Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!!

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6740 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 23:04

Ty żebyś widział ile tego stoi na giełdach a ile czarnych nosi to po wsiach to idzie za głowę się złapać ;)

Wiem ale ja kupiłem u źródła :D A czarnuchy jak noszą to zaczynają od tysiąca za nią wołać. A ja do nich "Ale za 5 sztuk" ;) :D
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Dzisiaj, 11:53
  •  

#22 Share Tandam

Tandam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 13:02

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Podobne piły, a może nawet i takie same jak ta na zdjęciu ;) to widziałem kiedyś na targowicy w mojej okolicy i cenili za to 3,5 stówki. Hej danielhaker, ta piła co ją użytkujesz to ile ma koników mocy? I jakiej długości ma prowadnice?

#23 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2721 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 13:34

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Ja polecam husqvarne. Miałem 40-tkę 14 lat i mogę śmiało polecić tą firmę. Kilka miesięcy temu kupiłem hus450 i nie widzę pogorszenia jakości jak niektórzy pisza... Stihl robi też dobre piły ale technologicznie trochę z tyłu po mojemu

#24 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6740 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 17:45

Podobne piły, a może nawet i takie same jak ta na zdjęciu :D to widziałem kiedyś na targowicy w mojej okolicy i cenili za to 3,5 stówki. Hej danielhaker, ta piła co ją użytkujesz to ile ma koników mocy? I jakiej długości ma prowadnice?

Wiesz, naklejka 4,4km a prowadnica długa 45cm ale tajga ma mniej koni a idzie nieco lepiej. Koni to będzie mieć tyle ile chcesz ;) Jednakowa cena była za każdą moc. Czy to taka mała, gałęziówka czy 4,4km to cena ta sama.
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Tandam

Tandam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 20:18

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! He he! Z tymi konikami to dobre :lol: Fajnie by było jakby rzeczywiście miła te 4,4KM, za te 3 stówki to normalnie byłaby rakieta :P Ale wiadomo, że naklejka to tylko abstrakcja :) Ciekawe ile w rzeczywistości ma tych "rumaków pod maską" :P Tak na wygląd to może jakieś 2,5 :D Dzięki za odpowiedź danielhaker!
Hej koledzy sorki, że troszkę odbiegnę od tematu ale nie chcę zakładać nowego i dla tego mam pytanie:
Czy ktoś z Was powala i tnie powalone drzewa usługowo, a jeśli tak to w jaki sposób liczycie za usługę?
Bo w mojej okolicy to najczęściej liczyli od ilości wypalonych zbiorniczków paliwa, które spaliła piła. Ja osobiście posiadam Stihl-ke ms170 i nie wiem ile dokładnie brać za zbiorniczek? ;[ Kolega poradził mi żebym liczył 20 zł, bo niby ktoś od niego tak liczył. Szczerze to trochę ciąłem u ludzi i ta cena im odpowiadała :) Czasami jak ktoś miał dużo cięcia i piła spaliła sporo zbiorniczków to liczyłem po 18 zł, po prostu udzielałem rabatu :)
Nie mam pojęcia czy dobrze liczę za to! ;) Bo trochę zastanawiałem się nad tym liczeniem "od zbiorniczka" i np jeśli moja piła ma zbiorniczek o pojemności 0,25l i niby liczę 20 zł , to jak np liczyć od jakiejś mocniejszej piły co będzie miała zbiornik 2 razy większy? :lol: Fakt faktem jest, że ta większa piła zrobi też grubszą robotę!
Z góry dziękuję za odpowiedzi! Pozdrawiam!

#26 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 22:31

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Nie wiem czy dobrze mówię ale kiedyś gdzieś czytałem że są Husqvarny i Husqvarny jedne składane w Szwecji a drugie u Amerykanów(tylko nie jestem tego pewien) i niby te od Szwedów są zajebi... a te od amerykanów słabostka ;[ więc przy kupnie też trzeba uważać :lol:

#27 Share Mariuszczs

Mariuszczs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 08:59

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Niewiem jak ze składaniem u szwedów, ale w usa nie składają - przywiozłem sobie 4 lata temu z USA i pisze na niej jak byk że składana w kanadzie. Jakośc za***ista - odpala według instrukcji w największe mrozy tak samo po 4 latach jak wtedy gdy była nowa. Jedyne czego mogę żałowac to że kupiłem małą ( chociarz ma prowadnicę 16cali a u nas ten sam model ma max 15 ). W przeliczeniu na złotówki to było 500 zł, tylko sobie można marzyc żeby ceny sprzętu były takie jak w usa. Mam nadzieję że w tym roku uda mi się sprowadzic jakiś ciężki model. A tak wogóle to polecam jakiegoś kilku letniego stihla jak ktoś nie ma kasy na nowy porządny sprzęt. Mój teśc pracował jako pilarz i ma stihla kilkanascie lat, jego brat jest pilarzem cały czas i też ma jednego stihla od kilkunastu lat.

Ogólnie to trzeba uważac żeby nie kupic od objezdnych handlarzy bo czasem to jest tylko atrapa pilarki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share dominik1882

dominik1882

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:muzyka, sport

Napisany 22 grudzień 2010 - 16:36

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! huzsqvarna jest składana w Brazylii na nowych piłach jest napisane