Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#1101 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 21 grudzień 2011 - 12:20

Katastrofa Narodowa Ja obstawiam ze stal tam rosyjski odpowiednik pudzina i tak sobie złamał to skrzydło dla treningu :D
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 11:49
  •  

#1102 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 17:06

Katastrofa Narodowa Świstak siedział i piłował skrzydło.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#1103 Share dammat

dammat

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 21:30

Katastrofa Narodowa No ja Wam nic nie udowodnie ale jakby był wrak i czarne skrzynki w Polsce wtedy można gadac tak to każdy swoje ale czy sie doczekamy pzdr

#1104 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 22:15

Katastrofa Narodowa Jak było naprawde wiedzą tylko ofiary , ale po niej warunki w rolnictwie znacznie się pogorszyły i na jeszcze gorsze się zanosi :blink:
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#1105 Share dammat

dammat

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 23:45

Katastrofa Narodowa no ale to co jest teraz on po 5.60zl to jeszcze jest tanio, dopiero teraz sie zacznie tzw "cud gospodarczy" wyższa akcyza na on= każdy produkt droższy, prąd też będzie droższy i gaz no i pewnie jakies podatki w góre, ale jakoś przeżyjemy
Polecam :lol:

Edytowany przez dammat, 21 grudzień 2011 - 23:59.

#1106 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 11:55

Katastrofa Narodowa a za innych rządów to wszystko taniało... Owszem poprzednie 4 lata, to była wielka improwizacja, ale zobaczymy co pokażą teraz :P

#1107 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • Zainteresowania:szerokie w biodrach, wąskie w pasie

Napisany 22 grudzień 2011 - 18:24

Katastrofa Narodowa Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 12:56.

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

#1108 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2012 - 11:13

Katastrofa Narodowa

Mam takie pytanie-czy jeżeli wyjdzie na to że ja ,@Xemit i jeszcze paru kolegów miało rację to czy wtedy tych paru kolegów twierdzących kompletnie co innego "odszczeka" to ?

Nie sądzę http://wiadomosci.wp...ml?ticaid=1dbb3

#1109 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 13:36

Katastrofa Narodowa @xemit-nie sądzisz czy nie sądzisz że odszczekają ?:D

#1110 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2012 - 16:58

Katastrofa Narodowa Jaro co nam po odszczekaniu, teraz na topie jest honorowe przestrzelenie policzka :D i tylko takowa rekompensata wchodzi w rachubę. Jak kto nie ma pistoletu, to może skorzystać z ogólnie dostępnej wiatrówki, procy zanętowej ewentualnie przebić go zębem wideł, uważając jednak by nie pomylić ich z gablami do ładowania ziemniaków gdyż ząb zakończony kulą stanowi większe zagrożenie od sławetnego pistoletu płk. Przybyła.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1111 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2012 - 17:04

Katastrofa Narodowa Tak właściwie to jaka jest wasza wersja wydarzeń, bo o ile oficjalna jest jedna, to spiskowych wiele. Obstawiacie zestrzelenie, sztuczną mgłę, celowy błąd wieży?

#1112 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 17:14

Katastrofa Narodowa Dołączam się do pytania :)

#1113 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2012 - 17:15

Katastrofa Narodowa Trudno mi odpowiedzieć na twoje pytanie z uwagi że zajmując się mnogością wersji spiskowej nie jesteś w stanie udowodnić związku przyczynowo-skutkowego wersji oficjalnej z prawdą.
Jeśli więc istnieją przesłanki, które podważają wersję oficjalną , jej status staje się podobny do 'Opowieści z mchu i paproci" i trudno z utworem epickim tej wartości polemizować.

#1114 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 17:20

Katastrofa Narodowa Skoro tak, to jeżeli jesteś humanistą, to obawiam się, że żadna wersja Cię nie zadowoli... . No cóż, nie zazdroszczę.... :)

#1115 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2012 - 17:41

Katastrofa Narodowa Katastrofa smoleńska była faktem, faktem też były np. moje bądz twoje narodziny. Czy wyobrażasz więc sobie by dyskutować o wersji bądz teorii naszych narodzin w podobny sposób jak np o wersji narodzin życia na ziemi, które to w oczywisty sposób posiadają różne wersje, co nie znaczy ze jedna musi być prawdziwa, gdyż równie dobrze wszystkie w obecnym stanie wiedzy mogą być fałszywe.
Jeśli więc istnieje tylko jedna prawdziwa wersja(jak to nazywasz)to każdy fałszywy dowód, który ją potwierdza czyni ją tylko mitem.
W związku z tym nie jest istotne jak zostanie przedstawiony fakt, lecz ważne jest na jakich dowodach ten fakt ustalono.

#1116 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 17:55

Katastrofa Narodowa Wybacz, ale do mnie przemawiają jedynie fakty i tylko fakty. Dyskusja o tym, co autor miał na myśli pisząc wiersz jest dla mnie zwykłą stratą czasu - i jestem o tym przekonany już od szkoły podstawowej...

#1117 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 18:48

Katastrofa Narodowa Maniek-musisz jeszcze umieć odróżnić "fakt" od "faktu prasowego" różnica jest mniej więcej taka jak między piciem w Szczawnicy a szczaniem w piwnicy :D .

#1118 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 18:53

Katastrofa Narodowa Myślę, że potrafię. Jeszcze tak źle to ze mną nie jest. Twórcy mitów stosują identyczne metody jak niektórzy dziennikarze....

Edytowany przez maniek33, 13 styczeń 2012 - 18:54.

#1119 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 19:03

Katastrofa Narodowa No dobra-chyba słyszałeś (czytałeś ,oglądałeś)-gazety ,programy o katastrofach lotniczych ?Jeżeli tak to znajdź drugie takie śledztwo w historii lotnictwa-chyba sam widzisz że w takich katastrofach rekonstruuje się wraki ,odczytuje wszelkie możliwe i niemożliwe dane z czarnych skrzynek a nie rozkawałkowuje się maszynę,mówi "czarnych skrzynek nie dostaniecie"-dlaczego ?-bo niet :) .U nas po paru minutach ogłasza się że winni byli piloci albo pijany generał a tak w ogóle podchodzili cztery razy do lądowania...będąc dorosłą ,myślącą osobą (tak zakładam) wierzysz w takie coś ?Czy też wierzysz bezkrytycznie mediom-bo one tak prosto ,łatwo wszystko wytłumaczą ?Media są dla leniwych umysłowo-bo dostarczają gotowych rozwiązań te zapadają w podświadomość i ani czowiek się obejrzy a śpiewa tak jak one :D -a dlaczego ?-no bo łatwiej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1120 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 19:14

Katastrofa Narodowa Jaro ja wcale nie bazuję na doniesieniach mediów. Masz rację - śledztwo mówiąc delikatnie pozostawia wiele do życzenia..jednak jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.. Nie jesteśmy mocarstwem .
Nikogo nie oskarżam ani nie osądzam.
Staram się postawić jedynie na miejscu tych chłopaków z przodu. Fakty są nieubłagane.