Skocz do zawartości

Zdjęcie

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER

26 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 27 kwiecień 2010 - 22:13

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER witam. zakupiłem takową karuzle szerokość robocza 5metrów 4 wirniki 6 łap na kazdym była tania to brałem bo pajakiem to nie robota, ale okazalo się ze mozna powiedzięć ze nie było 2 łozysk po porstu w częsciach były łozyska i ktoś tym musiał robić bo klin na wałku zerwany i na trybie napędzajaćym zęby są wpwyłamywame i teraz moje pytanie gdzie mogę dostać części do tej maszyny?? juz mówię ze GRINE( czy jakoś tam) odpada tam sa ceny z kosmosu :opróbowałem od czegoś dopasowac i szło by tyle ze tulejke bym musiał wstawić w tryb od neptuna ale wolałbym kupić jakiś moze chociaż zamiennik tylko gdzie kupić??? 

i jeszcze jak macie to jak wam spisują się tej firmy przetrzasacze??? :rolleyes: 

z góry dzięki za odp pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER Dzisiaj, 19:46
  •  

#2 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 07:12

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER Nie radzę wstawiać kombinowanych części, bo wydasz kasę a i tak będziesz musiał kupić orginały. Lepiej poszukaj części przez internet zaoszczędzisz czas i pieniądze.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#3 Share jozin

jozin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, Motoryzacja.

Napisany 28 kwiecień 2010 - 07:48

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER Albo idź do jakiegoś znajomego tokarza i ci dorobi z odpowiedniej stali i lepiej wymienić dwa tryby bo może dziać się to samo po wymianie jednego

#4 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 20:34

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER wczoraj do pózna szukałem na necie jakiś częsci i nic nie znalazłem tzn zadnych trybów :rolleyes: nom jesli nic nie znajdę to dorobię pare km odemnie jest gościu co robi tryby  za tryb od 3011 II/III powiedzieł mi podajze 200zł z groszem drozej jak kosztował nowy ale tego do karuzeli nigdzie nie ma :)

#5 Share voyteknet

voyteknet

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 08 maj 2010 - 00:58

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER a może poszukaj u jakiegokolwiek w dilera granit..... jakby co to możesz podać typ przetrząsacza to ci powiem ile to moze mniej więcej kosztować ----z doświadczenia wiem ze z tymi dorabianym na frezarce trybami to rożne krócej lub dłużej dystansowe historie wychodzą ( zależy czy chcesz maszynę użytkować czy chcesz ja sprzedać):lol::lol:

#6 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 08 maj 2010 - 21:10

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER nom i włąsnie mysle ze ten tryb tez był dorabiany bo ma 14 zebów a przewaznie mają 15 zdarzy się 13 i 16  :lol: dzisiaj zawiozłem do frezera i tak jak myślałem w 100 się znieszcze powiedział mi 80 zł nom chce ja uzytkować a jesli chodzi o dilera granit too tak taki trybik kosztuje 430zł tak plus minus  :lol: wiec hmm cena sama mówi... jak sie doczytam na tabliczce to  jutro wpisze tu jej typ B)

#7 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 19:45

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER siemka B) jak juz załozyłem ten temat to mysle ze jak tu zadam to pytanie to nic się nie stanie :) przy tym przetrzasaczu ma koło 4,80/4,00-8 i teraz bo miałem tam tylko jedna opona i ona ma tylko dwa płótna musze dokupić reszte jak sądzicie pakować się w te dwu płócienne?? troche mi się wydaje ze za słabe, myslę na 4-6 płócien tylko gdzie mogę tanio kupic dore??(omijam wulkanizatorów)grene ma 4 za 19 zł nawet nawet do tego dochodzi detka 12zł. a u nas kupiłem jedną nie dawno z dętką czyli komplet i to 6 płócien za 26 zł tanio tylko czy to bedzie dobre?? a kupiłem jadna bo wiecej nie mieli i jakoś dowiez nie moga. Moze macie jakieś inne opony???w necie coś ciezko znależć (albo mi nie wychodzi to szukanie). pozdrawiam :D

#8 Share volf

volf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 22:35

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER A ten tryb to który założyłeś-ten dorabiany czy granit? Pytam, bo coś tanio ten gościu wołał za dorobienie, chyba, że bez obróbki cieplnej (hartowanie czy nawęglanie)...

#9 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 08:30

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER 80zł dorabiany, obróbka cieplna na bank była gościu dużo trybów robi każdy go chwali więc i myślę ze mnie nie wycykał :D po złożeniu super maszyna cichutko pracuje tylko te koła i w pole :)

#10 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 18:40

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER Panowie naprawa super dzisiaj testowałem bez zarzutów działa :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Orzech334

Orzech334

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 01 maj 2012 - 20:53

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER poszukuje pomocy potrzebuje instrukcji obsługi i katalogu czesci czy cos w tym stylu do niemayer HR 641 DH.

pomocy!!!!
nie moge jej rozebrać :(

#12 Share kris31

kris31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 03 maj 2012 - 11:43

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER miałem niemayer składaną do tyłu. napisz co nie możesz rozebrać to może ktoś pomoże.

#13 Share koparka

koparka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 03 maj 2012 - 12:33

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER To ci trochę powinno pomóc http://www.kramp.com...edder HR 641 DH

#14 Share Orzech334

Orzech334

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 05 maj 2012 - 17:16

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER muszę wymienić łozysko na wałku który napędza gwiazdy :( w miejscu składania wybiłem dwa bolce wszystko pieknie ,,,odkręciłem śrube zabezpieczająca i nic nie moge wyciągnąc modułu:( już grzałem palnikiem miejsce łączenia krzyżaka z resztą wałka ,biłem młotem i nic:( nawet nie drgnie :(

#15 Share koparka

koparka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 05 maj 2012 - 20:50

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER Musisz bić z przekonaniem ;) a tak na poważnie to trzeba ruszyć ten krzyżak z tego klina jak nie w jedną to w drugą stronę albo rozebrać krzyżak żeby zostały same widełki tego krzyżaka na ośce i te otwory w widełkach wykorzystać do zamocowania jakiegoś ściągacza skleconego naprędce ja to tak widzę

#16 Share Orzech334

Orzech334

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 06 maj 2012 - 10:50

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER strach toszke o te widełki krzyzaka żeby nie pękły:(

#17 Share Orzech334

Orzech334

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 13 maj 2012 - 15:50

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER Jednak jak Niemiec poskłada to nie ma lipy ;p;p musiałem rozłozyc krzyzak -> po czym mocno grzać widełki i ściągaczem ciągnąć :P wkońcu sie udało czesci juz zamowione czekam na nie . jednym słowem maszyna w połowie rozłozona :P dziękuje wszystkim za pomoc :)

#18 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 11:39

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER Koledzy możecie mi powiedzieć czym różnie się przetrząsarka Niemayer HR 641 DH od HR 671 DH?
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

#19 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6740 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 11:56

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER HR 641 DH ma 6,40m a HR 671 DH ma 6,70m
Wystarczyło wpisać w google
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 17:13

przetrząsacze karuzelowe NIEMEYER Pytałem ponieważ wszędzie pisało tylko o szerokości myślałem że są jeszcze jakieś inne różnice. Z racji że chce takową kupić chciałem się czegoś więcej doweidzieć.

Edytowany przez corrado, 20 marzec 2013 - 17:14.

Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)