Filipoo

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER

Polecane posty

marsel    0

Witam zakupiłem dzisiaj przetrzasacz niemeyera i jak go podepne pod ciągnik to nawet jak rozkrecę śrubę kontrująca to i tak on za bardzo sie kładzie do przodu i strasznie rwie zębami ziemie nie wiem czego tam brakuje co jest nie tak? (zdjęcie pierwsze) i nie wiem do czego służy taka przekładnia z trzema dziurami z tyłu maszyny sie znajduje zdjecie drugie

zdjecie1post-32340-0-64518000-1393094587_thumb.jpgzdjecie2post-32340-0-01709300-1393094677_thumb.jpg proszeo pomoc z góry dziękuje . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymen1    1

Ona się skręca na zakrętach? Bo jeśli tak to możliwe że w miejscu w którym się skręca masz wychodzone bo na przykład u nas w przewracarce claasa jest w miejscu skrętu wszystko wychodzone i po prostu trzyma się ją delikatnie podniesioną na tuzie bo inaczej tak samo ryła by o ziemie :)

lub po prostu to kwestia regulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jack1234567891
      Witam chciałbym zapytać co myslicie o tym pługu, może ktoś z was takim pracował i mógłby powiedzieć jak sie sprawdza?

    • Przez LUKASZ1455XL
      co o niej powiecie mam zamiar kupić i nie wiem co to jest za wynalazek proszę o opinie
    • Przez situ14
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć co będzie lepsze czy przetrząsarka sześciokaruzelowa czy osmiokaruzelowa. Miałaby pracować na ok 25ha łąk (I pokos) i ok 7- 8 ha żyta. Będzie jak na razie pracować z MF 3085.
    • Przez mikolaj90
      Witam. Zamierzam zakupić pług, ostatnio znalazłem coś takiego http://otomoto.pl/pl...n-A456289.html. Jak go oceniacie? czy jest wart tych pieniędzy? Jeśli ktoś posiada taki pług prosiłbym o więcej informacji...
    • Przez Grz3g0rz
      Witam,
      mam na sprzedaż pług Niemeyer Volly-Mat 3+1:http://olx.pl/oferta/sprzedam-plug-niemeyer-volly-mat-3-1-CID757-IDbIHp1.html#1125500939
      Szczerze polecam, przepracował u mnie prawie 20 lat, sprzedaję z powodu kupna większego, również z firmy Niemeyer
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj