Skocz do zawartości

Zdjęcie

NH T6020

83 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 23 październik 2011 - 12:26

NH T6020 I ile w końcu wynegocjowałeś?jak by mi podwyższył to bym go wyśmiał i wyszedł. Diler to nie czasami Raitech Zbrudzewo?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
NH T6020 Dzisiaj, 08:07
  •  

#42 Share woytek

woytek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 23 październik 2011 - 21:27

NH T6020 Wydaje mi się, że powinieneś jeszcze trochę ponegocjować tą cenę, lub sprawdzić u innego dilera ile on kosztuje. Nie wiem ile podrożały traktory, ale ja w zeszłym roku za 6020 Elite dałem niecałe 260 tys. brutto, gdzie dopłata za skrzynie (w moim przypadku EC 17x16) wynosiła około 10tys. Także jeżeli bierzesz skrzynie 16x16 to cena w zasadzie jest podobna do tego Plusa którego masz brać, a jednak w Elicie masz wydajniejszą hydraulikę i 16 zaworowy silnik.

#43 Share wiesko

wiesko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 24 październik 2011 - 16:42

NH T6020 Znajomy radzil mi najpierw zadzwonic do dilera i zapytac o katalogowa cene sprzetu a pozniej dopiero negocjowac. Mowil ze zrobil tak kiedy przymierzal sie do zakupu JD serii 6 to na wersji chyba Comfort dostal rabat 25%, masakra ile moga zjechac z ceny.
A najlepiej opowiadal mi o jego wypadzie i jego znajomych przed MGR 2011 do Niemiec do dilera JD to tam wynegocjowali na 6 ciagnikach 3 prasach i kombajnie po 40% upustu/szt :blink: . Myslelm ze to bajki ale cos w tym musi byc...
trza bedzie pojezdic po kilku dilerach NH i zobaczyc jak to potrafia zadbac o klienta no i postraszyc konkurencyjnymi markami :P

Edytowany przez wiesko, 24 październik 2011 - 16:44.

#44 Share Barcol84

Barcol84

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:Praca, i nie tylko :)

Napisany 27 październik 2011 - 19:31

NH T6020

Wydaje mi się, że powinieneś jeszcze trochę ponegocjować tą cenę, lub sprawdzić u innego dilera ile on kosztuje. Nie wiem ile podrożały traktory, ale ja w zeszłym roku za 6020 Elite dałem niecałe 260 tys. brutto, gdzie dopłata za skrzynie (w moim przypadku EC 17x16) wynosiła około 10tys. Także jeżeli bierzesz skrzynie 16x16 to cena w zasadzie jest podobna do tego Plusa którego masz brać, a jednak w Elicie masz wydajniejszą hydraulikę i 16 zaworowy silnik.

Słuchaj najbliżej mnie znajduje sie Raitech w Brzozie, dzwonie tam i pytam o model 6010 i 6020 i mówia że nie ma i nie bedzie bo juz sie skonczyły, bo po nowym roku wychodza z Tier IIIb i bedzie inny cennik (droższe) i ogólnie szykuje sie podwyżka. Kazali mi dzwonić jeszcze do Raitechu w Obornikach i tam stał 6020 delta bo 6010 już tez nie mieli. Z tym że ten Delta jak juz wczesniej wspominałem był z turem i nie zdecydowałem sie. Diler powiedział że jeszcze podzwoni po innych placach i sprawdzi. I za 2 dni zadzwonił ze jest 6020 ale w Plusie i z przednia osia amor, bo jakiś klient zrezygnował, ale cena za niego za to że Plus w amorach i niby ostatni egzemplarz na tą okolice, wyniosła 198tys N. Ja dam za niego 243tys Brutto, wiec ok 20 mniej, możliwe że Elite by tyle był droższy. Jedno jest pewne, ciągniki na ten rok sie kończą, bo byłem tez napalony na Case Maxxum w podobnej mocy i cenie co NH, i co jeszcze ważne one w sumie tak samo wyglądają z zewnątrz i w środku (bliźniaki) i w ostatniej chwili ktos mi zwinął go sprzed nosa. I nie można juz zamówić nowej sztuki, bo nie ma dop będa w przyszłym roku, z nowymi normami spalania i po nowej "promocyjnej cenie" :) Tak wiec dlatego zdecydowałem sie na tego NH 6020 plus, nie widzialem innej opcji.Zresztą po dokładnym przeliczeniu wyposażenia Hollanda w stosunku do Case Maxxum to i tak Holland wyszedł mnie taniej. A tak nawiasem, jak u Ciebie "woytek" spisuje sie NH6020E ?? Ile Tobie pali w orce na ha i z jakim pługiem i wałem? 18 litrów?? Pozdrawiam

