Skocz do zawartości

Zdjęcie

halogeny/malowanie c330

42 odpowiedzi na ten temat

#1 Share TurboUrsus

TurboUrsus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 17:26

halogeny/malowanie c330 Słuchajcie razem z bratem chcemy sie wziąc niedługo za c330..Chcemy pomalować ciapolka i dodać lampy ;) tylko że mam takie pytanie.Moge pomalować czyms innym niż pistoletem? np. pendzelkiem? drugie pyt. to co moge zrobić z dachem bo mój sie rozpada..

I teraz następne. Gdzie najlepiej zamontować halogeny? bo wydaje mi sie ze na tej ramie pod dachem.I po 2 jak puscic przewody gdzie podłączyc itp. bardzo prosze o taką mini instrukjce

Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
halogeny/malowanie c330 Dzisiaj, 03:37
  •  

#2 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1006 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 21 kwiecień 2010 - 17:38

halogeny/malowanie c330 Prąd weź najlepiej od kostki od bezpiecznika od Światła STOP. A gdzie chcesz zamontować halogeny z tylu czy przodu czy tu i tu.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#3 Share TurboUrsus

TurboUrsus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 17:51

halogeny/malowanie c330 halogeny chciałem na tył dać a dach juz wyczaiłem i chyba lepiej kupić nowy czy on bedzie dobry do mojej 30-stki? http://www.sklep-gre...oducts_id/20260

#4 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 17:54

halogeny/malowanie c330 twój ciapek ładnie wygląda , nie ma co malować;p
AF - to Jest To:)

#5 Share TurboUrsus

TurboUrsus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 17:56

halogeny/malowanie c330 oj darku zdziwił bys sie jak bys zobaczył ;)

Dodany obrazek widzisz? xD

#6 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1006 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 18:06

halogeny/malowanie c330 Dach w sam raz. Kable z tylu puść górą zejdz z nimi na prawy blotnik zrób tam malutki kokpicik z przełącznikami. Zrób najlepiej na 3 włączników. Najlepiej aby tylne lampy były wlanczane osobo i przednie też. zrób 3 bo np założysz Lampe błyskową to się włącznik przyda do przodu dasz halogeny i będzie w sam raz. Prąd weź od gniazda bocznego. Ja bym założył także bezpieczniki bo lepiej dmuchać na zimne. Bezpieczniki się przydadzą ponieważ halogeny pobierają dużo energii.

A na jakie kolory go malujesz.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#7 Share Rolnik122894

Rolnik122894

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Komputery, Mechanika, Elektryka iii Dziewczyny

Napisany 21 kwiecień 2010 - 18:10

halogeny/malowanie c330 Witam ;)
Oczywiście, że możesz czymś innym niż pistoletem, ale efekty nie takie jak po pisatolecie:D Może być pędzel. Tylko pamiętaj, żeby dobrze odtłuścić nawierzchnie i rozcienczyć farbe. Dobrze by było dodać też utwardzacza. Ja tak u siebie robiłem :) Z tego co widze to masz plandeke na dachu. Proponuje zakup dachu z plastiku jak na zdjęciu wyżej. A pasował będzie. Halogeny tak jak pisałeś w rogach kabiny pod dachem.A kabel weź spod światła STOP jak pisał kolega @marekfarmer i puść po rurze w kabinie tak jak idzie kabel do tylnej wycieraczki i na desce rozdzielczej wyłącznik i wszystko powinno być ok.

Pozdrawiam Rolnik122894
-U-R-S-U-S- ciągniki z duszą ...

#8 Share Wojtek1693

Wojtek1693

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 21 kwiecień 2010 - 18:24

halogeny/malowanie c330 Witam, nie radze ci malować pędzlem niema to jak pistoletem żadnych zacieków niedociągnięć ;) przekonałem się o tym nieraz, najlepiej pomaluj renolakiem a nie zwykłą farbą :) .
Zetor Power !!!

