Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#1081 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 04 sierpień 2011 - 08:41

Katastrofa Narodowa Nie wiem wogóle po co ten temat odświeżać i dyskusje kontynuować. Normalne, że każda strona przedstawi winy innych swoje schowa jeśli jakieś są. W armi był bałagan, w rządzie też u ruskich też i wyszło jak wyszło. Do tego w ramach kampani przed wyborami prezydenckim do samololotu zapakowano jak najwięcej ważnych figur aby podnieść rangę wizyty i wyszło jak wyszło. Głupot gadanych przez pis też mi się słuchać nie chce. Mam nadzieje, że jeszcze miesiąc jeszcze dwa skończą się wybory pis je znowu przegra i będzie spokuj. Bo tym ludziom życia już nikt nie zwróći.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 09:48
  •  

#1082 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 sierpień 2011 - 12:08

Katastrofa Narodowa Taa-widzę że kolega naśladuje naszego Prezydenta-łączę się w bulu i mam nadzieję na spokuj :D .

#1083 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 04 sierpień 2011 - 13:08

Katastrofa Narodowa Prawda jest taka, że dla każdego wiarygodna jest inna wersja. Nigdy nie osiągnie się porozumienia. CIsza nad tą sprawą to jak dla mnie jedyne wyjście. Bo niby dlaczego miał bym wierzyć w wersje pisu a nie np w wersje rządu. Ta rządowa chociaż może nie w 100 % dokładna ale jest dużo mniej fantazyjna od tej pisowskiej. Przynajmniej jak dla mnie.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1084 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 sierpień 2011 - 13:34

Katastrofa Narodowa Nie chodzi mi o teorie spiskowe,zamachy etc.-chodzi mi jedynie o to jak zachował się polski (?) rząd po tej katastrofie-a zachował się jak mały struś Józio chowający głowę w piasek.Kiedyś już coś pisałem ale przytoczę to jeszcze raz-gdyby ktoś z Twojej rodziny zginął za granicą a policja tamtego kraju (ba Twojego też ) wmawiałaby ci że wujek (abstynent) jechał pijany,a tak w ogóle to nie umiał jeździć,ba miał niesprawne auto i po co brał z sobą rodzinę (bo wszyscy zginęli) to nie nabrałbyś podejrzeń-jeździłeś kiedyś na Wschód ?-znasz tamtą mentalność i milicję ?

#1085 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 04 sierpień 2011 - 13:51

Katastrofa Narodowa Ok wiadomo, że kontroler przyczynił się do tego tylko wiadomo też, że Rosja za chiny ludowe tego nie przyzna. Można by jeszcze próbowac walczyć przed trybunałami itd tylko niestety nasi piloci tez złamali szereg przepisów i nie są tu bez winy. Gdyby wina była tylko po stronie kontrolera było by łatwiej. Niestety ster trzymał w ręku polski pilot i zszedł np poniżej 100 m (złamał przepisy), odzczytywano błędnie wskazania, w kabinie była osoba nie powołana tak więc sporo grzeszków było po naszej stronie. I to daje pretekst do dobijania piłeczki. Co do oddania śledztwa Rosjanom to gdybyśmy zarządali po katastrofie prowadzenia śledztwa to co uważacie, że Rosjanie pozwolili by polskim prokuratorom biegac po rosji i ludzi przesłuchiwać. Żaden kraj by się na to nie zgodził. Czy pozwolili by naszym prokuratorom swobodnie prowadzić dochodzenie. Ten argument to czysto polityczna przepychanka.

#1086 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 październik 2011 - 16:27

Katastrofa Narodowa http://www.bibula.com/?p=45262 http://www.bibula.com/?p=45055 cisza ciszą ale poczytać sobie chyba można nie ?:DNo i http://www.bibula.com/?p=42796

Edytowany przez jaro, 08 październik 2011 - 16:35.

#1087 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 październik 2011 - 17:09

Katastrofa Narodowa Gdybym był modem, dostałbyś profilaktycznie bana na 2 dni. Jest cisza wyborcza, zamieszczanie treści mogących wpłynąć na wynik wyborów jest karalne.

To zaczerpnąłem z Onetu:
"W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej. Publikacja na forum jakichkolwiek treści mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny"

#1088 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 październik 2011 - 17:22

Katastrofa Narodowa Czy ja Ci każę czytać ?Na dobrą sprawę w równym stopniu powinien być karany diler (w tym wypadku ja-handlujący nielegalnym towarem :D ) jak i zażywający ów towar...