#45 Share woytek

woytek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 27 październik 2011 - 21:22

NH T6020 Spalania w pługu Ci nie podam, bo używam go jako ciągnika pomocniczego. W agregacie uprawowo siewnym 3m spala około 13 l/h, przy czym jeżdżę na pełnych obrotach.
Z traktora jestem ogólnie zadowolony. Są w nim rzeczy, które akurat (przynajmniej w moim odczuciu) mogły być inaczej rozwiązane, ale to błahostki do których w zasadzie już się przyzwyczaiłem.
Jeżeli chodzi o cenę, to nie jest tak że Elite jest droższy o 20tys. Jeżeli z mojego wyposażenia odjął bym opcje które brałem za dopłatą (te których w plusie nie masz)czyli: HTS, koła 600 tył i 480 przód, oraz skrzynia 17x16, to cena również byłaby w okolicach 240 brutto. Z tym, że tak jak już wcześniej pisałem, ja go kupowałem w tamtym roku, a nie wiem ile podrożały traktory od tamtego czasu.

#46 Share Barcol84

Barcol84

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 28 październik 2011 - 19:09

NH T6020 Ja nie mam za dużego gosp. i u mnie będzie ten ciągnik do wszystkiego: orka, uprawa, siew, transport itp. Wiem że największy problem będzie właśnie mial z orką bo planuje mu doczepić Unie Ibis 3+1 z odkładniami 40cm chyba to był wariant pługa XL co waży 1200kg, nie wiem czy uciągnął by jeszcze do tego wał taki mniejszy ok 400kg który był by na ramieniu razem z pługiem obracany. A jeśli nie to chociaż sam pług. Jak sądzisz "woytek"? Powinien sobie dac spokojnie rade z tym pługiem i wałem? A jeśli chodzi o ten twój zestaw uprawowo siewny, to on jest bierny? A można wiedziec jakiej firmy? Pozdrawiam

Edytowany przez Barcol84, 28 październik 2011 - 19:14.

#47 Share woytek

woytek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 28 październik 2011 - 20:48

NH T6020 Ten pług który opisujesz, to jednak chyba wersja L bo XL ma 48cm. Nie wiem jakie posiadasz ziemie, ale jeśli nie są bardzo ciężkie to wydaje mi się że da sobie radę. Co do wału to się nie wypowiadam, ze względu na to że nigdy nie miałem z jakimkolwiek wałem podczepianym do pługa do czynienia, więc nie mam pojęcia ile on potrzebuje mocy.
Zestaw uprawowo siewny mam bierny. Jest to QUICK 3/900 z Kraju Kutno.

#48 Share Marcin1997

Marcin1997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    Hodowla bydła
    Muzyka
    Siłownia

Napisany 29 grudzień 2011 - 12:50

NH T6020 modele seri T są bardzo duże gabaretowo i to jest ich duży plus ;D

#49 Share ralfi

ralfi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 03 styczeń 2012 - 22:21

NH T6020 Dzisiaj był u mnie serwisant z lamborghini i mówił że był u nich gość,który szukał mechaników do naprawy T 6020 elit. Ciągnikiem ,który ma niespełna rok wjechał z agregatem talerzowym w takie bajoro,że wyciągoli go 4-rema ciągnikami każdy po wyżej 100 km i rozciągnęli go po między skrzynią a tylnym mostem.(rozszedł się ok. 4 cm.)Serwisant z NH naprawę wycenił na 70 000 zł. ale skąd diler byl to nie wiem.

