Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych

99 odpowiedzi na ten temat

#21 Share ochen

ochen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 07 kwiecień 2010 - 21:19

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych ja myślę że 15tys za ciapa to jest przegięcie. wiadomo małemu gospodarzowi duży ciągnik nie potrzebny ale wydatek 20tys na ciągnik to duże obciążenie finansowe, małe gospodarstwo nie przynosi wielkich dochodów, dlatego trzeba dokładnie przemyśleć zakup. może lepiej np;kupic c-360,3p lub ciągnik zachodni w tej cenie( zaraz będą posty, że części drogie),a zapas mocy może przydać się w przyszłości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych Dzisiaj, 21:22
  •  

#22 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 07 kwiecień 2010 - 21:48

No ale roboty nie zrobi dokładnie 2x więcej od ciapka bo raczej 60 nie zapniesz do 4-skib :lol:. A że mocy ma więcej to inna bajka

No 4 skiby są poza zasięgiem. No zależy tez na jaką trafisz... U mnie w lekkich pracach schodzi nawet poniżej 3l/h więc to jakieś smocze spalanie nie jest.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#23 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 07 kwiecień 2010 - 22:44

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych damjan15 duży ciągnik pali więcej ale ciągnie duże i wydajne maszyny i podsumowując duży ciągnik nie spali więcej paliwa na ha od małego a robotę zrobi lepiej!

#24 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 08 kwiecień 2010 - 06:03

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych Panowie robi się bałagan w temacie... życzę włascicielowi nawet 30 tys za niego.... wszystko zalezy od stanu technicznego-niema fotek niema ile Mtg niema nic..niema danych co było robione jesli było robione..temat woda .. 30-stki kiedys były w cenie..niestety ale w życiu za niego nie weźmie tyle chyba z dodatkowym osprzetem.... tylko jakim

#25 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 kwiecień 2010 - 07:59

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych ha ha ha, czytając ten temat to można wywnioskować że niektórzy to by chcieli żeby chłopy co mają stare c 330 powinni wystawiać przed dom z karteczką oddam w dobre ręce za darmo, 5 tyś za c 330? jakby ktoś przyszedł do mnie i tyle proponował to by z widłami w plecach poszedł, u znajomego złomiarze chcieli kupić c 360, ciągnik to nie samochód, a tym bardziej ciągniki typu c 330 to są ciągniki ponad czasowa tam nie ma poza odstojnikiem paliwa ani jednego plastikowego elementu konstrukcja prosta jak cep, tam nie ma się co psuć i pracuje 40-50 lat i jeszcze raz tyle popracuje jeśli nie skoroduje, ktoś tu proponuje c 385 tylko pytanko ile kosztuje remont silnika, skrzyni czy opony do 80tki, fakt ciapkiem nic więcej jak konnej fury i 2 skibowca się nie pociągnie, ale o to właśnie chodzi, nastał renesans na rolnictwo 2-5ha ludzie z miasta i pracujący poza rolnictwem chorują właśnie na c 330, to proszę bardzo niech kupią sobie po nowym farmtracku za 60-70 tyś 30km he he, ciapek ceni się bo to jest ciągnik ponadczasowy, nie jeden kupił c 325 z 60 tych lat i pracuje tym, ciekawe kto pracuje jakimś jd 100km czy mf-em z lat 60-70tych (co innego jeśli to model klasy c 330 :lol: ), ludzie pchają w ten szrot horendalne pieniądze i wszystko się psuje,
również wielu przejechało się na oryginalnych mf-ach z zachodu sąsiad kupił takiego 575 za 16 tyś i już prawie tyle w niego włożył, ale proszę bardzo jak ktoś myśli że 30-35cio letni ciągnik na zachodzie służy tylko na jeżdżenie dla emeryta do kościoła od święta to niech płaci za zachodni luksus,
sam zrezygnowałem ze sprzedaży c 330 bo nawet 10 tyś nikt nie chciał mi dać bo bez papierów, to co ja za 10 tyś zainwestował bym, nawet tura bym nie kupił, a tak całą zimę z krótkim kolcem bele do obory sobie nosze ciapkiem, -30sC zalana gorącą wodą palnikiem po filtrach jak trzeba i odpala, przecież za większe samo-dziełki ludzie cenią po 5 tyś

#26 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 08 kwiecień 2010 - 13:18

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych Ferdek dobrze gada 30 sam zrobisz a weź coś zachodniego to już wątpię że bez podłączenia do komputera co zrobić i na pewno 30 jest bardziej wytrzymalsza od tego wszystkiego co teraz wy kupujecie i nie wierze że te nowe więcej wytrzymają od 30 :lol:

#27 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 08 kwiecień 2010 - 20:29

