Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opory orki - jaka odkładnia

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Yoda

Yoda

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 14:11

Opory orki - jaka odkładnia Która odkładnia stawia mniejsze opory? chodzi o pługi 30cm na skibe - konkretnie 5x30 bo w grene można kupić półśrubowe odkładnie do tego pługa zamiast standardowych. Wiadomo lepiej odkłada kosztem kruszenia ale w przypadku lekkiej ziemi kruszenie nie ma dużego znaczenia. Czy po założeniu półsrubowych będzie lżej czy ciężej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opory orki - jaka odkładnia Dzisiaj, 15:06
  •  

#2 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 14:21

Opory orki - jaka odkładnia wydaje mi sie że ciężej , sam mam półśrubowe i nie oddał bym ich za żadne skarby :) zatstanawiałęm sie kiedyś nad ażurowymi ale na tereny pagórkowate wydaje mi sie że by nie zdały egzaminu chodzi mi o równe odkładanie przy różnych prędkościach a mam na myśli pług obrotke :rolleyes:
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Tomaszbyk

Tomaszbyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 17:32

Opory orki - jaka odkładnia odkladnce półsrubowe to sa przedpuszczki albo vorszary?