Skocz do zawartości

Zdjęcie

trzecie gniazdo hydrauliki w mtz 80

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 19:23

trzecie gniazdo hydrauliki w mtz 80 Witam, posiadam ciągnik MTZ Belarus 80. Niedawno zakupiłem prasę rolującą Claas Rolant 44S. Problem polega na tym że potrzebuje 3 gniazd hydrauliki ponieważ prasa ma dwa przewody do otwierania i zamykania komory i jeden do podbieracza. Czy wie może ktoś jak rozwiązać ten problem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
trzecie gniazdo hydrauliki w mtz 80 Dzisiaj, 15:23
  •  

#2 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 27 kwiecień 2010 - 21:47

trzecie gniazdo hydrauliki w mtz 80 nie masz z boku kabiny gniazda

#3 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 07:40

trzecie gniazdo hydrauliki w mtz 80 Zakuj przedłużacz z bocznego wyjścia hydrauliki MTZ/rozwiązanie mniej kłopotliwe w obsłudze/,lub połącz węże tłoczne podbieracza i klapy zaworem dwudrożnym. Pozwoli to uruchamiać każdy podzespół osobno po przestawieniu zaworu.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#4 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 16:00

trzecie gniazdo hydrauliki w mtz 80

Zakuj przedłużacz z bocznego wyjścia hydrauliki MTZ/rozwiązanie mniej kłopotliwe w obsłudze/,lub połącz węże tłoczne podbieracza i klapy zaworem dwudrożnym. Pozwoli to uruchamiać każdy podzespół osobno po przestawieniu zaworu.

Z tego co piszesz wynika że jeśli przełożę jeden z tych przednich zaworów na tył to będzie dobrze? Jak zaglądałem do hydrauliki to te przewody na przód są po prostu tak jakby rozgałęzieniem przewodów idących na tył.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 05 maj 2010 - 12:41

trzecie gniazdo hydrauliki w mtz 80 Ok, wszystko już gotowe:) po prostu jedna sekcja wyprowadzona jest na tył a druga na przód ciągnika. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy możliwe jest, żeby przy układzie kierowniczym na orbitrolu nie dało się jechać ciągnikiem. Przerobiliśmy z tatą starą kolumnę na układ hydrostatyczny, mimo to przy dużych prędkościach ciągnik nadal słabo się kieruje. Czy może to zależeć od ciśnienia oleju jakie pompa podaje do orbitrola?

#6 Share Student0609

Student0609

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 20:22

trzecie gniazdo hydrauliki w mtz 80 Ja mam podobny problem z C-330, a mianowicie mam 2 wyjścia na błotniku, a dzisiaj kupiłem opryskiwacz który ma 1 przewód od podnoszenia belki i 2 przewody od poziomowania, wiec jesli ktoś był by w stanie mi pomóc to z góry dziękuje.:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share max2505

max2505

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 22:47

trzecie gniazdo hydrauliki w mtz 80 Jeśli jeszcze nie masz to kup rurkę z gniazdem i zamontuj do rozdzielacza pod siedzeniem. Rurka pasuje nawet od c 360 tylko trochę ja trzeba przegiąć

Dodaj odpowiedź