Skocz do zawartości

Zdjęcie

sprzątanie w ciągnikach

49 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adrian

adrian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 16:02

sprzątanie w ciągnikach czy dbacie o swoje ciągniki tzn czy sprzatacie w nich, myjecie okna itp. bo ja mam z ty problem po pierwsze to mi sie niechce a po drugie to zawsze np. po deszczu buty są w błocie i teraz moja 360-tka warzy jakeiś 10 kg wiecej samej ziemi + ok 20 kg złomu typu klucze mlotki, bolce :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sprzątanie w ciągnikach Dzisiaj, 02:36
  •  

#2 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 16:04

sprzątanie w ciągnikach Moja jest myta po ciężkiej pracy (taki pryśnic) jak jest zakurzona.
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#3 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 11 czerwiec 2007 - 16:05

sprzątanie w ciągnikach no to jak ci się nie chce to za niedługo 360 odmówi współpracy i wtedy ona powie ze jej się nie chce a wtedy ty będziesz zmuszony posprzątać :D

ja osobiście sprzątam raz na jakiś czas, błoto na podłodze mi nie przeszkadza byle siedzenie było czyste i suche,jak sie burdelu nie robi za wczasu to później mniej sprzątania jest.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 16:24

sprzątanie w ciągnikach W 60 z puszkami to tam sie nie da burdelu zrobić :D Szyby to tam chyba u mnie nigdy nie były myte, no chyba, że przetarte szmatką z kurzu i tyle :). A co do mycia to myta jest jak sie porządnie ufajda :)

KS Falubaz

#5 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 17:01

sprzątanie w ciągnikach Ja jeśli mam czas z zewnątrz myję karcherem a w środku to kurz z kab. (w 4514) wymiatam szczotką a w kab. MF255 to nie mam co sprzątać- kabina nie jest izolowana, jak już to troche karcherem skrzynię i most przeczyszczę i to wszystko.

#6 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 19:39

sprzątanie w ciągnikach Ja 3 razy do roku myje ciągniki tak na Perfekt i pózniej nakładam wosk , w ciągu roku kilka razy gdy sie zakurzy . W kabinie odkurzam i czyszcze plackiem . Może trochę dużo z tym roboty ,ale naprawdę o wiele przyjemniej pracuje sie czystymi lśniącymi maszynami no i np. jak sie gdzies pojedzie i ktoś pyta sie ile taki teraz ksoztuje ,a ty mu ,że on ma już 3 lata i 1000mth to wtedy bezcenne jest zdziwienie pytającego rolnika .

#7 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 11 czerwiec 2007 - 19:45

sprzątanie w ciągnikach jeszcze mi się nie zdażyło sprzątać w środku. ale z zewnątrz to od czasu do czasu się przepłucze tym bardziej że ciągnik nie jest mój tylko wójka

#8 Share MasseyFerguson15

MasseyFerguson15

Użytkownik

• userphoto
  • Banned
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanizacja, simtractor i wszytko co rolnicze

Napisany 11 czerwiec 2007 - 20:09

sprzątanie w ciągnikach Ja tam w swoich nie sprzątam bo mam poważniejsze zajęcia od takich duperelów w kńcu błoto samo się wykruszy i odpadnie
Czasem myje tylnią i bioczne szyby żeby lepsza widoczność była podczas pracy w polu :D

Pozdrawiam Massey :)
Deutz Fahr -Marka godna zaufania !!!!!!!!!!!!!!!! :D

#9 Share ursus1634

ursus1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 20:11

sprzątanie w ciągnikach Ja swoje sprzety myje 3 razy do roku: po pracach wiosennych, żniwach i przed zimom po wykopkach.
................................
Mój I filmik
http://pl.youtube.co...h?v=pS0RE4CqVSw

#10 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 20:15

sprzątanie w ciągnikach JA od czasu do czasu sprzątam w swoich oczyszce z kurzu i odrazu lepiej sie pracuje przyjemniej. A nie wsiadasz do ciągnika czysty i uważaj żeby czasem gdzieś się nie dotknąć..JAk przy paracy się kurzy ostro to myje je albo myjką albo normalnie pistotetem...:D

