Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#1021 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 14:50

Katastrofa Narodowa gdyby śledztwo prowadzili polacy to i tak było by podejżenie, że coś się ukrywa. Gdyby śledztwo prowadził macierewicz to odrazu wskazał by winnego. Nawet dowodów nie sprawdzając. Tak czy tak kto by uwierzył ten by uwierzył a inni trwali by przy swoim.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 09:57
  •  

#1022 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 14:53

Katastrofa Narodowa Pewnie-lepiej już jak śledztwo poprowadzą Rosjanie-podejrzeń przynajmniej nie będzie :D .

#1023 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 styczeń 2011 - 14:55

Katastrofa Narodowa Hubertus.Masz rację.
Zaczęto łgać od pierwszej minuty, fałszując czas katastrofy.
Ciężko w cokolwiek uwierzyć, ludziom którzy kłamią jak z nut.

Edytowany przez xemit, 23 styczeń 2011 - 14:56.

#1024 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 14:55

Katastrofa Narodowa Kto by nie prowadził i tak by były. Czy amerykanie czy rosjanie jak by wyszło to co teraz to i tak śropdowisko pisu wiedziało by lepiej.
Nikt nic nie fałszował poprostu był problem z ustaleniem. Zreszta po co miano by to robić jaki to miało wpływ na przebieg czy wynik wypadku. Prezydent przy uderzeniu odniósł takie obrażenia, że i tak i tak tego nie przeżył. Większość ciał była na tyle zmasakrowana, że jakiekolwiek plotki o dobijaniu nie miały sensu.

Edytowany przez hubertuss, 23 styczeń 2011 - 14:57.

#1025 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 14:59

Katastrofa Narodowa Wyszłoby by. Ale ciekawe jaki byłby końcowy raport? Jaka byłaby wojna między PiS i PO. Pewnie jeszcze gorsza niż o krzyż. Bo Rosjanie postawili nas przed faktem dokonanym. Jest raport, nasza wina i koniec. I dopiero teraz rozgorzała dyskusja, żale itd..

Wiecie że deficyt budżetowy Polski został zwiększony ostatnio do 120 mld?

#1026 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 styczeń 2011 - 14:59

Katastrofa Narodowa Z sieci-
"Onawiam sie jednak, ze opis rzeczywistosci, choc jsst cnajprawdziwsza prawda, nie jest do zaakceptowania przez znaczna czesc Rosjan, jak i Polakow.

"Nasi oprawcy nie tylko nas mordowali, ale i przeorali nasze umysly, zmieniajac nasza mentalnosc. I to wlasnie jest nasz najwiekszy problem.

Podobno Polska jest wolna. Podobno Rosja jest wolna. Ale co to za wolny kraj, jesli jest zamieszkaly przez mentalnych niewolnikow...?

Czy da sie to jakos wyleczyc? Pewnie tak, ale jak naprawic sumienie? Jak sprawic, by ponownie czlowiek wiedzial, co jest dobrem, a co zlem? Z pewnoscia nie uleczy sumienia "gruba kreska", jak probowano nam wmowic. Trzeba ponownie zdefiniowac i pokazac zlo, i ponownie pokazac czym jest dobro.

Zlo jednak protestuje przed proba jego pokazania. Twierdzi, ze to nie ludzkie, ze to nie jest europejskie, ze to nie jest poprawne, ze to zacofanie. A my mu ulegamy, bo nie chcemy byc zacofani."
DECEMBER1981 6 2353 | 15.04.2010 06:54

Edytowany przez xemit, 23 styczeń 2011 - 15:00.

#1027 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 15:11

Katastrofa Narodowa Nie wiem skąd te cytaty napisać w sieci można wszystko. Nikt mnie nie oprawiał nikt mi umysłu nie przeorywał, nie czuje się też mentalnym niewolnikiem. W odróżnieniu do niektórych potrafie sam analizować fakty i wyciągam wnioski. Zato czesto w tv widzę pana z przeoranym umysłem, który ostatnio stwierdził, że na ekspertów lotniczych z polski. (zauważcie że wszyscy oni wypowiadają się praktycznie jednogłosnie na temat wypadku) należy nasłać służby specialne aby ich sprawdzić. Innych rewelacji tego człowieka i jego zaślepionych zwolenników nie chce mi się poprostu cytować.

