Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki agregat?

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share hanssss

hanssss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 23:26

jaki agregat? Witam

chcę zakupić agregat uprawowo siewny z siewnikiem ale nie umiem dobrać jest tyle możliwości ze szok. nie wiem czy kupic razem agregat z siewnikiem czy osobno. czy z hydropakiem czy bez czy moze samemu dorobic hydropak.Szerokosc robocza 3 metry.

szukam opini na temat wachadłowyh aktywnych o szerokosci 3 metrow. czy moze lepiej kupić obrotowe te płaskowniki nie wiem czy by nie bylo za ciezkie do ursusa 1222

ziemie cięzkich nie mamy
JESTEM MARTIN :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki agregat? Dzisiaj, 20:51
  •  

#2 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 08:07

jaki agregat? Jak nie masz ciężkich ziem to po co ci aktywny ???? Taka moda ???
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 09:29

jaki agregat? Wnioskując z twojej wypowiedzi ten zestaw ma być używany, więc najlepiej gdyby był już kompletny agregat i siewnik. Agregat oczywiście z hydropakiem chociaż w twoim przypadku lepiej by było gdyby siewnik był nabudowany. Co do agregatu to raczej powinien być bierny jeśli nie masz ciężkich ziemi lub ewentualnie brona wahadłowa, rototiller czy brona wirnikowa też spełniały by zadanie ale ciągnik by je bardzo odczuwał.
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!