PS.Aż zapomniałem-co tam było w tych artykułach o agitacji wyborczej ???-aż mi się kawał przypomniał-"Wchodzi facet na ławkę w parku i zaczyna krzyczeć:
- Precz z zakłamaniem!
Zaczynają się dookoła niego zbierać ludzie.
- Precz z hipokryzją!
Ludzi jest coraz więcej.
- Precz z nietolerancją!
Ludzi już jest spory tłum.
- Precz z antysemityzmem!
Wtedy podchodzi do niego jakaś babcia i mówi:
- Panie, coś się tak tych księży uczepił!..."-tak się widać Tobie wszystko z wyborami kojarzy-nawet niewinne publikacje .

Edytowany przez jaro, 08 październik 2011 - 17:29.

#1089 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 08 październik 2011 - 22:12

Katastrofa Narodowa Mamy ciszę wyborczą także nie przeginajcie.
Artykuły są stronnicze, dlatego zostaną opublikowane po zakończeniu ciszy wyborczej.
Temat też przymykam do jutra.

#1090 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2011 - 20:40

Katastrofa Narodowa Cóż za bezczelność ze strony fizyków . http://tvp.info/info...olenska/5668217

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1091 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2011 - 21:03

Katastrofa Narodowa @xemit chyba nie wątpisz że to nie są same PiSiory.

#1092 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 20:44

Katastrofa Narodowa W necie jest trochę relacji z jego wystąpień. Dość ciekawe zjawisko, gdy profesor z MEL-u zamiast o fizyce, aspektach technicznych zaczyna mówić o spodziewanej pogodzie i dlaczego pilot wybrał taki kierunek podejścia. Dla informacji - mój syn kończył ten wydział i był dwa razy w ekipie która zajmowała czołowe miejsca w międzynarodowych zawodach "Aero Design". Każdy z tych naukowców zajmuje się wąską dziedziną związaną z lotnictwem.

#1093 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 listopad 2011 - 22:34

Katastrofa Narodowa

@xemit chyba nie wątpisz że to nie są same PiSiory.

Od momentu gdy W.Bater ogłosił katastrofę feralnego tupolewa ponad minutę wcześniej niż zacne grono obrońców jedynie słusznej wersji stwierdziło, nic mnie już nie zdziwi.

#1094 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 18 listopad 2011 - 22:37

Katastrofa Narodowa niedlugo bedzie mozna w pelni wyjasnic przyczyny katastrofy-wojsko sprzedaje ostatniego tu-154, sugerowana cena 40 mln zl,wiec wszyscy zwolennicy spiskowej teorii dziejow moga rozpoczac skladke, kupic samolot i empirycznie sprawdzic jaki naprawde byl powod katastrofy,na pewno znajdzie sie jakis pilot[moze byc ten z filmu,jak dobrze pamietam-list z polski] reszta zalogi moze byc prawie amatorami[tak jak bylo w tym locie],ze skompletowaniem pasazerow tez nie powinno byc problemow i w droge, nieuzywanych lotnisk na wschodzie pelno i mgly na jesieni nie zabraknie.........

to ze ktos pisze glupoty mnie jeszcze dziwi-chyba ze to ja sam[ale to nie ja zaczalem] B)

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#1095 Share dammat

dammat

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 22:44

Katastrofa Narodowa po tylu manipulacjach w mediach ze to wina pilotów łatwo jest oskarżać trudno jest pomyśleć czy to rzeczywiście tak było jak nam próbują wmówić

Edytowany przez dammat, 13 grudzień 2011 - 22:48.

#1096 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 grudzień 2011 - 22:50

Katastrofa Narodowa Nie brzoza? :o a co to było? :blink: Weź mnie oświeć z łaski swojej :P

#1097 Share dammat

dammat

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 20 grudzień 2011 - 00:16

Katastrofa Narodowa haha mysl! B) ! jak dla ciebie to może i brzoza urwała skrzydło, jak dla mnie to na pewno nie brzoza, piloci już zaczynali wznosić samolot i byli 15m nad tą brzózka tak wynika z polskich rejestratorów lotu wiec jak mogli w nia przywalic oswiec mnie :P

#1098 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4015 postów

Napisany 20 grudzień 2011 - 18:18

Katastrofa Narodowa A masz jakieś źródło tej informacji czy od Macierewicza to usłyszałeś?
Co to są te polskie rejestratory?

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#1099 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 20 grudzień 2011 - 20:17

Katastrofa Narodowa Nie było polskich rejestratorów, a jeden rejestrator ATM, który rejestrował dane zarejestrowane na rosyjskich. Warto poczytać
http://maxoo.salon24...-taws-fms-a-atm

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1100 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 grudzień 2011 - 22:51

Katastrofa Narodowa

haha mysl! B) ! piloci już zaczynali wznosić samolot i byli 15m nad tą brzózka tak wynika z polskich rejestratorów lotu wiec jak mogli w nia przywalic oswiec mnie :P

To myślisz, że ta "brzózka" złamała się od podmuchu powietrza? :blink: tylko co urwało skrzydło? :o oto jest pytanie. :P