lagnar

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!!

Polecane posty

solek01    209

Ani jedna ani druga najlepiej kup sobie jakiegos Sthila albo Husqwarne w ostatecznosci. A to mozesz dac przedszkolakom do zabawy

 

aha a ile one tak pozatym kosztuja bo cen nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

Makita napewno jest dobra w elektronarzedziach a jak w pilarkach to nie wiem bo nie znam nikogo kto uzywa. Ale jak jest tak dobra jak one to bedzie w czolowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieja910    0

Moim zdaniem nie baw się w takie pilarki, najlepiej kupić jest dobrej, renomowanej firmy Stihl, Husqvarna czy Makita ;) Mówię to z własnego doświadczenia, bo kiedyś kupiłem pilarkę która była do wyrzucenia po roku użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory7    1

kup stihla bo najtańszy z tych 3 marek,makita i husqy mają po 1 pierścieniu na tłoku i a na to nie ma mocnych,dodatkowo HUSQi wprowadziła teraz nowoczesne silniki X-troch co jest wielkim niewypałem ale o tym można by książkę napisać. bierz stihla!!!!!!!!!!!!HUSQV teraz to gówno zaczynając od piły aż do serwisu!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ja ma ładnych parę lat Stihla ms 170, tylko wymieniłem świecę, sznurek startera i kilka łańcuchów. Piła godna polecenia.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

na temat husqvarny mógłbym duzo pisać ;) pracujemy tymi piłami od wielu lat złego słowa powiedziec nie mogę oczywiście bierze sie piłe odpowiednią do planowanej pracy. teraz to stihl jest gó... wart to nie te piły co kiedys twraz to kupa plastiku i tyle a husqvarna dawno przebiła stihla...bierz husqvarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Jak dla mnie nie ma lepszej pilarki niż Husqvarna ,potem długo długo nic i jest sthil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja tez polecam husqvarne mam juz ja 15 lat i 2 lata temu kupilem druga moi kuzyni kturzy w lesie pracuja tez uzywaja tylko husqvarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja mam 3 Stihl'ki i 1 Husqvarne. Hmm i raczej na złe jest Husqvarna u mnie zawsze jakieś problemy choć Stihl'ki też czasem w naprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

A ja ci powiem nie kupuj żadnej husqvarny ani stihla bo to płacisz tylko za firme chyba ze naprade będziesz dużo ją użytkował. Ja do przydomowego użytku kupiłem firmy NAC i naprawdę jestem zadowolony a mam ją chyba 3 lata i kosztowała mnie 1/4 ceny ww maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

tez bym ci polecił stihl rodzyny ms ja mam od 2003 roku ms230 i jak dotej pory sie nie zawidłem jedynie pekł mi wezyk od paliwa rocznie wycinam nia 20 m drzewa i tne na kawałeczki do pieca a kolega miał makite i juz dawno padała somsiad tez ma ms 230 zawsze z nim smigam do lasu po opał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Co do husqvarny to cieszę się moją 41 która ma ponad 13 lat ;) chodzi bez zastrzeżeń nic nie wymieniane swoje przeszła od razu mówię że nic jej nie zrobiłem tylko tak to jest jak ma kilku użytkowników ;) obudowa jest tylko jedna oryginalna :D a wymieniony został tylko czerwony pstryczek do włączania. Ostatnio umyłem filtr powietrza w ropie to idzie jak dzika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6899

A nam wujek (jeździ do Włoch handlować różnymi elektronarzędziami) przywiózł za 200zł http://www.soldsmart.com.au/l3.aspx?goods=GS0480RW&cam=10 i narznęła już parę wozów drzewa i chodzi jak każda inna a w cenie stihla makity czy husqvarny mam 7 takich, to jak się zepsuje i naprawa drogo wyniesie to się drugą kupi a ta będzie na części. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Ty żebyś widział ile tego stoi na giełdach a ile czarnych nosi to po wsiach to idzie za głowę się złapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

U mnie dziś przy 9 miesięcznej Husquarnie ukręciła się końcówka wału co jest na nim sprzęgło odśrodkowe, poprzednia Husquarna miała kapitalny remont a potem już 2 raz się nie opłaciło robić i też krótko wytrzymała, mam 3 Stihl'ki i jakoś takich problemów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tandam    4

Podobne piły, a może nawet i takie same jak ta na zdjęciu ;) to widziałem kiedyś na targowicy w mojej okolicy i cenili za to 3,5 stówki. Hej danielhaker, ta piła co ją użytkujesz to ile ma koników mocy? I jakiej długości ma prowadnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja polecam husqvarne. Miałem 40-tkę 14 lat i mogę śmiało polecić tą firmę. Kilka miesięcy temu kupiłem hus450 i nie widzę pogorszenia jakości jak niektórzy pisza... Stihl robi też dobre piły ale technologicznie trochę z tyłu po mojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6899

Podobne piły, a może nawet i takie same jak ta na zdjęciu :D to widziałem kiedyś na targowicy w mojej okolicy i cenili za to 3,5 stówki. Hej danielhaker, ta piła co ją użytkujesz to ile ma koników mocy? I jakiej długości ma prowadnice?

Wiesz, naklejka 4,4km a prowadnica długa 45cm ale tajga ma mniej koni a idzie nieco lepiej. Koni to będzie mieć tyle ile chcesz ;) Jednakowa cena była za każdą moc. Czy to taka mała, gałęziówka czy 4,4km to cena ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tandam    4

He he! Z tymi konikami to dobre :lol: Fajnie by było jakby rzeczywiście miła te 4,4KM, za te 3 stówki to normalnie byłaby rakieta :P Ale wiadomo, że naklejka to tylko abstrakcja :) Ciekawe ile w rzeczywistości ma tych "rumaków pod maską" :P Tak na wygląd to może jakieś 2,5 :D Dzięki za odpowiedź danielhaker!

Hej koledzy sorki, że troszkę odbiegnę od tematu ale nie chcę zakładać nowego i dla tego mam pytanie:

Czy ktoś z Was powala i tnie powalone drzewa usługowo, a jeśli tak to w jaki sposób liczycie za usługę?

Bo w mojej okolicy to najczęściej liczyli od ilości wypalonych zbiorniczków paliwa, które spaliła piła. Ja osobiście posiadam Stihl-ke ms170 i nie wiem ile dokładnie brać za zbiorniczek? ;[ Kolega poradził mi żebym liczył 20 zł, bo niby ktoś od niego tak liczył. Szczerze to trochę ciąłem u ludzi i ta cena im odpowiadała :) Czasami jak ktoś miał dużo cięcia i piła spaliła sporo zbiorniczków to liczyłem po 18 zł, po prostu udzielałem rabatu :)

Nie mam pojęcia czy dobrze liczę za to! ;) Bo trochę zastanawiałem się nad tym liczeniem "od zbiorniczka" i np jeśli moja piła ma zbiorniczek o pojemności 0,25l i niby liczę 20 zł , to jak np liczyć od jakiejś mocniejszej piły co będzie miała zbiornik 2 razy większy? :lol: Fakt faktem jest, że ta większa piła zrobi też grubszą robotę!

Z góry dziękuję za odpowiedzi! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj