Skocz do zawartości

Zdjęcie

UWAGA Tur 6 z Allegro totalna lipa !!!

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wielkopolanin77

wielkopolanin77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 22:30

UWAGA Tur 6 z Allegro totalna lipa !!! Witam. Postanowiłem założyć nowy temat i przestrzec przed nieuczciwym sprzedawcą. Na Allegro można trafić na ładowacz Tur 6 z roku 1999 z dżojstikiem i widłami w rewelacyjnie niskiej cenie jak na ten model. Przy poszukiwaniach w serwisie Allegro w wyszukiwarkę wystarczy wpisać "TUR". Przy kontakcie telefonicznym sprzedający zapewniał mnie że ładowacz jest w pełni sprawny i pomimo moich kilku pytań takich jak: Czy Tur nie jest spawany ? Czy Tur nie był pęknięty ? Czy aby na pewno wysięgnik Tura nie był spawany ? odpowiada stanowczo: Tur nie był spawany. Wysięgnik jest w stanie idealnym. itp. I uwierzyłem sprzedającemu ładowacz i postanowiłem po niego pojechać. Niestety moje przypuszczenia okazały się prawdziwe ładowacz był przerwany i potem zespawany dla ukrycia została nałożona szpachla i zostało to pomalowane. Niestety straciłem mój cenny czas i pieniądze mam nadzieję że chociaż inni oszczędzą sobie tego. Poniżej przedstawiam zdjęcia feralnego miejsca w ładowaczu.

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
UWAGA Tur 6 z Allegro totalna lipa !!! Dzisiaj, 19:58
  •  

#2 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 19 kwiecień 2010 - 05:53

UWAGA Tur 6 z Allegro totalna lipa !!! ja bym nie podarował, jeśli opis przedmiotu jest nie zgodny z produktem to by koleś mi kase oddał za transport.
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#3 Share Baza18

Baza18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 06:29

UWAGA Tur 6 z Allegro totalna lipa !!! dzieki za ostrzezenie. Na tym allegro czasmi własnie tak jest ze wszystko ładnie pieknie na zdjeciach a w realu niestety. W tym przyadku dochodza jeszcze kłamstwa sprzedajacego no to juz wogole klapa.
Baza

#4 Share wojtek918

wojtek918

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Projektant konstrukcji budowlanych. Projekty, optymalizacja

Napisany 19 kwiecień 2010 - 06:50

UWAGA Tur 6 z Allegro totalna lipa !!! bardzo dobrze kolego że dałeś taki wpis musimy się bronić jakoś przed nieuczciwymi handlarzami. Pamiętam też raz miałem takie zdarzenie pojechaliśmy oglądać maszynę ponad 200 km od domu sprzedawca zapewniał że jest w bardzo dobrym stanie nie malowano itd itp. Jak się okazało to było to po spaleniu pomalowane byle jak niedość że straciłem swój cenny czas to pogoda była wtedy fatalna sypał śnieg i dużo go zalegało na drodze. Proponuję aby otworzyć dział i wrzucać informację o dobrych i złych sprzedawcach

#5 Share Farmer21

Farmer21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 19 kwiecień 2010 - 07:15

UWAGA Tur 6 z Allegro totalna lipa !!! Dzięki bardzo za ostrzeżenie,ale niestety muszę przyznać rację,jest dużo ludzi którzy sprzedają złom a mówią,że stan idealny.Sam kiedyś zostałem tak oszukany.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 07:35

UWAGA Tur 6 z Allegro totalna lipa !!! Nie musi być alegro w anonsach to samo, a jak ktoś z dalsza ma sąsiada co ma do sprzedania coś tam to już w ogóle nie wiadomo co, ostatnio jeździłem (na szczęście nie daleko) oglądać zachodnią pasówkę miała być w stanie bardzo dobrym i ogólnie cacy, a na miejscu okazała się to polska z 230!!!

#7 Share Adex

Adex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 14:29

UWAGA Tur 6 z Allegro totalna lipa !!! Jak to można tak ludzi oszukiwać!! ;) . Nie dość, że na takiego tura wydajesz strasznie dużo pieniędzy to jeszcze możesz od jakiegoś cwanego kolesia kupić złom który po chwili się rozpadnie :) .

#8 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 19 kwiecień 2010 - 14:45

UWAGA Tur 6 z Allegro totalna lipa !!! Dobre info nie jest złe ;)
To już nie pierwszy temat, w którym autor przestrzega przed nieuczciwym kupującym.
ArturKowalewo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share zetor1111

zetor1111

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 20:57

UWAGA Tur 6 z Allegro totalna lipa !!! ciekawe co wy mówicie jak coś sprzedajecie ???? nigdy nie ukryliście jakkiejś wady ??? gościu dobrze ci gadał że tur nie był spawany bo wszystko było zaszpachlowane i jakby jakiś roztropny człowiek zajechal to by go wziol bez wachania bo ładnie wygląda ;)