Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki kombajn wybrać do zbioru pietruszki

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Dziubek19

Dziubek19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 14:41

Jaki kombajn wybrać do zbioru pietruszki Witam!
Jestem zainteresowanym kupnem kombajnu do warzyw (marchwi i pietruszki) i nie wiem jaki wybrać:D
Zastanawiam się nad kombajnem firmy weremczuk alina i firmy dewulf p3k. Proszę o pomoc i z góry dziękuję:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki kombajn wybrać do zbioru pietruszki Dzisiaj, 07:09
  •  

#2 Share Masseyek6290

Masseyek6290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    rolnictwo

Napisany 25 kwiecień 2010 - 18:51

Jaki kombajn wybrać do zbioru pietruszki Ja wybrałem Asa-lift, u nas zdecydowana jest większość asa-liftów, ale widzę że gustujesz w alinie i dewulfie, ja osobiście poleciłbym ci dewulfa znana i dobra marka, a są u n as 2 aliny zwykła i supernowa to w normalnej nie da się kopać gdy jest mokro, i koło przy dziobie zapycha ziemie, a w supernowej 2 raz się dziób w połowie urwał :D tylko supernowa lepiej daje rade w mokrej ziemi :) To moje zdanie ale nie wiem jak inni :) a chciałbyś kupić nowy czy używkę?
Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

#3 Share Dziubek19

Dziubek19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 19:14

Jaki kombajn wybrać do zbioru pietruszki Ja myślę o nowym tylko trochę drogi i nie wiem czy mój traktor new holland td80d da sobie rade z taka maszyna.:D a ma ktoś tam u was dewulfa?

#4 Share Masseyek6290

Masseyek6290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
    rolnictwo

Napisany 25 kwiecień 2010 - 20:07

Jaki kombajn wybrać do zbioru pietruszki U nas w okolicy nie ma, ale dużo o nich słyszałem bo jakiś miesiąc temu też byłem nad kupnem kombajna, i o dewulfie bardzo dobrze mówili, a co do traktora to zależy jaka ziemia i czy są górki :D u nas np ze zwykła aliną pracuje Lamborghini R2 86, a z supernovą Lamborghini grand prix 90 i bardzo dobrze sobie radzą :) z asa-liftami przeważnie pracuje case jx 70 i 60 i też sobie radzą, ja do swojego mam już zamiar w najbliższym czasie kupić jx 70. Myślę że twój NH da rade, i też jest ważne czy kombajn będzie miał hydraulikę własną czy z ciągnika. No dewulf to drogi sprzęt no ale za coś trzeba zapłacić :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Dziubek19

Dziubek19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 26 kwiecień 2010 - 11:21

Jaki kombajn wybrać do zbioru pietruszki A ten asa-lift to nowy czy używany? Jak się one tam u was sprawują? I jakie ma wyposażenie? Pozdrawiam.:-)

#6 Share Masseyek6290

Masseyek6290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
    rolnictwo

Napisany 26 kwiecień 2010 - 19:43

Jaki kombajn wybrać do zbioru pietruszki No asa-lifty bardzo dobrze, wszystkie są używane. Nie ma opcji żeby nie kopały :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Dziubek19

Dziubek19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 26 kwiecień 2010 - 20:04

Jaki kombajn wybrać do zbioru pietruszki A dużo macie warzyw? Ile można za dzień wykopać tym kombajnem? Posiada on własną hydraulikę i topredy hydrauliczne.