Skocz do zawartości

Zdjęcie

SILNIKI DEUTZ

456 odpowiedzi na ten temat

#101 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 12:06

SILNIKI DEUTZ nie brał oleju czy sobie ropą uzupełniał stan oleju tak jak moja c 330 przed remontem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
SILNIKI DEUTZ Dzisiaj, 09:43
  •  

#102 Share LukaszXIIX

LukaszXIIX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 09:14

SILNIKI DEUTZ Witam ! Ja mam takie pytanie jak długo są żywotne silniki Deutz fahr agrotron 90km z 1998r mam zamiar kupić taki ciągnik ale ma strasznie dużo godzin :/ i tego się obawiam 7240h ( jak dobrze kojarzę to w deutz są same h a nie mth ) na jak długo ten silnik mi starczy ?

#103 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 11:55

SILNIKI DEUTZ jeśli to autentyczny przebieg, a ciągnik był prawidłowo serwisowany, to jest żaden przebieg, ja bym się obawiał o wszystko inne ale nie silnik, bo ceny części są piekielnie wysokie :)

#104 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2010 - 15:48

SILNIKI DEUTZ Kupując maszynę używaną niczego nie można być pewnym. Ttrzeba brać pod uwagę, że zaistnieje taka sytuacja, że coś sie popsuje i konieczne będzie uwolnienie nie małej sumy pieniędzy...

#105 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 19:02

SILNIKI DEUTZ PRZEBIEG ten jest mały jak na ten ciągnik,znam ciągniki tej marki co mają ponad 20000 mtg i pracują.

#106 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2010 - 20:21

SILNIKI DEUTZ Dokładnie... JARO30 ma racje, przebieg nie jest aż tak duży jak na ciągnik 12 letni

#107 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 20:27

SILNIKI DEUTZ Tak ten przebieg to nic dla tego silnika, jak dobrze serwisowany to tak jak @jaro30 pisze wytrzymują ponad 20 tys h

#108 Share LukaszXIIX

LukaszXIIX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 20:31

SILNIKI DEUTZ aha dzięki za info :) właśnie byłem dziś i oglądałem ten ciągnik troszkę przy kapca jak mu się mocno wciśnie klika razy ale nie jest aż tak źle :) i chyba się na niego skuszę jeżeli jutro nie będzie sprzedany :/ bo ma ktoś jutro przyjechać i też go obejrzeć rano :/ a niestety ja jutro rano nie dam rady :/ ale bądźmy dobrej myśli może nie kupi :) bo wydaje mi się że cena 65tyś już nawet i opuszcza 2tyś nie jest zła za ten ciągnik z oprzyrządowaniem na tura + joystick tylko opony słabe ;/ a tak on wygląda Dodany obrazek

#109 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 20:35

SILNIKI DEUTZ sprawdź datę produkcji opon, jeśli są oryginalne, to bardzo prawdopodobne że to prawdziwy przebieg tej maszyny

#110 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 lipiec 2010 - 06:09

SILNIKI DEUTZ Właśnie z opon można odczytać rocznik, jeśli to 96r to musisz szukać 3 cyfrowego kodu, ostatia cyfra to powinna być 6 a 2 poprzednie to tydzień produkcji np. 239 napis ten jest wytłoczony mocniej, lub znajduje się po napisie DIN, ale z foto już widać że chyba przednie koła są innego producenta niż tylne, więc chyba były już zmnieniane, poza tym ciągnik pod turem lekko na pewno nie miał ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 01 lipiec 2010 - 06:16

SILNIKI DEUTZ Sprawć czy jest tabliczka z prawej strony na silniku z danymi dla tego silnika .Każdy silnik ma inne dane.Brak jej uniemozliwi fazowania pompy wtryskowej a wtedy tylko serwis.