#9 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 19:06

halogeny/malowanie c330 @TurboUrsus nic tam nie widać;p dla mnie ciapek traci ten blask po malowaniu;d , a dach to chyba z plastiku? czy mnie wzrok myli xD
AF - to Jest To:)

#10 Share kielbasa

kielbasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, mechanika, elektryka, elektronika

Napisany 21 kwiecień 2010 - 19:08

halogeny/malowanie c330 Było na forum także i o malowaniu i o halogenach! Ludzie, czy szukanie boli?
"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1006 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 19:25

halogeny/malowanie c330 Dach daj z plastki walniesz malunek. A ciapulka najlepiej pomaluj pistoletem.

#12 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 19:34

halogeny/malowanie c330 Z kąś kojarzę ten ciągnik... :) ale pozostawie to w milczeniu;]. Ja tam sam się przekonałem o tym, że nie warto wydawać kasy na jakies droższe farby i maluje wszystko śnieżką, ale rozcieńczam tylko utwardzaczem i mam idealną powłoke lakierniczą. Jak malować to maske pistoletem i cały silnik ze skrzynią. Błotniki możesz pędzlem nawet malnąć bo w końcowym stadium malowania farba z błotników jesli ich nie odkręcisz będzie siadała na silniku i skrzyni i będzie w kropki :). A z tymi halogenami to daj przekaźniki, nawet jeśli zmieniasz instalkę. Jeśli masz pradnice to zapomnij o halogenach :D

#13 Share TurboUrsus

TurboUrsus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 19:38

halogeny/malowanie c330 no wiec tak,dziękuje wszystkim za pomoc :D kolory bedą takie jakie są czyli żółty czerwony i szary,dach jest z tworzywa sztucznego..Pistoletu nie posiadam,a koszt zawsze wyższy żeby oddac do lakiernika.. bo mam znajomego który ma pistolet..Wiecie ile może takie malowanko kosztować?

Paweł ciapka napewno kojarzysz :) pisalismy kiedyś często

#14 Share PGRdobrawola

PGRdobrawola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe ;)

Napisany 21 kwiecień 2010 - 19:39

halogeny/malowanie c330 Jak już piszecie o pendzelkach i pistoletach to mam pytanie czy można pistolet podłączyć do sprężarki w traktorze czy raczej musi być oddzielna sprężarka która trzyma cały czas te same ciśnienie w dyszy?
..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

#15 Share TurboUrsus

TurboUrsus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 19:46

halogeny/malowanie c330 PGR z tego co gadałem z dziadkiem to nie bedzie dobrze od ciagnika ciągnąc

#16 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 20:08

halogeny/malowanie c330 Podstawiasz drugą 30 i możesz śmiało podłączać pistolet i da radę ktoś na forum kiedyś pisał że tak nawet samochody malował do puki nie kupił sprężarki więc chyba ciapka można śmiało malować :D

#17 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 20:19

halogeny/malowanie c330 ale pistolet najlepiej jest podlaczyc do zlacza od przyczepy a pistolet kosztuje 50 zl na malowanie maszyn wystarczy
ja taki mam i zadowolony jestem
. halogeny tez uwazam ze przekazniki sa dobrym rozwiazaniem . dajesz przekaznik i wlacznik mozesz dac taki maly . ja tak mam
no i zaluz alternator z poloneza np .jesli masz pradnice

#18 Share TurboUrsus

TurboUrsus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 20:31

halogeny/malowanie c330 wiecie panowie..tyle o ile to ja maluje pendzelkiem (pług,kultywator itp.) tylko jednorazowo c330 ale musze pogadac z dziadkiem i mamy znajomego lakiernika-mechanika od samochodów i ma pistolet :D wiec dla niego prysnąc 2 pierdoły to nic i nie wezmie dużo pewnie

#19 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 20:37

halogeny/malowanie c330 Pędzlem to wiesz co możesz pomalować??? Sufit a 30 najlepiej się maluje pistoletem a jak masz możliwość pożyczenia od kogoś 30 to pupy nie zawracaj daj 50 zeta na pistolet i maluj co chcesz i ile chcesz najlepiej na tym wyjdziesz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share TurboUrsus

TurboUrsus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 20:44

halogeny/malowanie c330 To ja już nie wiem :D jedni mówią że pędzlem gitara drudzy ze do d*py..