Skocz do zawartości

Zdjęcie

same-awaryjność

54 odpowiedzi na ten temat

#1 Share cezar1111

cezar1111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:jestem zainteresowany rolnictwem

Napisany 09 czerwiec 2007 - 11:05

same-awaryjność jakie znacie awarie ciągników same
same explorer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
same-awaryjność Dzisiaj, 06:55
  •  

#2 Share samesilver

samesilver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 09 czerwiec 2007 - 16:32

same-awaryjność ja w moim 5 letnim wymienialem tylko tylną opone bo przebiłem sieczkarnią

#3 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 czerwiec 2007 - 20:02

same-awaryjność tlok wyszedl bokiem po 2 latach uzytkowania, poszly tryby w przedniej zwolnicy, problemy z membrana w pompce paliwowej i problem z filtrami paliwa (3 zestawy wymienilem, w tym 2 oryginalne)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#4 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 09 czerwiec 2007 - 21:54

same-awaryjność

tlok wyszedl bokiem po 2 latach uzytkowania, poszly tryby w przedniej zwolnicy, problemy z membrana w pompce paliwowej i problem z filtrami paliwa (3 zestawy wymienilem, w tym 2 oryginalne)

Te filtry wymieniłeś w jakim okresie tzn w ciągu ilu zrobionych mth??

#5 Share dfagroplus60dt

dfagroplus60dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 21:42

same-awaryjność u wujka poszedł napęd i skrzynia biegów poszła, a w lamborginhi r4 poszedł wałek. w naprawe wsadził ok 15tys.(za wałek)

#6 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 09:44

same-awaryjność u kuzyna w dx85 filtry paliwa po d*pie dają. Na wiosne nowe założył a dwa tydonie temu agregatem pod pszenice robiłem i go zaczęło dławić, myślałem że mu przejdzie i robiłem dalej ale było coraz gorzej i ledwo z pola wróciłem ;) Po wymianie filtrów jak ręką odjął.

#7 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 09:54

same-awaryjność

Te filtry wymieniłeś w jakim okresie tzn w ciągu ilu zrobionych mth??

no to jeszcze bylo na gwarancji, takze serwis sie tym opiekowal i prawie 10 lat temu

u kuzyna w dx85 filtry paliwa po d*pie dają. Na wiosne nowe założył a dwa tydonie temu agregatem pod pszenice robiłem i go zaczęło dławić, myślałem że mu przejdzie i robiłem dalej ale było coraz gorzej i ledwo z pola wróciłem ;) Po wymianie filtrów jak ręką odjął.

u mnie tez tak bylo tylko bylem kompletnie zdezorientowany, bo dopiero po 3 wymianie filtrow mu przeszlo, a przez caly rok jezdzilem takim z czkawką ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#8 Share Zefirek

Zefirek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 09:56

same-awaryjność Jakiego paliwa używacie, że tak filtry padają. Po wymianie przynajmniej rok maja działać.

#9 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 17:20

same-awaryjność Ale deutz padał dopiero jak się porządnie zagrzał, np. po 2 godzinach uprawy albo po orce. Paliwo to normalna ropa lana przez lejek z gęstym sitkiem więc nie wiem czemu tak jest.

#10 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 25 listopad 2007 - 18:16

same-awaryjność ja tez leje zwykla rope i nigdy nie mialem problemow z filtrami paliwa na jednym jezdzilem 600 mtg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share RafalRolnikPostepowy

RafalRolnikPostepowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 09:18

same-awaryjność Siemka niedawno zakupilem Samke Silvera 105 ...Cotam sie w nim psuje chłopaki i jak zapobiegacie awariom..??? Pozdrawiam..... ;) ;)
:)

#12 Share timasz

timasz

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 26 listopad 2007 - 09:22

same-awaryjność czemu zakladasz nowy temat trzeba bylo napisac ten post w temacie same awaryjnosc

#13 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 10:45

same-awaryjność mam problem z Lambo jak jest zimno 0 i wdół to ciągnik słabo pali a przy zapalaniu tylko chmura siwego dymu,czy to może być wina filtrów paliwa, a od jakiegoś czasu wzrosły mi obroty z 700 na 1000 na postoju,poradzcie coś

#14 Share timasz

timasz

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 11:02

same-awaryjność powiem ci ze moj roller odpalal bez problemow nawet przy - 30 stoniach czy sprawdzales dzialanie swiecy plomieniowej moze ona nie dziala a co do filtra paliwa to moze faktycznie byc zafajdany albo nie spuszczales z niego wody a moze masz problem z pompa paliwowa mozliwosci jest naprawde wiele

#15 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 11:19

same-awaryjność

mam problem z Lambo jak jest zimno 0 i wdół to ciągnik słabo pali a przy zapalaniu tylko chmura siwego dymu,czy to może być wina filtrów paliwa, a od jakiegoś czasu wzrosły mi obroty z 700 na 1000 na postoju,poradzcie coś

Niesprawna świeca płomieniowa lub świece żarowe (zależy co tam go podgrzewa, bo nie wiem)

Obroty możesz wyregulować na pompie, ale najpierw sprawdź ułożenie linki od gazu. Jeśli nie odbija do końca szukaj przyczyny.

#16 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 13:37

same-awaryjność a czy może być coś takiego że świece niedogrzewają z jakiejś przyczyny

#17 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 14:35

same-awaryjność Może tak być, jest to wina przekaźnika tych świec.

#18 Share RafalRolnikPostepowy

RafalRolnikPostepowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 19:52

same-awaryjność mój silver 105 w lecie przy duzym obciazeniu lubi pracowac przy teperatuze 90 stopni nawet czy to naormalne pytam posiadaczy silverów 105 lub lambo R4..??
:)

#19 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 20:53

same-awaryjność deutz kuzyna też coś słabo pali jak zimno, a to dziwne bo jak go kupił zeszłej zimy to było -15 i jak go odpalałem jak kuzyna nie było to świec nie nagrzałem i pokręcił kilka razy i załapał. A może to wina tego że nie dolewa się żadnego uszlachetniacza do ropy i robi się gęsta?? Co wy na to?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 20:57

same-awaryjność

ale najpierw sprawdź ułożenie linki od gazu.

;) ;) tam jest gaz elektroniczny ;) B)

Dodaj odpowiedź