Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto miał styczność z testerami diagnostycznymi?

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share danielj001

danielj001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 24 maj 2014 - 14:03

Kto miał styczność z testerami diagnostycznymi?

Texa również obsługuje ciężarówki, silniki okrętowe, i stacjonarne, motocykle i samochody osobowe i dostawcze. Poza tym zależy też ile masz lat doświadczenia w diagnostyce pojazdów.

Edit: No i jeśli chodzi o Texę, to kable sporo kosztują, bo wszystko jest robione na oryginalnych złączach AMP. Np. kabel do Deutza kosztuje 350zł. Ja osobiście mam wszystkie kable rozpracowane, i robię je we własnym zakresie za 10% ceny oryginalnych, ale dla kogoś kto ma z tym do czynienia pierwszy raz będzie to spory wydatek.

\
\texa agri obsługuje tylko maszyny rolnicze a jaltest podobno ma w standardzie ciezarowe rolnicze itp(tak mi powiedział przedstawiciel handlowy), w elektronice troche sie bawie kilka lat ale to tylko przy pomocy multimetrów i oscyloskopu jednak przydało by sie urzadzenie które bedzie troche naprowadzało na przyczyne, miałem styczność jedynie z tanimi interfejsami do samochodów osobowych ale to tylko na własne potrzeby i kolegom czasami naprawiam samochody ogólnie zajmuje sie maszynami rolniczymi. za texe z licencja i okablowaniem mi krzykneli 18400, za jaltest jeszcze nie wiem. mam na ten test przeznaczone powiedzmy 22000 zł chociaz wolał bym wydać jak naj mniej , jednak ważniejsza jest jakość sprzetu, chce kupić coś dobrego.pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kto miał styczność z testerami diagnostycznymi? Dzisiaj, 00:23
  •  

#22 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 24 maj 2014 - 14:13

Kto miał styczność z testerami diagnostycznymi? Czyli jesteś w tej dziedzinie bardzo początkujący skoro do tej pory miałeś do czynienia tylko z fejsikami. No to nie będzie Ci łatwo.

Ps. Jaki masz oscyloskop?

#23 Share danielj001

danielj001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 24 maj 2014 - 15:11

Kto miał styczność z testerami diagnostycznymi? no jestem dosyć początkujacy i dlatego tu jestem bo szukam opini o 2 sprzętach który leprzy(bardziej rozbudowany w agri)\

\szukam info w tym temacie który leprzy a nie ze "'drogi czy szkoda pieniedzy czy coś tam"
\

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 24 maj 2014 - 15:30

Kto miał styczność z testerami diagnostycznymi? Ja powiem Ci tak: oba systemy są w zasadzie podobne, stworzone były pierwotnie do diagnostyki naczep z systemem WABCO i później rozbudowywane. W maszynach rolniczych uniwersalnymi testerami ogarniesz może 20% pojazdów i funkcji, bo do reszty potrzebne są fabryczne, więc przy zakupie zwróć uwagę na to, która oferta jest korzystniejsza finansowo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share danielj001

danielj001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 24 maj 2014 - 15:32