Skocz do zawartości

Zdjęcie

Maasey Ferguson 592

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Sangier

Sangier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 11:48

Maasey Ferguson 592 moj massey 592 na niskich obrotach podnosi normalnie ale na wyokich obrotach niepodnosi wogol a od pewnego czasu na szybkich obrotach zaczol mi podnosnik opuszczac pomozecie ?? z gory dzieks

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Maasey Ferguson 592 Dzisiaj, 21:23
  •  

#2 Share Godlech912

Godlech912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 12:23

Maasey Ferguson 592 Według mnie to masz mało oleju bo jak dasz gazu to się rozchodzi gdzieś po hydraulice a na wolnych obrotach nie. Postaraj się wlać oleju trochę ponad miarkę!

#3 Share Sangier

Sangier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 15:01

Maasey Ferguson 592 Dolałem oleju mimo niedzieli ;p ale to niedziala prosze o dalsze propozycje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Godlech912

Godlech912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 22 kwiecień 2010 - 11:12

Maasey Ferguson 592 Może jakaś nieszczelność w układzie hydraulicznym? Na niskich obrotach jest małe ciśnienie to podnosi a jak dasz gazu i ciśnienie się zwiększy to wycieka jakaś część oleju i spada ciśnienie? Ciężko tak przez forum to zdiagnozować...

#5 Share Sangier

Sangier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 maj 2010 - 17:58

Maasey Ferguson 592 Znalazłem mały przeciek oleju na rozdzielaczu olej kapie minimalnie ale czy to moze byc przyczyna ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mf592

mf592

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 21:32

Maasey Ferguson 592

moj massey 592 na niskich obrotach podnosi normalnie ale na wyokich obrotach niepodnosi wogol a od pewnego czasu na szybkich obrotach zaczol mi podnosnik opuszczac pomozecie ?? z gory dzieks

Kolego z tego co tu piszesz wynika że masz filtr hydrauliki do wymiany. Nie sugeruj się tym że wygląda na czysty bo tak naprawdę nie jest. Nie próbuj go myć bo to nic nie da.Pompa od podnośnika jest tłoczkowa i ona sama nie pobierze oleju tylko olej musi napłynąć a to opadanie to też przez to bo na dużych obrotach brakuje oleju i rozdzielacz nie może przesterować oleju do utrzymania wysokości.

Dodaj odpowiedź