kamilc360

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damjan15    0

Ferdek dobrze gada 30 sam zrobisz a weź coś zachodniego to już wątpię że bez podłączenia do komputera co zrobić i na pewno 30 jest bardziej wytrzymalsza od tego wszystkiego co teraz wy kupujecie i nie wierze że te nowe więcej wytrzymają od 30 :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

A ja przy okazji mam prośbę (głównie do użytkownika @kostekk1990) jeśli ma ciągnik z 1990 r, tu Ursus C-330 z 5 tys zł to niech da znać na GG lub PW, gdyż jestem zainteresowany kupnem kilku takich ciągników. Ps. jeśli masz starsze, również wezmę, lecz cena będzie adekwatna do roku produkcji. :lol:

Ja to wszystko rozumie. Każdy chciałby kupić jak najtańszy, jak najlepszy ciągnik, lecz jeśli przychodzi do sprzedaży to cena leci w górę. "30" nie są takimi złymi ciągnikami. Mój 2 lata temu przeszedł kapitalkę, wymieniłem m.in nową skrzynię bo dostał trochę po d*pie od TUR`a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

A k...jaki ty ferdek przemondrzały jestes nie stac no lepszy i robisz 330 i wsio na ten temat

 

ja napisałem tylko tyle ze 30 są gówno warte ,a wy tu wypisuje cie takie bzdety jak ferdek hahahahaah ursus forewer hahaah juz ich czas miną sory koledzy .Obudzcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

kolego kostek1990 ja widze że sam jesteś przemądrzały ;[ :( :lol: z Twoim podejściem to ktoś kto ma od 5 do 10 ha to ma sobie może John Deere zafundować, jak Cię stać to... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Kostek to jak ja mam ogrodu po orać i posadzić kartofli tyle co na własny użytek i do lasu parę razy do roku skoczyć to co mam pojechać do Niemiec i jakiegoś MF czy JD a może fenda przyprowadzić nie ma sprawy pojadę. Ale na uj mi on potrzebny ?? :lol: A mogę się założyć że sam masz 30 albo miałeś i się mądrzysz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

ja mam starego U-325A i go nie sprzedam -a pisanie ze 30stka to chłam to totalna bzdura , bo na pare ha jest zupełnie wystarczajacy i jaknajbardziej ekonomiczny a rady typu jak powyzej niektórzy piszą -wywalić kupic silniejszy ..no dobra ale poco jak i pod warunkiem czy na to stać kazdego...Mnie nie stać

 

@kostek a możesz mi rozwinąć temat czemu wg Ciebie 30-stka jest G warta z ciekawością poczytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

Takie jest moje zdanie i tyle, są lepsze ciągniki za te pieniądze i co tu dużo gadac

 

DObra konczcie te swoje wypociny.Ja dla kolesia chcialem doradzic jak ma wiecej roboty to lepiej niech w 30 sie nie pcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

A k...jaki ty ferdek przemondrzały jestes nie stac no lepszy i robisz 330 i wsio na ten temat

 

ja napisałem tylko tyle ze 30 są gówno warte ,a wy tu wypisuje cie takie bzdety jak ferdek hahahahaah ursus forewer hahaah juz ich czas miną sory koledzy .Obudzcie sie!!!

Akurat stać mnie na lepszy i mam lepszy, ciągnik nie jest tylko do orki, przy hodowli jest 95% innych zajęć niż orka i w wielu takich pracach ciapek sprawdza się doskonale, nawet lepiej niż nowy ciągnik 4x4 80km, więc nie pie*dol że ciapek jest g*wno warty, bo do ciapek z ładowaczem zrobi to wszystko co popierdułki typu avant i inne takie tam ładowareczki po 80 tyś za sztukę, a i do lasu można jechać przez największe krzaki i zarośla :P dla mnie ciapek jest bezcenny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

Dobra namówiłes mnie na ciapka jutro jade zakupie takiego bez kabiny heheh wygraliście ursus forever konczymy ten temat bo jeszce do bójek dojdzie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

A może byś powiedział co za cenę 30 byś ty kupił??? :P Jestem bardzo ciekaw i pewnie co poniektórzy także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

za landiniego daliśmy 24tys a za forda 18, zdjęcia w mojej galerii

 

 

i teraz po sprzedaży 55 mogę powiedzieć że ciągniki typu 30 czy 60 cenią się ale chcąc kupić coś małego ciężko jest cokolwiek w takiej cenie znaleźć lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

Zmarł mi sąsiad i wczoraj jego syn który ma jakieś około 60 lat oddał mi ziemie w dzierżawe i zapytał ile może być warty ursus c330 rok 1991 1050mth bez kabiny ma jeszcze oryginalne plomby z fabryki ursus ile może być warty taki sprzęt? Proszę

nie usuwać tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Myśle że 18 tyś to jest wart. ciapki są strasznie drogie w tej cenie można kupić zachodni ciągnik o mocy ponad 100 KM np FORTSCHRITTa 323A . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

To prawda, że są drogie ;) . Ale jak ktoś ma małe gospodarstwo to poco mu ciągnik 100 KM żeby tylko kasę na ropę ciągną z kieszeni :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt070    0

Drogie są racja , ale za to bardzo przydatne. Małe , zwinne i mało pali w sam raz na małe gospodarstwo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

Mojego sąsiada o wiele ładniejsza niż ta z linku i jeszcze ma kultywator pług wiele prawie nie używanych rzeczy bo miał on tylko 4ha i nie wiem jaką cenę powiedzieć może sam tą trzydziestke kupie bo to okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Na małe czemu nie ale z ich opłacalnościa czy ja wiem większy ciągnik podczepi do niego wszystko Większy pług przyczepy prase itp . A do małego.... sami wiecie. Wykonując pracę nawet na małym areale dużym ciągnikiem z dużym osprzętem i tak jest to bardziej opłacalne niż małym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt070    0

No wiadomo , ze teraz rolnicy wybierają komfort i szybkość pracy , ale znajdą się też tacy , którzy poszukują ciapka w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

Do 20 tys. to spokojnie :) . Więcej niż 20 tys. to myślę, że nikt już za nią nie da. :) Bo jednak to trochę drogo za taki mały ciągnik ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem w swojej c330m, od jakiegoś czasu ciągnik zaczął wariować w kwestii instalacji,  iskrzył na akumulatorze, palił przerywacz kierunkowskazów itd, wie ktoś jak prawidłowo powinny być podpięte kablę w stacyjce ? mam wrażenie że wszystko jest wymieszane ze sobą i tu jest problem.






    • Przez Fabian3
      Zamierzam malować c330 i mam pytanie ile farby pójdzie na maske,błotniki a ile na całe podwozie? Na masce i błotnikach zamierzam położyć podkład i gdzieś około 2/3 warst farby żółtej. Z góry dzięki.
    • Przez abuk14
      Mam kilka pytań dotyczących ładowacza czołowego do Ursusa C-330 M.
      1. Na co zwracac uwagę przy zakupie ( byc może będzie używany)
      2. Jeśli nowy to jakiej marki wybrac??
      3.Czy naprawdę tak ciężko się kreci kierownicą prz zwożeniu bel słomy ( o obornik nawet nie pytam)??
    • Przez DanielKocima
      Witam dostałem od dziadka Ursusa c 330 3p problem polega na tym że nie posiadamy do niego żadnych papierów ani dokumentów a chciałbym go zarejestrować żeby móc legalnie jeździć po drogach, jak się do tego zabrać na zabytek nie wchodzi w grę ponieważ jest inny silnik z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Karol12
      To co w temacie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj