Skocz do zawartości

Zdjęcie

KOSZT TRANSPORTU

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 09:35

KOSZT TRANSPORTU Witam. Mam mały problem, otóż mam do przetransportowania C-330 z wioski Wiązówka (pow.Sokólski woj.Podlaskie) do siebie do domu czyli okolice Wejherowa (woj.Pomorskie). Cała trasa ma ok.500km, czyli na kołach nie pojadę (jechałbym z tydzień chyba :) ). I teraz mam pytanie do Was, jak najlepiej zorganizować transport (czy wystarczy bus np.WV T4 z lawetą czy musi być ciężarówka?) i jaki może być koszt przewozu ciężrówką???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KOSZT TRANSPORTU Dzisiaj, 06:00
  •  

#2 Share LukiIngenieur

LukiIngenieur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 10:33

KOSZT TRANSPORTU To zależy ile wazy c330 ale odnośnie ciężarówki to spokojnie wystarczy jakiś star czy samochód ciężarowy tych gabarytów a stawki są niższe w porównaniu do lawety ale musisz zorganizować jakieś najazdy albo rampę. Pamiętaj że w tego typu usługach to ciężko o powroty i będziesz musiał zabulić w dwie strony. Spokojnie znajdziesz transport do 2 zl/km ale koszt takiej wyprawy to ok 2000zl.

#3 Share Darou

Darou

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 10:35

KOSZT TRANSPORTU C 362 de lux przewoziłem lawetą Transitem 120KM. trasa miała ok 350 km wiec porównywalnie. Myślę że T4 spokojnie sobie poradzi.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#4 Share crystalzts

crystalzts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa Zetor Team

Napisany 16 kwiecień 2010 - 10:43

KOSZT TRANSPORTU C 330 spokojnie przewieżesz busem z lawetą , ale trasa długa to i koszt będzie spory.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 10:46

KOSZT TRANSPORTU gadałem z kolegą od którego będę brał ten ciągnik i powiedział że pojedziemy jego MB VARIO, a przyczepę to się wynajmie gdzieś, tak więc jestem już spokojny o transport. Dzięki za wszystkie odpowiedzi

#6 Share damian83

damian83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 11:11

KOSZT TRANSPORTU ja niedawno przewoziłem fendta 312 jakies 250 km i też stwierdziłem że na kołach nie warto wynajałem transport taki Ww laweta jak pomoc drogowa i zapłaciłem 1tys zł teraz policz sobie paliwo jazde pzrez miasto naprawde nie warto :)
...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

#7 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 11:44

KOSZT TRANSPORTU wiem, nie jechałbym tak daleko po ciągnik ale on jest w super stanie, poza tym od kolegi. Ciągnik jest chyba z 1979/80r a ma tylko niecałe 200mth i cały w oryginale.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share NHTD5030

NHTD5030

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 12:18

KOSZT TRANSPORTU znajomy ma lawetę tylko nie wiem ile bierze z km wczoraj był pod granicą :)
nie wiem ale on bierze bardzo tanio a busem to nie wiem czy uciągniesz pewnie na paliwo więcej cię to wyniesie :)
tak mało może 2 tys bo tak to ja trochę nie wierze :) ja mam na swoim 54 tys ponad :) hah i nie narzekam :)

Dodaj odpowiedź