Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pronar 1523A

92 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Piotrus89

Piotrus89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 10:09

Pronar 1523A a MMZ to chyba Minskyj Motornyj Zawod, jak bylem maly to skrót MTZ rozwijalem tak: Mechaniczny Traktor Zawodowy, ale to dzieciak bylem :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pronar 1523A Dzisiaj, 01:51
  •  

#22 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 19:48

Pronar 1523A

hmm Ja mam pronara 82SA a kolega nigger 1523A tak ze nie miej watpliwosci :)
Pron.. moj pierwszy ruski sprzet, i na 90% nie ostatni przynam ze byly momenty w ktorych az mnie ku..wa brala jak on ,,chodzi" ale oczywiscie po zobaczeniu ceny czesci do niego to sie mi polepszylo :)
Niestety na zime bede zmuszony kupic nowe aku ale spoko :(

P.S kiedys pisalem z jednym z uzytkownikow AF i opowiadal mi ze jego znajomy naprawial sprzegolo w mf-ie (kosztowalo go to jedyne 6tys :)) mnie w pronarze niecale 500zl :)

Do mf-ow nic nie mam -spoko traktory :)

dobry, mocny i prosty w budowie sprzęt za rozsądną cenę...

#23 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 21:04

Pronar 1523A

dobry, mocny i prosty w budowie sprzęt za rozsądną cenę...

i to chyba najwazniejsze

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#24 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 10 sierpień 2007 - 10:40

Pronar 1523A Sąsiad kupił PRONARA 1523A, i jeździ nim tylko kiedy musi, jeśli jakąś maszynę da radę uciągnąc URSUS 1222 to zakłada ją do URSUSA.
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#25 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 20:57

Pronar 1523A Może oszczędza nowy sprzęt :)
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

#26 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 12:32

Pronar 1523A ktos sie orientuje ile moze kosztowac szyba drzwiowa do pronara 1523??

#27 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 12:38

Pronar 1523A

ktos sie orientuje ile moze kosztowac szyba drzwiowa do pronara 1523??

na pewno nie jest droga ;)

Kontakt 661995047

#28 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 12:38

Pronar 1523A Lepszy Belarus to jest praktycznie to samo tyle że oryginalne i za mniejszą cenę tak moim zdaniem.
Ursus & JD Rulezzzz

#29 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 14:36

Pronar 1523A

na pewno nie jest droga ;)

nie jestem taki pewny bo nie wiem czy wiesz ze szyba a moim pronarku to jego drzwi i jest gieta a nie tak jak w tych starych :angry:

#30 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 15:01

Pronar 1523A ze 2 tyś... ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 25 listopad 2007 - 16:40

Pronar 1523A za 2 tyś to całą kabine oszklisz i jeszcze się pożądnie za to upijesz!!! Przyłączam się do was pronary i belarusy to super sprzęty!!1 sam mam pronara i nie narzekam. Jak miałbym ursusa i tyle nim robił co ruskiem to już by się dawno rozpier..... A części to śmiesznie tanie jak jakaś awaria to jadę po nowe i nie bawię sie w spawanie czy coś takiego!!!!!!!!!!! W pronarze czy belarusie to chociarz jakiś komfort jest a nie goła blacha jak w starych szóstkach heheh.

nigger mam pytanie do Ciebie odnośnie mtz1523 robisz nim coś z wykorzystaniem WOM

#32 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 16:45

Pronar 1523A Ja również jastem zwolennikiem Pronarów i Belarusów tylko mnie te taśmy na wałku wnerwiają bo jak ma ciężko to ślizga. A ursusa "6" to za żadne skarby bym nie chciał!!!!! Słabe, niewygodne i paliwożerne.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#33 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 17:45

Pronar 1523A pioter nie strasz mnie
jutro rano dzwonie do narwii zeby dowiedziec sie co i jak ale mam nadzieje ze koszt to bedzie 500 do 1000 zl
a wszystko przez jakis glupi kamyczek ktory wylecial podczas wczorajszego mycia... ;)

#34 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 17:55

Pronar 1523A

za 2 tyś to całą kabine oszklisz i jeszcze się pożądnie za to upijesz!!!

