Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!!

27 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lagnar

lagnar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 13:43

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Hej, mam taki problem. Pomóżcie mi wybrać , która pilarka spalinowa jest lepsza:

http://centrum-ogrod...gz450-16-29-km/

czy

http://centrum-ogrod...inowa-bg-45-16/

Z góry dzięki za pomoc:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Dzisiaj, 10:59
  •  

#2 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 14:49

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Ani jedna ani druga najlepiej kup sobie jakiegos Sthila albo Husqwarne w ostatecznosci. A to mozesz dac przedszkolakom do zabawy

aha a ile one tak pozatym kosztuja bo cen nie widze

#3 Share Rendas

Rendas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 14:57

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Nie zastanawiaj się tylko wybierz Husqwarne .

#4 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 15:00

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! A ja bym polecił Makite- posiadam taka i nie mam o niej złej opinii

#5 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 15:07

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Makita napewno jest dobra w elektronarzedziach a jak w pilarkach to nie wiem bo nie znam nikogo kto uzywa. Ale jak jest tak dobra jak one to bedzie w czolowce

#6 Share macieja910

macieja910

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 15:23

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Moim zdaniem nie baw się w takie pilarki, najlepiej kupić jest dobrej, renomowanej firmy Stihl, Husqvarna czy Makita ;) Mówię to z własnego doświadczenia, bo kiedyś kupiłem pilarkę która była do wyrzucenia po roku użytkowania.

#7 Share gregory7

gregory7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 16:28

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! kup stihla bo najtańszy z tych 3 marek,makita i husqy mają po 1 pierścieniu na tłoku i a na to nie ma mocnych,dodatkowo HUSQi wprowadziła teraz nowoczesne silniki X-troch co jest wielkim niewypałem ale o tym można by książkę napisać. bierz stihla!!!!!!!!!!!!HUSQV teraz to gówno zaczynając od piły aż do serwisu!!!!!!!!!!!!!

#8 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 20 kwiecień 2010 - 16:37

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Ja ma ładnych parę lat Stihla ms 170, tylko wymieniłem świecę, sznurek startera i kilka łańcuchów. Piła godna polecenia.
Wieczny kawaler ;)

#9 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 20 kwiecień 2010 - 20:16

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! na temat husqvarny mógłbym duzo pisać ;) pracujemy tymi piłami od wielu lat złego słowa powiedziec nie mogę oczywiście bierze sie piłe odpowiednią do planowanej pracy. teraz to stihl jest gó... wart to nie te piły co kiedys twraz to kupa plastiku i tyle a husqvarna dawno przebiła stihla...bierz husqvarne

#10 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 21:48

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Jak dla mnie nie ma lepszej pilarki niż Husqvarna ,potem długo długo nic i jest sthil .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 21:54

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! ja tez polecam husqvarne mam juz ja 15 lat i 2 lata temu kupilem druga moi kuzyni kturzy w lesie pracuja tez uzywaja tylko husqvarny

#12 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 22:19

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Ja mam 3 Stihl'ki i 1 Husqvarne. Hmm i raczej na złe jest Husqvarna u mnie zawsze jakieś problemy choć Stihl'ki też czasem w naprawie.

#13 Share piotrek1969

piotrek1969

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 14:09

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Cześć,
Polecam Ci pilarka spalinowa STIHL MS 250. Tamtych nie znam ale patrząc na cenę MS250 jest niewiele droższy a sprawdzony w boju. Jak będziesz o niego dbał to maszyna nie do zdarcia.

#14 Share jaro8540

jaro8540

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 18:31

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Stihl jest dobry, ale husqvarna - niezniszczalna!
Piwo to moje paliwo

#15 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 18:55

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! A ja ci powiem nie kupuj żadnej husqvarny ani stihla bo to płacisz tylko za firme chyba ze naprade będziesz dużo ją użytkował. Ja do przydomowego użytku kupiłem firmy NAC i naprawdę jestem zadowolony a mam ją chyba 3 lata i kosztowała mnie 1/4 ceny ww maszyn

#16 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 02 grudzień 2010 - 19:37

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! tez bym ci polecił stihl rodzyny ms ja mam od 2003 roku ms230 i jak dotej pory sie nie zawidłem jedynie pekł mi wezyk od paliwa rocznie wycinam nia 20 m drzewa i tne na kawałeczki do pieca a kolega miał makite i juz dawno padała somsiad tez ma ms 230 zawsze z nim smigam do lasu po opał

#17 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 21:34

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Co do husqvarny to cieszę się moją 41 która ma ponad 13 lat ;) chodzi bez zastrzeżeń nic nie wymieniane swoje przeszła od razu mówię że nic jej nie zrobiłem tylko tak to jest jak ma kilku użytkowników ;) obudowa jest tylko jedna oryginalna :D a wymieniony został tylko czerwony pstryczek do włączania. Ostatnio umyłem filtr powietrza w ropie to idzie jak dzika :D

#18 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 02 grudzień 2010 - 22:09

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! A nam wujek (jeździ do Włoch handlować różnymi elektronarzędziami) przywiózł za 200zł http://www.soldsmart...GS0480RW&cam=10 i narznęła już parę wozów drzewa i chodzi jak każda inna a w cenie stihla makity czy husqvarny mam 7 takich, to jak się zepsuje i naprawa drogo wyniesie to się drugą kupi a ta będzie na części. ;)

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#19 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 22:11

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! Ty żebyś widział ile tego stoi na giełdach a ile czarnych nosi to po wsiach to idzie za głowę się złapać ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 22:23

Nowa pilarka spalinowa pomocy!!!!! U mnie dziś przy 9 miesięcznej Husquarnie ukręciła się końcówka wału co jest na nim sprzęgło odśrodkowe, poprzednia Husquarna miała kapitalny remont a potem już 2 raz się nie opłaciło robić i też krótko wytrzymała, mam 3 Stihl'ki i jakoś takich problemów nie ma.