Edytowany przez krolikNH, 04 styczeń 2012 - 18:54.

#50 Share Jarecki21

Jarecki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 12:51

NH T6020 Co sugerujesz?
Skrajną głupotę użytkownika, czy że NH słaby?
Jak go takimi sprzętami targali, to dobrze, że wyszedł w całości...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share pamo84

pamo84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i co z nim związane . Maszyny rolnicze i budowlane.Stolarstwo. Militaria

Napisany 04 styczeń 2012 - 21:26

NH T6020 Niedaleko ode mnie w RSP tak zrobili w tamtym roku z zetorem 16245 to na drugi dzień musieli po niego w pole przyjechać niskopodwoziem i dźwigiem a wystarczyło agregat odpiąć i linkę pod spód ciągnika dać żeby się nic nie stało

#52 Share ogier1998

ogier1998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 19:03

NH T6020 Jaki bedzie nowy odpowiedznik T6050?
Ursus 912
Ursus C-4011
Moje sprzęty

#53 Share Dario23

Dario23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 19:39

NH T6020 Nastepca juz jest T6.165, bo produkcja juz ruszyla, ale pierwsze egzemplarze dotra do nas dopiero pod koniec marca. Tutaj jest prospekt jak ktos potrzebuje http://www.eagrotec....6inb-85eb72.pdf (jak nie mozna zamieszczac linkow to skasujcie)

pozdro

#54 Share gajor24

gajor24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 20:21

NH T6020 dzis znajomy kupił i juz go ma na podwórku bo stał na placu NH T6050 z turem za 197tys netto

#55 Share Barcol84

Barcol84

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 23:16

NH T6020 Ja przyprowadziłem swojego NH 6020 Plus 2 tyg temu i jak na razie jestem pod wrażeniem tej maszyny.Z amorami super niesie po drogach i ma duch jak na te swoje 4 garki. Spalanie wstępnie wyszło mi 10 litrów na godz w transporcie pustym lub z lekkim obciążeniem. Troche mnie przeraża duża ilość elektroniki, no ale zobaczymy jak to z nią będzie. Jest tez kilka minusów jakie już zauważyłem np: duzy promień skrętu, kiepskie dojście do zaworu powietrza przy podłączeniu pzewodu do pompowania i takie tam inne mniejsze duperele. Zobaczymy jak sie będzie spisywał jak pójdzie w pole. Pozdrawiam.

#56 Share mtz820narew

mtz820narew

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:gospodarstwo:maszyny rolnicze,uprawa roślin

Napisany 29 styczeń 2012 - 11:37

NH T6020 Witam,którego NH byście polecali nh 6020 plus/delta/elita.Ciągnik bede używał do orki,agregatowania,siewu i transportu.I jak byście mogli jeszcze podać cne nh którego mi polecacie.Pozdrawiam

#57 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 01 luty 2012 - 23:01

NH T6020 zależy do czego będziesz używał ja na dniach przyprowadziłem w elite bo tylko taki był dostępny ale jego przewaga jest zmienny wydatek pompy olejowej co jest przydatne w pewnych pracach i silnik na CR który jest żwawszy od plusa i delty które są troszke mułowate wujek ma odpowiednika w Case bez CR i troszke mułek mówi

#58 Share mtz820narew

mtz820narew

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:gospodarstwo:maszyny rolnicze,uprawa roślin

Napisany 09 luty 2012 - 18:15

NH T6020 ciągnik bym uzywał do orki,siewu,agregatu i transportu zboża po żniwach.Orjętuje sie Pan jak jest cena nh t6020 elite???

#59 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 09 luty 2012 - 18:55

NH T6020 my za swojego zamawianego w październiku 2011 roku daliśmy 180 tys netto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share woytek

woytek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 09 luty 2012 - 20:25

NH T6020 180 tys netto za 6020 elite? :blink: Nawet gdybyś brał bez żadnej dodatkowej opcji to tanio. Kolega @Barcol84 wcześniej pisał, że 6020 plus wycenili mu na więcej. Możesz napisać gdzie dali Ci taką cenę?