Skocz do zawartości

Zdjęcie

NEW HOLLAND - sprzedaż ciągników


Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Share agrofoto

agrofoto

    Zaawansowany

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 2963 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 17 kwiecień 2010 - 09:07

NEW HOLLAND - sprzedaż ciągników NEW HOLLAND SPRZEDAJE NAJWIĘCEJ


Niewątpliwie rok 2009 zakończył sie sukcesem marki New Holland na rynku polskim. Bussines Director New Holland na rynek Polski Adam Sulak podczas targów AGROTECH powiedział, że 'pozycja lidera rynku zobowiązuje' i rzeczywiście po wynikach* 1 kwartału roku 2010 roku widać, że marka New Holland bierze pełną odpowiedzialność za uzyskany w 2009 roku tytuł Lidera Rynku utrzymując go po pierwszych 3 miesiącach bieżącego roku.
Pomimo faktu, że rynek ciągników w 1 kwartale 2010 zmniejszył się o około 9% porównując z 1 kwartałem roku ubiegłego wciąż najczęściej kupowanymi traktorami w Polsce są właśnie traktory New Holland.

Według danych z badania AgriTrac, w pierwszych trzech miesiącach roku zarejestrowano ponad 700 traktorów New Holland. Udział w rynku plasuje sie na poziomie 19%, biorąc pod uwagę wszystkie marki, natomiast biorąc pod uwagę tylko marki zachodnie uzyskał ponad 30% udziału w rynku . Najczęściej kupowanymi traktorami New Holland w pierwszym kwartale były serie: TD5000, T6000, T5000 oraz T7000 - najczęściej utytułowany traktor New Holland.

"Cały zespół New Holland pracuje nad utrzymaniem pozycji numer 1 na rynku polskim. Ciężko wypracowana pozycja lidera rynku jeszcze bardziej motywuje nas do nieustannego poszukiwania nowych możliwości rozwoju oraz dalszej ekspansji sprzedaży. Jesteśmy również świadomi zmieniających się warunków rynkowych oraz wielu wyzwań, z którymi bez wątpienia będziemy musieli się zmierzyć.
Z optymizmem patrzymy w przyszłość, chcemy i będziemy pracować jeszcze bliżej naszych klientów, a ich zadowolenie zawsze będzie dla nas celem nadrzędnym.

Na sukces marki New Holland składa sie bowiem wiele czynników od indywidualnego zaangażowania pracowników New Holland w profesjonalną obsługę klientów do zastosowania innowacyjnych technologii i rozwiązań w naszych maszynach, ich wszechstronność, ekonomiczność i bardzo często podkreślany przez klientów komfort pracy.
Nie można zapomnieć o ogromnym wkładzie w ten sukces naszej sieci dealerskiej, która zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom klienta i kompetentnie doradza w zakresie wyboru odpowiedniej maszyny.

By być bliżej naszych klientów organizujemy wraz z dealerami w maju oraz czerwcu cykl Dni Otwartych podczas których do dyspozycji klientów będą nie tylko nasi handlowcy, ale również specjaliści ds. produktu oraz specjaliści serwisowi. Chcemy przybliżyć naszym klientom doskonałą serię T7000, której jak widać z danych sprzedażowych z miesiąca na miesiąca przybywa rzesza zwolenników" - powiedział Robert Brzozowski Dyrektor Sprzedaży New Holland.


* źródło: Martin & Jacob sp. z o.o., badanie: AgriTrac, styczeń – marzec 2010

Reklama AgroFoto Ads

  • watermark
  • Reklama
NEW HOLLAND - sprzedaż ciągników Dzisiaj, 14:15
  •  

Podobne tematy