#112 Share LukaszXIIX

LukaszXIIX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 01 lipiec 2010 - 07:00

SILNIKI DEUTZ Nie wiem dzwoniłem dziś do tego kolesia co go sprzedaje :/ duże prawdopodobieństwo że będzie sprzedany ;/ ale może zobaczymy po obiedzie powinno już być wszystko wiadome a ciągnik został przyprowadzony z Francji w niedzielę bo jak w sobotę byłem to jeszcze go nie było więc wydaje mi się że przebieg jest oryginalny a znalazłem osobę która ma Deutz agrotron 85km z 98r z przebiegiem 7800 i też zaczyna troszkę przy kapca może to przez filtr paliwa ? Trzeba wymieniać jak myślicie ??

#113 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 01 lipiec 2010 - 13:17

SILNIKI DEUTZ

nie brał oleju czy sobie ropą uzupełniał stan oleju tak jak moja c 330 przed remontem?

Nie wiem , co sezon i tak sie zmieniało olej to nic ciekawego nie było widać mechanicy też się bardzo dziwili że taki stary silnik a ani grama oleju nie weźmie aż....... wziął heh ;)
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#114 Share Piotrek1985

Piotrek1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 01 lipiec 2010 - 15:34

SILNIKI DEUTZ Witam, jest możliwość wyłączenia egr w silniku Deutz seria 2012 dcr w agrotronie k610 lub inny sposób obejścia ekologii?

#115 Share Grzesiek82

Grzesiek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 18 lipiec 2010 - 11:47

SILNIKI DEUTZ witam niestety w k610 jest zastosowana wewnętrzna recyrkulacja spalin czyli na wałku rozrządu są dodatkowe małe krzywki i w momencie suwu ssania zawory wydechowe są unoszone wtedy część spalin jest ponownie dopalana tak więc nic nie da się z tym zrobić chyba żeby wałek wymienić.pozdrawiam.

#116 Share Robson13

Robson13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 sierpień 2010 - 11:44

SILNIKI DEUTZ

Witam,
jestem nowy na forum. Zajmuję się od 11 lat silnikami DEUTZ. Chętnie pomogę wszystkim użytkownkom:-) Odpowiem na każde pytanie, doradzę, zdiagnozuję, naprawię.
Zapraszam do zadawania pytań.

www.age-power.pl
DEUTZ - CZĘŚCI, SILNIKI, SERWIS

Witam!
Pracuje na koparce O&k MH5 Problem dotyczy odpalania koparki mianowicie, gdy silnik jest zimny odpala bez problemu , pracuje bez zarzutu nie dymi , natomiast po nagrzaniu i wyłączeniu silnika jest problem z ponownym jego uruchomnieniem po pdczekaniu 30-40minut kparka odpala. Z góry dziękuje za odpowiedz. silnik deutza

#117 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 14 sierpień 2010 - 12:11

SILNIKI DEUTZ polej pompe wtryskową wodą i zobacz efekty czy odpali wtedy ciepły silnik

#118 Share Robson13

Robson13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 sierpień 2010 - 15:40

SILNIKI DEUTZ

polej pompe wtryskową wodą i zobacz efekty czy odpali wtedy ciepły silnik

ok jezeli by sie okazalo ze odpali to jaka moze byc przyczyna takiego zachownia

#119 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 14 sierpień 2010 - 16:45

SILNIKI DEUTZ Pompa wtryskowa do sprawdzenia i naprawy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share radzikus

radzikus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Honda Civic "UFO" :)

Napisany 14 sierpień 2010 - 18:58

SILNIKI DEUTZ Panowie ostatnio porównywałem sobie DF Agrofarma 410 z 420 w tej samej wersji wyposażenia.
Wniosek jest taki, ze po za silniejszym podnośnikiem parametry silnika są te same ale w jednym mamy 85km a w drugim 99km.

Z drugiej jednak strony wspomniany dojczfar chyba nie jest common railem co oznaczałoby, że różnica w mocy wynika z turbo, oraz intercoolera.

Poprawcie mnie jeżeli się mylę.
C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Dodaj odpowiedź