Nie liczyłbym na to niestety, gięte szyby to droga sprawa, niezależnie czy w Pronarze czy w JD

Daj znać Grześku ile za tą szybe krzykneli to Ci zdradze na pocieszenie ile mnie w MF kosztowała (chyba że już gdzieś doczytałeś) ;)

#35 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 17:59

Pronar 1523A Spytaj w agroglasie 501290251

#36 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 19:02

Pronar 1523A

za 2 tyś to całą kabine oszklisz i jeszcze się pożądnie za to upijesz!!! Przyłączam się do was pronary i belarusy to super sprzęty!!1 sam mam pronara i nie narzekam. Jak miałbym ursusa i tyle nim robił co ruskiem to już by się dawno rozpier..... A części to śmiesznie tanie jak jakaś awaria to jadę po nowe i nie bawię sie w spawanie czy coś takiego!!!!!!!!!!! W pronarze czy belarusie to chociarz jakiś komfort jest a nie goła blacha jak w starych szóstkach heheh.

nigger mam pytanie do Ciebie odnośnie mtz1523 robisz nim coś z wykorzystaniem WOM

ja tez jestem tego zdania -te ciągniki są warte swojej ceny, ja w swoim ostatnio to tylko oleje zmieniam i tankuje OO ;)
co do ceny szyby to 200zł kosztuje ma mala z drzwi (kabina 82SA i pochodne)

Kontakt 661995047

#37 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 25 listopad 2007 - 19:55

Pronar 1523A przecierz wiem że nie kupi sie za 2 tyś całej kabiny chodziło mi tylko o pokazanie różnicy w cenach zachodnich częsci do belarusa, moze szyba to nie był dobry pomysł hehe.. jak już kiedys pisałem chciałbym zobaczyć jak by wygladał nowy zachodni ciagnik w cenie belarusa hehe

#38 Share goolman19

goolman19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja, rolnictwo

Napisany 26 listopad 2007 - 18:14

Pronar 1523A Witam. Jak dobrze pójdzie biorę na następny rok Pronarka 1025 A II + tur Pronar ;) Myślę że ta maszynka mnie nie zawiedzie ;) Może macie pronarka z turem i powiecie jak sie sprawuje z nim ??:> Pozdrawiam ;]

#39 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 18:54

Pronar 1523A Z całym szacunkiem do wszystkich posiadaczy MTZ (sam kiedyś miałem tylko te pierwszą wersje i sobie chwaliłem).
Ja i mój sąsiad razem braliśmy w tym samym okresie ciągniki na SPO a było to 3 lata temu on brał 1523 a ja inną marke ciągnika.
Oba ciągniki mają po przepracowane po około 600 mth i teraz najgorsze.Mój sąsiad sugerował się argumentem że MTZ to prosty,
nie naszpikowany elektroniką,silny ciągnik.Po pierwszym sezonie aż sam byłem zdziwiony z pracy ciągnika ale w 2 i 3 sezonie zaczeło się :angry:
Pierwsze co to pękł siłownik przy przegubie od wspomagania -1 wizyta serwisu .Drugą awarią było i to o zgrozo rozleciało się uszczelnienie
na głównej pompie hydrałlicznej i cały olej z hydrałliki przelał się do skrzyni biegów,popękały węże i część zgubił po drodze do domu.Za nim
doszedł że to ta pompa 3 razy tak zgubił olej z tej hydrałliki.W tym sezonie rozleciało się sprzęgło i wspomaganie sprzęgła.
Być może mój sąsiad trafił na "fajny" egzemplarz ale nie życzę sobie stresów jaki on przeżył tak z tym ciągnikiem jak i podejściem serwisu -
-czasami czekał tydzień czasu aż się ktoś łaskawie zjawił na podwórku a przecież wiemy jak jest ciężko jak maszyna się rozleci akurat wtedy kiedy jest najbardziej potrzebna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 19:35

Pronar 1523A

Być może mój sąsiad trafił na "fajny" egzemplarz ale nie życzę sobie stresów jaki on przeżył tak z tym ciągnikiem jak i podejściem serwisu -
-czasami czekał tydzień czasu aż się ktoś łaskawie zjawił na podwórku a przecież wiemy jak jest ciężko jak maszyna się rozleci akurat wtedy kiedy jest najbardziej potrzebna.

Znajomy przeżywał niedawno paraliż z powodu Pronara 1025, a raczej jego serwisu. Ma kilkadziesiąt krów i codziennie musi załadować paszowóz owym Pronarem (ma na nim tura) jak i też zrobić inne rzeczy typu przełożenie obornika na płycie, itp. Ciągnik jest jeszcze na gwarancji, niestety padła mu pompa wody. Przyjechał serwis, wyjeli starą i pojechali zostawiając ciągnik na dobry tydzień (!!!) w bezruchu (nie mieli części na stanie czy coś). Ja bym sie chyba pochlastał ;)

Dodaj odpowiedź