-lena... Byłem w tej firmie.

#15 Share marek1977

marek1977

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • Zainteresowania:kierowca C+E

Napisany 06 czerwiec 2010 - 21:14

Mam zamiar kupić 600l lance 15,zawór stałociśnieniowy,firmy SKOTAREK,cena 5100brutto.Warto?Może jakieś uwagi

Ja mam taki model i jestem bardzo zadowolony.Polecam ,bo nie każdy musi mieć opryskiwacz Lemkena za 100tyś.

#16 Share FAZI

FAZI

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 07 czerwiec 2010 - 05:38

jakiej firmy opryskiwacz kupić Ja rowniez posiadam opryskiwacz SKOTARKA i smialo moge powiedziec ze sprzet ktory kupilem za na prawde niewielkie pieniadze (porownanie z innymi firmami) dobrze sie spisuje w moim gospodarstwie

#17 Share Bogdanek

Bogdanek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:Jak każdy lubię nowinki techniczne, interesuje mnie wszystko co z tym jest związane.
    Żona, dziecko, pies:), teściowa... - w takiej kolejności to ustawię. :D

Napisany 27 czerwiec 2010 - 09:54

jakiej firmy opryskiwacz kupić Opryskiwacze plimeta są ok i do tego są w marę tanie. :)

#18 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 27 czerwiec 2010 - 10:50

jakiej firmy opryskiwacz kupić jeszcze raz oszczegam przed jar-metem lancde mi sie rozpadaja i mam problem z gwarancja bo nikt nie chce wziasc kosztow wymiany lanc na siebie . poczekam jeszcze tydzien jak sie nie wyjasni sprawe oddam do sadu

#19 Share LeF

LeF

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 401 postów

Napisany 27 czerwiec 2010 - 16:36

jakiej firmy opryskiwacz kupić Też poszukuje opryskiwacza. Coś do c-360 i myślałem nad Ted-lanem 515 TL.
A jak wygląda stabilizacja w takich opryskiwaczach? Działa w miarę dobrze? Czy przejeżdżając przez jakąś nierówność podczas oprysku nie zahaczy się o ziemię lancą. Proszę o opinie na ten temat.
Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share KlimekPL

KlimekPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 364 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 23:48

Wybaczcie za odświeżanie tematu, ale pomyślałem, że lepiej to zrobić zamiast zakładać nowy.

Co koledzy powiecie o firmie BURY jeśli chodzi o opryskiwacze? Myślałem o zakupie nowego 400L/12m z kategorii SMART. Ktoś posiada ten opryskiwacz lub inny z tej firmy? Jak mniej więcej ceny się kształtują za smarta?

Dodaj odpowiedź