Skocz do zawartości

Zdjęcie

blad EHR

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomgli

tomgli

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów
  • Zainteresowania:tomasz.g@g.pl

Napisany 19 kwiecień 2010 - 19:00

blad EHR czyli ... prawie non stop myga mi czerwona lampka w rytmnie 1.2.3. 1.2.3.4 1.2.3. itd , wszystko działa narazie,
Czy moze byc powodem zepsucie włacznika na błotniku od opuszczania(jeden nie działał od 2 lat, drugi siadł po zimie)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
blad EHR Dzisiaj, 02:11
  •  

#2 Share MarcoWzu

MarcoWzu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Zainteresowania:Troche rolnictwo...heh no oczywiście imprezy i co najważniejsze dziewczyny-moja ulubiona pasja...xD
    Też motoryzacja troche szkoła i wiele, wiele innych rzeczy...

Napisany 19 kwiecień 2010 - 19:26

blad EHR odłącz akumulator na chwile,,,mi tak sie działo w Forterze i pomogło????
Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

#3 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 07:14

blad EHR Jesli jest jakis blad w systemie to odlaczenie akumulatora nic tutaj nie pomoze...najpierw trzeba odczytac 2 cyfrowy numer bledu...poza tym musisz napisac jaki posiadasz typ EHR...EHR4, EHR C, EHR D, ???
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#4 Share tomgli

tomgli

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 22 kwiecień 2010 - 20:55

blad EHR Kosti, a gdzie ten typ znajde? czy to moze na sterowniku pod tpicerką błotnika?
A z tym kodem błedu , sądziłem ze te czestotliwosci mygania lampki diagnose coś znaczy, wiec jak go odczytać?

Nie wiem czemu ale dziś sie tak nie działo, czyzby jakiś kabelek...

A tak poza tematem Kosti- nie masz moze cewki wom do trzysetki, bo tez mi szwankuje, a jest tak zalana plastikiem ze ciezko sie do niej dostać , acz kolwiek po lekkim ''beszczotowaniu'' narazie działa. Mozesz odp na gg lub pm.

#5 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 07:54

blad EHR Jaki posiadsz EHR to rozpoznac mozesz tylko po numerze ciagnika albo po wygladzie panelu sterowania. Co do odczytania kodu to robi sie to wyczytuje sie to wlasnie z migajacej lampki ktora daje nam 2 cyfrowy kod bledu. A co do cewki to nie posiadam takowej.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#6 Share tomgli

tomgli

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 20:37

blad EHR czyli 34 lub 43??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 20:46

blad EHR 43 nie istnieje, wiec zostaje tylko 34.

#8 Share tomgli

tomgli

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 21:19

blad EHR no cóż, panel jak kazdy-seria 300 i 500 ma chyba taki sam, tak czy owak bez radaru, i bez przedniego EHR bo chyba tokowych jeszcze nie bylo. Nr to 312/211638, Nie wiem czy cos Ci to powie kosti68. Wiem ze masz te matriały itd ale gdyby one były po naszemu to moze bym sie zdecydował( mam Stoll'a V300 z instr. po niemiecku- słowniki elektroniczne nie tłumacza odpowiednio pojęć technicznych), ale puki co nie mam i wole nie mieć powaznych awarii, wiec narazie sobie odpuszcze ,a z takimi sytuacjami pytam na forum lub awaryjnie dzwonie do korbanków, też powiedzą i wytłumaczą co gdzie sie znajduje i co moze nie łaczyc , jak np ta cewka WOM

#9 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 01 maj 2010 - 10:29

blad EHR Słowniki elektroniczne nie tłumacza rzeczowo żadnych pojęć, ani technicznych ani nawet prostych zdań.... a co do materialow to trzaba sie z tym pogodzić ze sa po niemiecku...nie ma nawet co liczyć ze będą kiedyś po polsku. Wprawdzie prowadze teraz rowniez firme tlumaczen... i tlumacze teksty z materialow do napraw, ale sa to tylko wybrane, pojedyncze strony. A co d EHR to nie kazda seria ma to samo, moze byc EHR 4, EHR D, a w nowszych 500 jest rowniez EHR C.

#10 Share Deerek

Deerek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 28 maj 2010 - 21:03

blad EHR Mnie w Lamborghini 850 premium też tak miga. wszystko jest ok, tylko blok nad tylnym mostem strasznie sie grzeje,
John Deere 5070M, Lamborghini 850T Premium,John deere 2064

#11 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 29 maj 2010 - 05:49

blad EHR To znaczy ze jednak nie wszystko OK.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 29 maj 2010 - 20:05

blad EHR heh dokładnie kosti "operacja się udała tylko pacjent zmarł" wybaczcie post nie związany z tematem , jestem troszke po spożyciu ;)
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Dodaj odpowiedź