Skocz do zawartości

Zdjęcie

same-awaryjność

54 odpowiedzi na ten temat

#41 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Zainteresowania:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisany 17 styczeń 2009 - 14:05

same-awaryjność a nie wiecie czy te skrzynie GS w explorerach się psują????????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
same-awaryjność Dzisiaj, 23:46
  •  

#42 Share EDWIN

EDWIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 12:10

same-awaryjność u mnie juz 3 lata bedzie i w skrzyni nic nawet nie zgrzytnie.chodzi ci o wersje gs przeznaczona do pracy z ladowaczem.ja praktyke mialem w serwisie lambo przez 2 lata i bylo sie na awariach ale skrzynia nigdy nie padla od r1 do r7.
Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

#43 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 19:59

same-awaryjność wszyscy mnie uspokajaja więc chyba nic się nie stanie. fajne te GS, szczególnie sprzęgło ;)

#44 Share imi

imi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 20:14

same-awaryjność posiadam same silver 110 miał ok 780mth i zrobiłem nim od wiosny550mth i nie miałem żadnej awari. jak narazie jestem bardzo zadowolony.

#45 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 20:43

same-awaryjność ale tam chyba nie ma GS

#46 Share EDWIN

EDWIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 11:47

same-awaryjność nie w silver nie ma gs a fajna sprawa bo explorer3 jest nowszym modelem a jak nowszy to ilepszy.
Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

#47 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 16:12

same-awaryjność a czym się różni Agrofarm GS skrzynia biegów od np. mojego Agroplusa gdzie mam 5 biegów 3 zakresy i 3 półbiegi elektrohydrauliczne na każdym biegu + guzik sprzęgła w dźwigni zmiany biegów + revers elektrohydrauliczny + zapamiętywalny gaz ręczny że dąży do zadanych obrotów utrzymania np. 1200obr z rozrzutnikiem. jest coś w GS więcej lub lepiej rozwiązane chodzi mi wyłącznie o skrzynie???

#48 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 01 luty 2009 - 21:08

same-awaryjność

czytałem artykuł w rpt o same dorado 70 po przepracowanych 24 tys. mth w polskim gospodarstwie przez 10 lat użytkowania, i miał wymieniony jeden pompowtrysk to na 24 tys. mth to chyba nie jest częsta awaria...

Widziałem ten artykuł. To ciągnik Marka Gawarskiego koło Gołdapi . Ciągnik ma przepracowane 24 tys. mtg w 10 lat i jeszcze oryginalne opony!!!! Pracowało na mim 10 operatorów. Te gospodarstwo jak mówi sam pan Marek postawiło na Same(ma jeszcze silvera 95) poniewaz są ekonomiczne a częscie sa sporo tańsze od <czystego> deutza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#49 Share imi

imi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 21 luty 2009 - 21:30

same-awaryjność

posiadam same silver 110 miał ok 780mth i zrobiłem nim od wiosny550mth i nie miałem żadnej awari. jak narazie jestem bardzo zadowolony.

po tej odp same popsuł mi się za tydzień poszło sprzęgło do jazdy w przód

#50 Share Lexion430

Lexion430

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Technoka Rolnicza i inne branże powiązane z Rolnictwem

Napisany 21 październik 2009 - 11:52

same-awaryjność po przeglądzie wyszło że wadliwa Elektronika oby dwa Rubiny same zaczeły sobie biegi zmieniać stał na postoju zapalony i nagle sam ruszył jak to mówią Automat skrzynia ale bez nadzoru operatora pracują dobrze ale i tak są z nimi problemy jak nie w jednym to w drugim zawsze jakiś bezpiecznik sie apli żadem Fachowiec nie wie co im dolega oby dwa kupiliśmy w 2002 roku miały tylko 2 lata jeden miał 950mth a drugi 1140mth dopiero od wiosny tego roku zaczeły sie takie oto własnie awarie
człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

#51 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 15 luty 2010 - 20:03

same-awaryjność

deutz kuzyna też coś słabo pali jak zimno, a to dziwne bo jak go kupił zeszłej zimy to było -15 i jak go odpalałem jak kuzyna nie było to świec nie nagrzałem i pokręcił kilka razy i załapał. A może to wina tego że nie dolewa się żadnego uszlachetniacza do ropy i robi się gęsta?? Co wy na to?

do paliwa na zime (tego zwykłego letniego) powinno sie dolewać specjalny dodatek na zimowy (zapomniałem jak sie on fachowo nazywa), po pierwsze zapobiega on blokowaniu (zamarzaniu) paliwa w układzie paliwowym, a dwa zwiększa liczbe cetanową paliwa (liczba cetanowa określa temp. samozapłonu paliwa czyli im większa licz. cetanowa tym łatwiej przy niskiej temp silnik odpali).
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#52 Share avant98

avant98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 13:23

same-awaryjność Koledzy ja użytkuję Rollera 70W i powiem że bardzo sprytny ciągniczek. Jednak teraz po zrobieniu 850 mth widze mały wyciek z uszczelniena na przednim moście przy kole, pwenie zimering padł ale dosyc szybko.

#53 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 14:22

same-awaryjność Dobry sprzęt i po 800 mth padł uszczelniacz który pewnie kosztuje z 500zł. To skandal i bubel.

#54 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 08 marzec 2010 - 21:25

same-awaryjność Z kąd możesz wiedzieć że 500 zł??? Uszczelniacz to jest pikuś, ja bym nawet tego nie zaliczył do awarii... hehe :blink:
A tak na serio to przez uszczelniacz chyba nie skreślisz całego ciągnika co?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#55 Share racha

racha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 17:43

same-awaryjność te uszczelniacze ponad 300 zł kosztują i mnie w lampo też ok. 600-800 mtg. wytrzymują ten typ po prostu tak ma i pilnuj oleju w zwojnicy bo części 2 lata temu 5,5 tys. mi wyliczyli ale jakoś to na gwarancji jeszcze zrobili

Dodaj odpowiedź