Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#1121 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 19:20

Katastrofa Narodowa Tzn. nie rozumiem o co chodzi z tymi "chłopakami z przodu" ?
Co ma mocarstwowość do śledztwa w sprawie katastrofy lotniczej ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 06:12
  •  

#1122 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 19:27

Katastrofa Narodowa Wiesz jak to jest z ruskimi, nie trzeba daleko sięgać w przeszłość. Niet i co im zrobisz? Jak byśmy mieli na wyposażeniu coś takiego jak np zacofana Korea Pn, to pewnie rozmowa byłaby inna...
Chłopaki z przodu - piloci :)

#1123 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 19:34

Katastrofa Narodowa Rozumiem że piloci ale OCB ?Mogę się założyć że gdyby rozbił się tam samoliot dajmy na to z Mozambiku to tamtejsze MSZ dałoby radę...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1124 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 19:41

Katastrofa Narodowa Znowu zaczynamy analizować co autor wiersza miał na myśli.. Szkoda czasu na kłótnie :) . Odpowiedz mi na pytanie co samolot robił na tak niskiej wysokości? Przeczytaj posty 850,875,914 (jeżeli masz ochotę oczywiście) Temat znowu odżył. Znowu jesteśmy pod wpływem mediów i mitomanów?

#1125 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2012 - 19:43

Katastrofa Narodowa Tak zachował się Izrael, w przypadku katastrofy podobnej do tej z 10 kwietnia nie wyobrażam sobie by było inaczej. http://blogmedia24.pl/node/34387

Edytowany przez xemit, 13 styczeń 2012 - 19:51.

#1126 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 20:39

Katastrofa Narodowa

Znowu zaczynamy analizować co autor wiersza miał na myśli.. Szkoda czasu na kłótnie :) . Odpowiedz mi na pytanie co samolot robił na tak niskiej wysokości? Przeczytaj posty 850,875,914 (jeżeli masz ochotę oczywiście) Temat znowu odżył. Znowu jesteśmy pod wpływem mediów i mitomanów?

Znajdź chociaż jeden mój post który wskazywałby na to że masz rację z tym wpływem mediów i mitomanów.Na dobrą sprawę guzik mnie obchodzi dokąd lecieli ,jak lecieli ,kto leciał etc.-dużo bardziej (co już wielokrotnie podkreślałem ) obchodzi mnie jak zachowały sie organy RP mające przeprowadzić śledztwo.

#1127 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 21:04

Katastrofa Narodowa A Ty co byś zrobił jakbyś mógł mieć wpływ na decyzje po katastrofie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1128 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 21:09

Katastrofa Narodowa Jak to co ?-przeprowadziłbym śledztwo według wszelkich reguł sztuki a nie na podstawie jakiejś tam 13 strony załącznika do konwencji chicagowskiej i pod dyktando Kremla.

#1129 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 21:16

Katastrofa Narodowa No ale przecież ruscy się na to nie zgodzili... . Co możesz więcej zrobić? Dziurę w rurze pod Bałtykiem? Poprosić naszych Zach "sojuszników"? Już widzę jak Sarkozy razem z Merkel mkną na Moskwę.. . Zaryzykowałbyś konflikt?

#1130 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2012 - 21:26

Katastrofa Narodowa

A Ty co byś zrobił jakbyś mógł mieć wpływ na decyzje po katastrofie?

Zadawanie tego typu pytania osobom, które w oczywisty sposób przejawiają dobrą wolę w wyjaśnieniu przyczyn katastrofy jest z góry skazane na jedyną rozsądną odpowiedz, a mianowicie -wyjaśnieniem z wykorzystaniem wszystkich możliwych metod.
Nasze obawy zaś dotyczą przejawiania złej woli i wykorzystania wszelkich możliwych metod celem zaciemnienia, rozmycia, fałszywych oskarżeń i zadeptania śladów.
I jeśli rozumiem, że Rosja dba o własny interes celem wybielenia lub zrzucenia odpowiedzialności na stronę polską , to trudno mi pojąc o czyje interesy dba strona Polska.
Czy prawie dwa lata po katastrofie, zakładając nieszczęśliwy zbieg okoliczności ,został ktoś ukarany lub choćby poddał się do dymisji.
Nie, jedynymi winnymi są niedoszkoleni piloci-debeściaki, pijany generał, Prezydent w spodniach z lampasami, ojciec Rydzyk, radio Maryja i nienawistni członkowie PIS z znienawidzonym Jarosławem na czele.
A karawana? Ona jedzie dalej.

#1131 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 21:40

Katastrofa Narodowa Xemit-to że Rosja dba o rosyjska rację stanu-to pojąć mogę ,to że "polski" rząd dba o rosyjska rację stanu też pojąć mogę-ale że spora część użytkowników AF dba o rosyjską rację stanu wypowiadając się w ten a nie inny sposób-tego za żadną cholerę pojąć nie mogę-poddaję się...

#1132 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 21:41

Katastrofa Narodowa Xemit ja też czekam, aż w końcu ktoś za to beknie. W końcu jest wiele osób odpowiedzialnych przynajmniej pośrednio za doprowadzenie do tej katastrofy. Tu nie ma znaczenia opcja polityczna. Politycy są tacy sami - niezależnie od partii. Mało było przekrętów za rządów KAŻDEJ z opcji politycznych? Odpowiedzialność? A co to jest? Nawet lekarze nie odpowiadają za to co robią.... .
Prowokacja? Może jakiś Sasza teraz się z nas śmieje jak się złapaliśmy za łby. Ja tam nie widzę w tym niczego nadzwyczajnego. Wiesz na czym polega sztuka dyplomacji? Jak się komuś powie - Wypi...laj - a on się cieszy na daleką podróż..
Jaro - gdzie Ty widzisz w moich wypocinach popieranie ruskiej racji stanu?

Edytowany przez maniek33, 13 styczeń 2012 - 21:46.

#1133 Share wsiok

wsiok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 06 luty 2012 - 21:39

Katastrofa Narodowa oto przykład jak robi sie wode z mózgu Polakom kosztem generała i pilotów

Edytowany przez wsiok, 06 luty 2012 - 21:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1134 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 17 październik 2013 - 19:59