Skocz do zawartości

Zdjęcie

Silnik 386 dmucha z odmy

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Yoda

Yoda

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 14:07

Silnik 386 dmucha z odmy jaka może być przyczyna że silnik mocno zaczął dmuchać? Tylko wyjechane pierścienie czy może coś innego (silnik robił mi zakład naprawczy)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Silnik 386 dmucha z odmy Dzisiaj, 09:17
  •  

#2 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 17:51

Silnik 386 dmucha z odmy zakład naprawczy?? - - będzie Pan zadowolony!!! :rolleyes:
fakturę chociaż masz?? to reklamuj

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Yoda

Yoda

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 22:07

Silnik 386 dmucha z odmy mam i trzeba reklamować tylko chciałbym sie dowiedzieć co może być przyczyną
kiedyś w tym samym zakładzie robiłem skrzynie od 360 i po remoncie był hałas jak jasna cholera to mi powiedzieli że tryby muszą się "ułożyc" za reklamacje nic nie wzieli ale skasowali za wymiane tarcz od sprzegła bo niby po 100 godzinach były już zjechane... tu pewnie bedzie podobnie i albo nic nie powiedzą albo bedą starali sie udowodnić ze ja coś wykombinowałem... nawet porządnego mechanika w moich okolicach nie ma to został tylko taki "zakład" a że sami są to robią jak im się podoba...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share pawel2793

pawel2793

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanizacja.

Napisany 29 maj 2010 - 10:02

Silnik 386 dmucha z odmy heh po naprawie....musisz wywalić tłoki i wstawić nowe...bo ja tak miałem w swoim c 385a to zmiana pierścieni nic nie pomogło.kup niestety nowe tłoki noo albo w najgorszym wypadku jeszcze tuleje...to zależy od stopnia zurzycia