Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komputer Datatronic

36 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Bartek3085

Bartek3085

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 05 luty 2011 - 13:38

Komputer Datatronic Oba komputery to to samo, wyswietlają to samo tylko chyba do pewnego roku były te większe a potem te mniejsze, bo szukając ciągnika dlasiebie tylko w tych nowszych można było spotkać te mniejsze.

Pewności nie mam, wiem tyle z własnych obserwacji.

Edytowany przez Bartek3085, 05 luty 2011 - 13:41.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Komputer Datatronic Dzisiaj, 15:58
  •  

#22 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 05 luty 2011 - 14:21

Komputer Datatronic W MF8150 komputerek ten jest inny, czy wnim również są baterie bo nie działa?

#23 Share piterq1991

piterq1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 359 postów

Napisany 27 luty 2011 - 12:19

Komputer Datatronic Nikt nic nie wie na temat wgrania oprogramowania do komputerów?

#24 Share konrad055

konrad055

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 11:52

Komputer Datatronic witam w moim mf 3060 też nie działa datatronic dioda sie swieieci i podświetlenie ale cyfr nie wyświetla może już ktoś z was wie co to moze być

#25 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 09 czerwiec 2012 - 16:23

Komputer Datatronic przyłącze sie do tematu bo mam taki sam problem jak Wy. I tak jak Wy nie wiem co z tym komputerem mozna zrobic,zeby działał...
Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

#26 Share balcerek78

balcerek78

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 03 grudzień 2012 - 11:12

Komputer Datatronic A czy ktoś może mi powiedzieć czy przy spawaniu sprzętu przy ciągniku może uszkodzić komputer?. Mowa tu o MF 3060 z 90r. Mam taki do kupna i gość twierdzi że właśnie coś takiego wyrabiał i prawdopodobnie uszkodził się chyba ten komputer, zastosował jakiś przełącznik i ominął go. Mówi że wszystko działa jest OK. Proszę powiedzcie czy jest to w ogóle do zrobienia?

#27 Share micro16

micro16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisany 03 grudzień 2012 - 17:22

Komputer Datatronic Kolego przy tych ciagnikach zanim zacznie sie spawac powinno sie odlaczyc chociaz mase od akumulatora, ja tego w swoim 3095 dynashift nie zrobilem i komputer zalatwilem. Tylko mowa jest tu o module Autotronic o ile sie nie myle ten co jest pod kabina z prawej strony, z tego co kojarze to Datatronic to jest dodaktowy komputer w kabinie ktory wyswietla predkosc, ilosc zrobionych hektarow i pare innych funkcji. Caly ten komputer/modul (jak to woli) ktory jest pod kabina mozna przerobic na przekazniki lub oddac do regeneracji

#28 Share ppiotr

ppiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 554 postów

Napisany 03 grudzień 2012 - 17:57

Komputer Datatronic Mógł się uszkodzić, facet zrobił obejście, tylko nie powiedział której funkcji? Dowiedz się ile kosztuje taki sterownik, bo to będzie kilka tyś. i o taką sumę ciągnik powinien być tańszy.

#29 Share jack83

jack83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:agrochemia
    sport

Napisany 03 grudzień 2012 - 20:04

Komputer Datatronic znam gościa co ma te ''komputery''w małym palcu.zrobi każdy.jakby co pisz na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share balcerek78

balcerek78

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 03 grudzień 2012 - 20:09

Komputer Datatronic
  • A orientujesz się jaki to może być koszt

#31 Share micro16

micro16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisany 03 grudzień 2012 - 20:11

Komputer Datatronic Nowy sterownik to nie wiem czy sie juz dostanie bo do mojego np nie dalo by rady juz,bynajmniej tak korbanek powiedzial. Na forum pisze gdzies ze gosciu z Siedlec za 2000zl robi naprawe tych komputerow.

#32 Share jack83

jack83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:agrochemia
    sport

Napisany 03 grudzień 2012 - 20:43

Komputer Datatronic korbanek to ma ceny z kosmosu szkoda kasy na telefon.

#33 Share balcerek78

balcerek78

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 03 grudzień 2012 - 21:04

Komputer Datatronic W tym MF-ie 3080 ten cały komputer jest pod kabiną z prawej strony. Ominięty jest cały ten komputer wszystko działa OK. Tylko on nic nie pokazuje a biegi żółw - zając zmienia przełącznikiem od kierunków takim z C330. No i gdzieś tam troche nierówno chodzi, że trzeba wtryski robić a pozatym wszystko ok. 28tys warty???

#34 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 03 grudzień 2012 - 21:24

Komputer Datatronic Datatronik mogę wgrać ale to koszt ponad 1200zł i dlatego nikt tego nie chce wgrywać bo to jest tylko komputer informacyjny nie ma wpływu na działanie ciągnika , co do ciągnika z przerobionym komputerem autotronic na przekażniki to już widzę twoje ździwienie jak przy pełnej prędkości przez przypadek ten owy przełacznik ci się przełaczy i skrzynia wyjdzie bokiem , po to jest komputer zeby to zabezpieczać po przekroczeniu 1,5 km/h nie można już zmienić ż/z nawet jak się dzwignie weżmnie do siebie to przy sprawnym układzie nic się nie stanie
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#35 Share micro16

micro16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisany 04 grudzień 2012 - 09:11

Komputer Datatronic Kolego Mariusz w skrzyni dynashift chocbys przez przypadek przelaczyl to nic CI sie nie stanie:) Owszem w tych zwyklych tak moglo by sie stac, chociaz tez nie do konca kolega 3050 juz tak 7 rok jezdzi i jeszcze mu sie nie zdarzylo zeby sie przelaczyl lub on to przez przypadek zrobil. U mnie jeden w okolicy ma 3080 bez przerobek i taka sytuacja miala miejsce ze chcial sobie wbic polowe sam, kupa zgrzytu ponoc, mowil ze czujnik musial wymienic

#36 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 04 grudzień 2012 - 19:20

Komputer Datatronic Dlaczego sądzisz ze przy dynaschifcie nic isę nie stanie a czym niby różni się Z/z w dyna i speedzie i u i tu były wersje synchronizowane wiec nie rozumiem wypiowiedzi, co do znajomego którermu się tak stało to niestety musi być sprawny komp i uklad a róbcie sobie jak chcecie możecie przerabiać to wasze ciągniki nikt wam nie zabroni
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#37 Share micro16

micro16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisany 04 grudzień 2012 - 21:45

Komputer Datatronic W dynashifcie jezeli masz na krotko a mam tak zrobionego 6120 i 3095 musisz przerzucic przelacznikiem i jescze dodatkowo wajche w bok wziasc tak jakbys mial dobry komp. Raz przez przypadek przerzucilem i nic sie nie stalo. Ten gosciu co mi przerabial tlumaczyl ze jest jeszcze dodatkowa jakas blokada w skrzyni, ktora zabezbiecza przed przypadkowym przelaczeniem, ale tylko ponoc w dynashifcie to jest.