andzin

Opryskiwacz Biardzki [połączone]

Polecane posty

tomi1349    8
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, CARYX napisał:

xD Tomi1349 ty śmieszny jesteś żebym ci100 zł płacił za instrukcję którą ktoś wcześniej udostępnia na AF. albo w internecie do pobrania za darmo

Śmieszne jest to, że nawet nie chce Ci się wcześniej poszukać czy gdzieś jest instrukcja udostępniona tylko na gotowe dostać i wsio, a jak ktoś Ci powiedział cenę to odrazu oczy się otworzyły i człowiek nauczył się szukać w internecie, że faktycznie jest coś udostępnione. Najpierw naucz się szukać, a później pytaj. 

A kolejna sprawa jak jesteś taki mądry to nagraj film z omówieniem poszczególnych funkcji komputera i je udostępniaj, bo ja mam przedstawione to w formie filmu z omówieniem obsługi działania, gdzie osoba oglądająca ma gotowca krok po kroku jak obsługiwać komputer. Pozdro

Edytowano przez tomi1349
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CARYX    11

 

8 godzin temu, tomi1349 napisał:

Śmieszne jest to, że nawet nie chce Ci się wcześniej poszukać czy gdzieś jest instrukcja udostępniona tylko na gotowe dostać i wsio, a jak ktoś Ci powiedział cenę to odrazu oczy się otworzyły i człowiek nauczył się szukać w internecie, że faktycznie jest coś udostępnione. Najpierw naucz się szukać, a później pytaj. 

A kolejna sprawa jak jesteś taki mądry to nagraj film z omówieniem poszczególnych funkcji komputera i je udostępniaj, bo ja mam przedstawione to w formie filmu z omówieniem obsługi działania, gdzie osoba oglądająca ma gotowca krok po kroku jak obsługiwać komputer. Pozdro

o.OxD jeszcze napisz że film zrobiony przez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje instrukcji do opryskiwacza berthoud racer komputer berthoud bercontrol. Posiada ktoś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Ktoś się orientuje ile do biardzkiego 600l pod korek wody wchodzi? 


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709
21 godzin temu, Matey napisał:

Ktoś się orientuje ile do biardzkiego 600l pod korek wody wchodzi? 

Pewnie ok 660 l, przeważnie jest 10% zapasu na spienienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Kurcze zrobiłem zima pompę w biardzkim i teraz opryskiwacza nie poznaje, kalibrację robiłem, niby l/min się zgadza, ciśnienie też a pryska mi ciutek za mało. 

Zawsze lałem pod korek, kalibrowalem się na 200l/ha i zawsze brakowało na 3ha 


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaro_1    128

jeśli dobrze się domyślam to masz 600l bańkę, jak lejesz pod korek to wchodzi jakieś 660 litrow. z tego by wychodziło, że wcześniej wychodziło ci ponad 200 l na ha, teraz chyba lepiej wyszła ci kalibracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Jeśli jak piszecie wchodzi 660l to jestem skalibrowany praktycznie w punkt. 

Nic nie przestawiam ale sam już nie rozumiem. Wydatek l/min mam taki sam jak w poprzednich latach.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Sprawdzałeś wydatek wszystkich rozpylaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8974
6 godzin temu, Matey napisał:

Jeśli jak piszecie wchodzi 660l to jestem skalibrowany praktycznie w punkt. 

Nic nie przestawiam ale sam już nie rozumiem. Wydatek l/min mam taki sam jak w poprzednich latach.

Może opony zmieniłeś i ciut szybciej jedziesz 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Dnia 29.03.2024 o 07:20, akmaly napisał:

Sprawdzałeś wydatek wszystkich rozpylaczy?

Sprawdzałem z dwóch, i leją mi 1,2l. Ale chyba już znalazłem przyczynę, za beczką dwie dysze mi nie pryskały stąd moje sluszne zdziwnienie ze za dużo powierzchni robie jedną beczką. A sprawdzałem przed sezonem cały opryskiwacz i było okej. Na szczęście odkryłem to jak skonczyłem pryskać łubiny :D 

 


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDGE98    0

Witam mama problem z opryskiwaczem biardzki 1000 litrów na elektrozaworach w tamtym roku opryskiwacz pryskał idealnie w tym nie mogę uzyskać ciśnienia większego niż 1.3. na sterowniku nie mogę podbić ciśnienia . Pompa p145 dodam że była na jesień w serwisie bo lała olej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotrk1233
      Witam!
       
      Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.
       
      Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
    • Przez Adi118
      Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 
    • Przez arteko_2
      Witam, mam problem ze zbiornikiem w opryskiwaczu Biardzki 400l, mianowicie zbiornik się rozszczelnił i chciałbym się zapytać czy można go skleić jak tak to czym? Ktoś miał podobny problem i go rozwiązał "domowym" sposobem?
    • Przez bonus25
      Co zrobić ze składającymi się lancami podczas pryskania w opryskiwaczu Biardzki 
    • Przez wujo_usiu
      Witam. Sprzedam opryskiwacz Biardzki 800 l , lance długości 15m , kupiony nowy w 2016 r , używany tylko 2 razy , jest w stanie idealnym , cena 3800 do negocjacji , woj. Łódzkie , powiat Zgierski . Dodatkowe info: http://biardzki.eu/produkty/opryskiwacze-zawieszane/800-litrow/



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj