Zaloguj się, aby obserwować  
Dominik020

kultywator 2,20 m 15 zębów. jaka wartość???

Polecane posty

Dominik020    0

Witam

chciałbym sprzedać kultywator o dług.2,20m,wyposażony w 15 nowych zębów,nowe kółka z jedną regulacją,odmalowany.Na ile byście go wycenili???

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

 

 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

wedlug mnie\sprzedalem podobny/ ok 900 wszystko zalezy od kupca ale cene mozesz wystawic wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

nowy na składnicy rok temu kosztował +/- 1100-1200 zł, i chłop wystawia f-re, gwarancję itd, a kupiec ma świadomość że kupił nówkę spod igły, a nie używkę;)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Ja również mam do sprzedania kultywator to chcem 800zl, ale jak ktoś da 600zl to będzie dobrze;p


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

nowy,14 zębów,metalowe koła,z tyłu uchwyty na ciegła do wałka-1100zł.Nie chce krytykować bo napewno kosztował sporo pracy ale profile jakies cienkie,łap z tyłu nie ma ,koła to chyba od taczki są.Pewnie troche cie remont kosztował ale wiecej jak 600 nie warty na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik020    0

Dzięki za odpowiedzi.Remont akurat dużo nie uczynił,bo tylko ok.150zł. Kółka są od taczki ale spisują się bardzo dobrze,bo już testowałem w polu:)Metalowe były za ciężkie. Profile napewno nie są za cienkie,może wydaje się tak na zdjęciach,ten kultywator służył już z 10 lat,oprócz lekkiej rdzy i zdartych zębów, nie było żadnych innych usterek,z takich samych ceowników mam zrobioną dwukółke,przewoziłem nią różne bardzo ciężkie rzeczy i jakoś wytrzymuje.

 

Myslę że kwota 800zł zadowoliłaby mnie,także jak ktoś byłby chętny to prosze pisać;) Za dopłatą ok.30zł moge wykonać tylnie łapy oraz mocowanie do cięgna.Jestem ślusarzem,także znam się na takich sprawach.

 

a tak przy okazji to mam jeszcze jedno pytanko.Ostatnio myslałem na założeniem firmy i produkowanie takich różnych maszyn rolniczych,np.kultywatorów,agragatów,bron ciężkich i lekkich itd. Jak myślicie miałbym zbyt na takie rzeczy??? ceny oczywiście podobne do tych w składnicach,np.kultywator z kształtowników o dług.2,40m z 20 zębami wynisiłaby ok 1250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

Chcąc wejść na rynek musisz czymś klienta ściągnąć do siebie np. niższą ceną, bardziej solidnym wykonaniem niż inny sprzęt, czy mieć możliwośc transportu danej maszyny do klienta. Moim zdaniem mało jest osób które kupują nowe np lekkie brony 3 polowe, czy jakiś "mały" kultywator-przynajmniej u nas. A jeśli jesteś ślusarzem to może zająć się robieniem czegoś na zlecenie? Żeby sie ludzie o Tobie dowiedzieli musiałbyś od jakiejś reklamy zacząć ;)


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

Myśle, że za 1000 zł możesz za niego wziąć jak będzie 800 zł to też dobrze ;)


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez 19seba
      Witam , poleci ktoś agregat uprawowy do uprawy pod ziemniaki ? Na pewno na zębie 45x10 i nie szerszy jak 4m . Potrzebuje opinii jakiej firmy agregat byłby najlepszy żeby się nie zapychał przy głębszej uprawie , robiłem w tym roku agregatem z Metangi i wszystko było by dobrze gdyby tylne wałki nie zatrzymywały się , ma ktoś maszyny Metanga ? Agregat masywny jest ale czy nie bedzie pękał ? Między Unią a Metangą jest przepaść cenowa i czy jest sens przepłacać ?
    • Przez Marcinek564
      Witam jakiś czas temu przeglądając stronę all.biz natrafiłem na ogłoszenia z Bometem U038 U038/1 U039 i U039/1. Ma ktoś może z państwa coś takiego u siebie? Oprócz 3 ogłoszeń nigdzie tego nie widziałem a jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda taki sprzęt i jak się sprawuje. 
       


    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj