kpiotr

Przyczepy ZASŁAW

Polecane posty

Arek    218

Mają teraz nową serię agro, pomarańczowe. Łańcuchy tylko w nadstawkach.

Mają fajnie rozwiązane zwijanie i rozwijanie plandeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1344    6

Panowie jak to jest z tymi oponami w tym zasławiu narzekacie na te chińskie? Bo można dopłacić 600 za sztukę i dają pirelli tylko czy jest sens. Dzisiaj podpisałem umowę na dwie sztuki 12t dostarczone w maju tylko nie wiem co zrobić z tymi oponami i czy 385 czy 425

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jak większość będą jeździć po drogach to wystarczą 385, jak w polu, zwłaszcza na mokro to rolnicze szersze.

Jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

ja to mam pronarki na 425 bez dopłaty mi sprzedali tylko że są zbyt masywne i na 13 spoko możno ponad 20 ton załadować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1344    6

Cena 53750 netto za sztukę w cenie plandeka ze stelażem szeroki automatyczny zaczep podest i winda do koła zapasowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forsze    15

Ja w 2015 za 12t z takim wyposażeniem dawałem 56netto- tylko, że moja jest LONG.

Fajne przyczepy, tylko trochę ciężkie- moja waży 4900kg- konkurencja około tony mniej. Fakt, że jest wykonana konkretnie i rama wydaje mi się że od 14t jest ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Zgadza się, 12 long i 14 mają takie same ramy i 12 long jest sporo droższa od zwykłej 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1344    6

Tak to są te krótkie powiedzcie mi bo w originale dają chińskie opony nowe czy one wytrzymają? I czemu jest tak że 12 krótka ma rozstaw osi 180cm a wersja long 204cm. czy ta krótka będzie stabilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1344    6

Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz lepiej i czytaj ze zrozumieniem...l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1344    6

Rozstaw kół pomyłka ale trochę dedukcji... i za dużo używasz wykrzykników albo nie wiesz co oznaczają albo brak ci kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekręt    150

bo jak czytam takie wypowiedzi, to trudno zachować kulturę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243

Czy ten producent ma w ofercie tandem o szer paletowej 8t coś jak Wielton prc2a ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj