Skocz do zawartości

Zdjęcie

przedni naped w 3065

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share StasiekD

StasiekD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 11 kwiecień 2010 - 11:37

przedni naped w 3065 Witam mam problem z zalaczeniem przodu w mf 3065 kontrolka mi dziala gasnie i zapala sie ale przod sie nie wlacza na poczatku myslalem ze jest caly czas wlaczony bo przu ostrym ruszeniu zostawial slad po oponach przednich ale jak zaczelem lgnac podczas orki to bylo widac ze przod nie chodzi. jak go kupowalem to dzialal napewno ale nie dzialala lampka wiec kazalem im to zrobic no i zrobili ale tylko kontrolki a wlaczenie zespuli juz kombinowalem bo mi mowili ze zawor moze sie zacial wiec rozkrecalem tylko nie wiem czy dobry bo przy prawym tylnym kole sa 4 i to chyba 2 od doly odpowiedzialny jest za przod. jak mozecie to prosze o podpowiedz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przedni naped w 3065 Dzisiaj, 19:41
  •  

#2 Share matis251

matis251

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 11 kwiecień 2010 - 14:22

przedni naped w 3065 Być może frezy na wałku od przedniego napędu się wydarły bo bardzo często się tak zdarza.

#3 Share StasiekD

StasiekD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 12:02

przedni naped w 3065

Być może frezy na wałku od przedniego napędu się wydarły bo bardzo często się tak zdarza.

Raczej wątpie bo frezy nie wycieraja sie z dnia na dzien mysle raczej ze cos jest z elektrozaworami ale nie wiem jak to sprawdzic

#4 Share StasiekD

StasiekD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 12:47

przedni naped w 3065 Słyszałem że mogło się popsuć jakieś cięgełko które dopucha cośtam żeby się załączył przód i znajduję się gdzieś przy tylkym moście ale nie wiem gdzie i co?? Miał ktoś taki przypadek?? proszę pomocy bo był u mnie taki magik od elektyki i powiedział że elektryka na 90 % ok frezy byly sprawdzane powiedziano mi że nie są super ale do się jeszcze ze 3,4 lata pojeżdzić a odkąd mam tura to bez przodu to cięzko

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mesomorph

mesomorph

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 12 sierpień 2010 - 09:16

przedni naped w 3065 mialem podobny problem, ale okazalo sie ze tarczki od przedniego napedu sa uszkodzone i sie zlizgaja, bo urwaly sie zabespieczenia od nich..

#6 Share StasiekD

StasiekD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 12 sierpień 2010 - 19:47

przedni naped w 3065 a po czym można poznać że te tarczki są urwane i gdzie się one dokładnie znajdują?? Ja najpierw zaczne od wymiany oleju ifiltrów w skrzyni bo nie wiem kiedy ostatnio to było wymieniane a doszedł mi tur i tam też na pewno troszkie oleju bylo i wszystko się zmieszało i pewnie niezła mieszanka jest w skrzyni

#7 Share KamilW

KamilW

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 175 postów

Napisany 15 sierpień 2010 - 05:55

przedni naped w 3065 Tarczki są w sprzęgle, a ono zać znajduje się zaraz za wejściem wałka od przedniego napędu, żeby je wyciągnąć trzeba zdemontować pokrywę pod spodem ciągnika zaraz za wejściem wałka od przedniego napędu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share StasiekD

StasiekD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 07:14

przedni naped w 3065 czytalem w podobnych tematach że to wina brudnego oleju i filtrów no i zmienilem olej i filtru ale nadal nie działa dziś będę patrzył na te tarczki jak napisał kolega