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych A ja przy okazji mam prośbę (głównie do użytkownika @kostekk1990) jeśli ma ciągnik z 1990 r, tu Ursus C-330 z 5 tys zł to niech da znać na GG lub PW, gdyż jestem zainteresowany kupnem kilku takich ciągników. Ps. jeśli masz starsze, również wezmę, lecz cena będzie adekwatna do roku produkcji. :lol:
Ja to wszystko rozumie. Każdy chciałby kupić jak najtańszy, jak najlepszy ciągnik, lecz jeśli przychodzi do sprzedaży to cena leci w górę. "30" nie są takimi złymi ciągnikami. Mój 2 lata temu przeszedł kapitalkę, wymieniłem m.in nową skrzynię bo dostał trochę po d*pie od TUR`a.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#28 Share kostekk1990

kostekk1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 08 kwiecień 2010 - 20:33

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych A k...jaki ty ferdek przemondrzały jestes nie stac no lepszy i robisz 330 i wsio na ten temat

ja napisałem tylko tyle ze 30 są gówno warte ,a wy tu wypisuje cie takie bzdety jak ferdek hahahahaah ursus forewer hahaah juz ich czas miną sory koledzy .Obudzcie sie!!!

#29 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2075 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 08 kwiecień 2010 - 20:41

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych kolego kostek1990 ja widze że sam jesteś przemądrzały ;[ :( :lol: z Twoim podejściem to ktoś kto ma od 5 do 10 ha to ma sobie może John Deere zafundować, jak Cię stać to... :) :)

#30 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 08 kwiecień 2010 - 21:09

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych Kostek to jak ja mam ogrodu po orać i posadzić kartofli tyle co na własny użytek i do lasu parę razy do roku skoczyć to co mam pojechać do Niemiec i jakiegoś MF czy JD a może fenda przyprowadzić nie ma sprawy pojadę. Ale na uj mi on potrzebny ?? :lol: A mogę się założyć że sam masz 30 albo miałeś i się mądrzysz teraz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 09 kwiecień 2010 - 05:26

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych ja mam starego U-325A i go nie sprzedam -a pisanie ze 30stka to chłam to totalna bzdura , bo na pare ha jest zupełnie wystarczajacy i jaknajbardziej ekonomiczny a rady typu jak powyzej niektórzy piszą -wywalić kupic silniejszy ..no dobra ale poco jak i pod warunkiem czy na to stać kazdego...Mnie nie stać

@kostek a możesz mi rozwinąć temat czemu wg Ciebie 30-stka jest G warta z ciekawością poczytam....

#32 Share kostekk1990

kostekk1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 06:18

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych Takie jest moje zdanie i tyle, są lepsze ciągniki za te pieniądze i co tu dużo gadac

DObra konczcie te swoje wypociny.Ja dla kolesia chcialem doradzic jak ma wiecej roboty to lepiej niech w 30 sie nie pcha

#33 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 07:25

A k...jaki ty ferdek przemondrzały jestes nie stac no lepszy i robisz 330 i wsio na ten temat

ja napisałem tylko tyle ze 30 są gówno warte ,a wy tu wypisuje cie takie bzdety jak ferdek hahahahaah ursus forewer hahaah juz ich czas miną sory koledzy .Obudzcie sie!!!

Akurat stać mnie na lepszy i mam lepszy, ciągnik nie jest tylko do orki, przy hodowli jest 95% innych zajęć niż orka i w wielu takich pracach ciapek sprawdza się doskonale, nawet lepiej niż nowy ciągnik 4x4 80km, więc nie pie*dol że ciapek jest g*wno warty, bo do ciapek z ładowaczem zrobi to wszystko co popierdułki typu avant i inne takie tam ładowareczki po 80 tyś za sztukę, a i do lasu można jechać przez największe krzaki i zarośla :P dla mnie ciapek jest bezcenny :)

#34 Share kostekk1990

kostekk1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 13:16

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych Dobra namówiłes mnie na ciapka jutro jade zakupie takiego bez kabiny heheh wygraliście ursus forever konczymy ten temat bo jeszce do bójek dojdzie pozdro

#35 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 16:35

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych A może byś powiedział co za cenę 30 byś ty kupił??? :P Jestem bardzo ciekaw i pewnie co poniektórzy także :)

#36 Share kostekk1990

kostekk1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 18:38

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych za sume 20 tys??? miał bym bardzo duzo ciągników do wyboru

#37 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 18:48

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych To podaj przykłady :P

#38 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 18:51

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych za landiniego daliśmy 24tys a za forda 18, zdjęcia w mojej galerii

i teraz po sprzedaży 55 mogę powiedzieć że ciągniki typu 30 czy 60 cenią się ale chcąc kupić coś małego ciężko jest cokolwiek w takiej cenie znaleźć lepszego

#39 Share rucin

rucin

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 10:01

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych Zmarł mi sąsiad i wczoraj jego syn który ma jakieś około 60 lat oddał mi ziemie w dzierżawe i zapytał ile może być warty ursus c330 rok 1991 1050mth bez kabiny ma jeszcze oryginalne plomby z fabryki ursus ile może być warty taki sprzęt? Proszę
nie usuwać tematu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 18 kwiecień 2010 - 10:04

Pomoc w wycenie C-330 i pochodnych Myślę, że 17tys można spokojnie brać. Jak nie więcej.
ArturKowalewo