Skocz do zawartości

Zdjęcie

claas perkins 6 cyl

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Adamoos

Adamoos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 16 październik 2012 - 08:38

claas perkins 6 cyl wiesz , co najlepiej zgłosić się do firmy, która zajmuje się tego typu naprawami i poprosić o wycenę. Ja ze swojej strony mogę jedynie polecić ludzi, którzy kilka lat siedzą w temacie i znają się na rzeczy – bu power systems to wyłączny dystrybutor silników perkins na nasz kraj więc jakakolwiek fuszerka nie wchodzi w grę. Rok temu miałem problem z silnikiem w moim ciągnik kopcił, gdy dodawało się dużo gazu i lał się olej z korka wlewowego, gdy się go odkręciło. To nie był problem do samodzielnego rozwiązania, wymieniłem całe wtryski na nowe i nic. Bu power zarekomendował mi sąsiad – zjawili się u Istota polega na tym, że BU Power specjalizuje się tylko w naprawach silników Perkins. Mnie dzień po zgłoszeniu i okazało się, że trzeba zregenerować pompę wtryskową, wtryskiwacze oraz pompkę elektryczną – robota, której sam bym nie ogarnął.

A i takie spostrzeżenie do wszystkich, którzy samodzielnie podejmują się napraw silników perkinsa – nie kupujcie do tych silników części made in India lub china!

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Okazja, kombajn claas lexion, medion 310, john deere, new holland

Zobacz ogłoszenia w kategorii Maszyny do zbioru: Kombajny zbożowe: Kombajny Claas
  • 188000.00 PLN
  • 19 paź 2017
CLAAS CONSUL STAN BDB GARAŻOWANY Z NIEMIEC

Zobacz ogłoszenia w kategorii Maszyny do zbioru: Kombajny zbożowe: Kombajny Claas
  • 19000.00 PLN
  • Wczoraj, 21:57

• 14300.00 PLN
  • 29 wrz 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
claas perkins 6 cyl Dzisiaj, 17:24
  •  

#22 Share KarolWS

KarolWS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 26 lipiec 2013 - 07:13

claas perkins 6 cyl Prawda, jeśli kto ma problem z perkinsem to też kierowałbym do tego dystrybutora właśnie. Sam mam 2 ciągniki z takimi silnikami, 4 i 6 cyl. no i raz chcąc przyoszczędzić sam się zabrałem za naprawę tej czterocylindrówki… Przynaję się, kupiłem nieoryginalne części i początkowo wydawało się, że będzie ok. Nic z tego, padł totalnie po tygodniu :/ Wtedy zawiozłem go już do Bu Power, niestety konieczny był już całkowity remont i trochę zabuliłem. Znacznie więcej, niż jakbym oddał do serwisu od razu :[ Ech, no co zrobisz…człowiek uczy się na błędach. Jak mi coś lekko zaczęło z szóstki kopcić to oddałem do naprawy od razu, od razu powiedzieli co się dzieje i na drugi dzień odebrałem silnik jak nowy. No i koszty znacznie mniejsze, także jak widać warto zdać się na pomoc fachowców, szczególnie przy tak nowoczesnym sprzęcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share TomaszMardya

TomaszMardya

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22 maj 2014 - 21:28

claas perkins 6 cyl jak sobie sam nie zrobisz to licz na firme a co wiesz co wymienią jak nie masz pojęcia ,wystarczy troche głowy i sam robisz a jak nie to bul nie wiedzac co za co .poppy i wtrysków nie ogarnieszz bo trzeba maszyne i nie lada szpeca i to do pompy rotacyjnej ale silnik na luzach własnie robimy i pompa i wtryski idą do sprawdzenia a reszta układa sie w całosć

Edytowany przez TomaszMardya, 22 maj 2014 - 21:32.

Dodaj odpowiedź