Pozdrawiam Bamboocha!!
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share wojtus

wojtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 20:44

sprzątanie w ciągnikach Ja to troszkę nie na temat,ale jak swego czasu pracowałem u anglika i pierwszy raz umyłem ciągnik od nowości to mówię wam jakie było jego zdziwienie,oj mogliby brać od nas przykład :D

#12 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 20:47

sprzątanie w ciągnikach ja sprzątam zawsze wtedy jak mam problem z wciskaniem gazu na fula :D

#13 Share kamillss16

kamillss16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 22:13

sprzątanie w ciągnikach Ja żadko sprzątam swoje ciągniki bo przeważnie nie ma na to czasu myj tylko po koszeniu i nawozach

#14 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 22:23

sprzątanie w ciągnikach ogolnie ciagniki myje jak sa juz naprawde brudne ale szyby to staram sie myc czesto jezeli sa brudne szybki i do tego dobre slonce to malo widac.

#15 Share nowy1989

nowy1989

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 11 czerwiec 2007 - 22:36

sprzątanie w ciągnikach Szyby tak naprawde pożądnie myje 2-3 razy do roku a w czasie pracy to średnio co 2 dni spłukuje. Sprzątam i myje przynajmniej raz w miesiącu bo nienawidze syfu. I mam manie na punkcie wszelkiego rodzaju piszczenia w ciągniku(od razu smaruje lub naoliwiam) :D

#16 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 11 czerwiec 2007 - 22:42

sprzątanie w ciągnikach C-330 to wiadomo mucha nie siada ;P kurz nie ma jak osiąść, a szybki myję w miarę możliwości. Zetor i MF w kabinach są czyszczone sprężonym powietrzem praktycznie co miesiąc, w czasie zagęszczenia prac - wiadomo więcej... Zewnątrz - traktuje je Karcherem - gdy tego wymagają :D
all rights reserved

#17 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 12 czerwiec 2007 - 05:13

sprzątanie w ciągnikach

to wtedy bezcenne jest zdziwienie pytającego rolnika .

i żadna karta MasterCard nie pomoże....hehehe :D

co do sprężonego powietrza to to jest super sprawa, miałem przyjemność pobawić sie takim czyms jak jezdziłem ciezarówką...
u nas to maszyna brudzi sie najwiecej po nawozach, wiec wtedy z wierzchu myje a jak jest czas to i w srodku, od czasu do czasu psiknę plakiem i się błyszczy na jakis czas...
a tak to nie wiem jak u was ale dla mnie czeste mycie ciagnika to głupota bo ja umyje a za 2-3 dni bedzie brudny jak cholera, dlatego myję ciągnik tak na glanc to po jakiś poważniejszych pracach. :)

Mam Karchera w garażu ale coś nie chodzi bo coś mu jest trzeba będzie zobaczyć a tak to robie sobie sam karchera....hehe

i ciągnik lśni!!!
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#18 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 17 czerwiec 2007 - 16:26

sprzątanie w ciągnikach ja czyszcze tylko mtz-a ale w srodku z zewnatrza zadko go myje a c-360 to szmatka ogna przetre i gumy ze srodka przeczyszcze bo mam takie wylozona na blachach ktore zakrywaja akumulatory i zawsze pelno piachu blota kamyczkow itd
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#19 Share Karol I

Karol I

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 27 czerwiec 2007 - 19:20

sprzątanie w ciągnikach Ja to sprzątam w ciągnikach jak już jest niemożliwie brudno, ale tak to staram się o czystość maszyn bo wiadomo to od razu na pierwszy żót oka widać jaki rolnik jak maszyna ufajdana :( No teraz to muszę ciągniki, kąbajn wypicować w końcu żniwa idą :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Piotrus89

Piotrus89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów

Napisany 27 czerwiec 2007 - 19:27

sprzątanie w ciągnikach Po pracach okresowych, takich jak siewy , żniwa, wykopki myje ciągniki Karcherem z jakims detergentem do mycia aut, czasem nakladam wosk, a po zniwach i na zime dokladne odkurzanie kabin.

Dodaj odpowiedź