Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam Pracy w Podlaskim okolice Sokółki

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 12:18

Szukam Pracy w Podlaskim okolice Sokółki Witam.tak jak w temacie jest napisane szukam pracy. Głownie interesuje mnie praca w gospodarstwie kierowca ciagników. oczewiscie posiadam prawojazdy. prace moglbym zaczac w połowie maja prawie caly czerwiec i oczewiscie całe wakacje rowniez moge przyjezdzac w soboty czy popołudniu gdyż jeszcze sie ucze. z niecierpliwoscią czekam na propozycje. dziekuję i pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szukam Pracy w Podlaskim okolice Sokółki Dzisiaj, 23:18
  •  

#2 Share LukeJohnDeere

LukeJohnDeere

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 12:44

Szukam Pracy w Podlaskim okolice Sokółki Witaj kolego ! z kąd jesteś ja jestem ze Starej Kamionki 6km od sokółki a Ty ?
Like a Deere ;D
My John Deere green B)

#3 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 13:21

Szukam Pracy w Podlaskim okolice Sokółki ja z Jacowlan 10km od Sokółki

to co nikt z was nie szuka??

Nikt się nie odzywa wiec postanawiam odświeżyć temat proszę was może wiecie czy ktoś szuka do pracy w gospodarstwie w województwie podlaskim. praca może byc znacznie dalej od mojej miejscowości tylko w tym wypadku potrzebowałbym zakwaterowania. prawo jazdy posiadam doświadczenie również. Zwracam się z wielką prośbą jeśli ktokolwiek coś słyszał prosiłbym o poinformowanie. moje gg 10012422 lub piszcie na forum. Dziękuję.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 07 lipiec 2010 - 16:08

Szukam Pracy w Podlaskim okolice Sokółki no ja tez chętnie bym popracował np jako operator maszyn rolniczych

#5 Share Viper

Viper

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 10:11

Szukam Pracy w Podlaskim okolice Sokółki Hej, szkoda że wcześniej nie zobaczyłem tego ogłoszenia, może byś my się dogadali. Na następny rok możemy o tym pomyśleć
Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 18:05

Szukam Pracy w Podlaskim okolice Sokółki witam jeszcze raz postanawiam odświeżyć temat. Szukam pracy tak jak wyżej pisze (na stanowisko traktorzysty) tyle że praktycznie szukam pracy na stałe i najlepiej żeby praca znajdowała sie blisko mojej miejscowosci. Jeśli ktokolwiek jest z was zainteresowany lub cokolwiek slyszał kto poszukuje takiej osoby do pracy byłbym bardzo wdzieczny za pomoc. czekam na wasze propozycje