#1028 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 21:01

Katastrofa Narodowa hubertu szkoda czasu na takie gadanie nie można mieć swojego zdana jak masz inne zdanie jak antonii macierewicz to jesteś tuskofanem albo rosyjskim agentem albo jakąs inną szmatą. Wina Tuska jest ewidentna bo powinien odciąć kaczyńskiego od samolotu całkowicie przynajmniej nie było by problemu. Jak ktoś szukał zadymy to znalazł w gruzji się nie udało to udało się w smoleńsku. Brawo Jarosław

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#1029 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 21:14

Katastrofa Narodowa Staram się zawsze odpowiadać na posty w tym temacie-no ale muszą one spełniać jakiekolwiek standardy rzetelności i przypominać choć trochę wypowiedź w jezyku polskim.Wybacz więc że nie poświęcę Ci tych paru słów ...

#1030 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 21:39

Katastrofa Narodowa A pan z przeoranym umysłem zawsze będzie zwalał winę na Rosjan i Tuska. Nawet jakby Rosja się przyznała i Putin podał się dymisji, za nim Tusk się przyznał i także podał się do dymisji to i tak Jarosław byłby niezadowolony i kazałby ich powsadzać do więzienia na dożywocie.
Ciekawe kiedy ucichnie sprawa katastrofy i znowu numerem jeden będzie stan gospodarki?

Edytowany przez StasiekS, 23 styczeń 2011 - 23:07.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1031 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 22:56

Katastrofa Narodowa http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html
taka dzisiejsza probka spojrzenia na katastrofe, moze ktos ze zwolennikow pisu w koncu dokladnie , bez kombinacji i ezopowego jezyka wyjasni jaka byla wg. nich przyczyna katastrofy, jak nie wypadek to co w koncu ustalili w swojej komisji ?? spalem na fizyce wiec nie wiem czy samolot wg. wzorow mogl sie tak rozbic a eksperci pewnie sa na uslugach gru wiec nie mozna im wierzyc.
a jedyna katastrofa lotnicza jaka widzialem to byla zwyklej awionetki,pare lat temu po pokazach [sprawdzilem w googlach w lecie bedzie 10]lotniczych na pastwisku , wieczorem samolot odlatywal do rzeszowa, zle wymierzyl odleglosc od plotu i przy starcie zawadzil o slupek ogrodzenia, samolot spadl z ok 2 m, calkowicie rozbity, pasazer zmarl w szpitalu, pilot przezyl, dostal wyrok 4 lata [nieumyslne spowodowanie smierci] ale nigdy nie doszedl do siebie, zlamany kregoslup, a zmarl w tamtym roku z powodu komplikacji zdrowotnych po wypadku.
myslenie ze ktos mogl przezyc przy 300km/h to swiadczy raczej o stanie umyslu a nie wiedzy.
stasiek masz racje, w starozytnym rzymie lud wolal chleba i igrzysk a u nas tylko igrzyska sa piekne.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#1032 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 styczeń 2011 - 10:21

Katastrofa Narodowa

myslenie ze ktos mogl przezyc przy 300km/h to swiadczy raczej o stanie umyslu a nie wiedzy.

Z tym bywa rożnie.
Mam na myśli oczywiście stan wiedzy jak i umysłu.
Jeśli chodzi o prędkość, to jak powinieneś wiedzieć ma ona drugorzędne znaczenie.
Można przeżyć wypadek przy prędkościach dużo większych, a zginąć przy 30km/h.
Decydującą wartość ma wielkość opóżnienia lub przyspieszenia.(zależy od odnośnika)
Człowiek spadający z wysokości na poduszkę bezpieczeństwa przezywa ni edlatego że poduszka jest miękka, lecz dlatego że jego prędkość spadania jest wyhamowana na drodze równej ugięcia się. poduszki.Człowiek spadający na beton, z dużo mniejszej wysokości, ma minimalne szanse,wręcz żadne, gdyż beton nie ulega odkształceniu i droga wytracania prędkości jest rowna zeru.
W zasadzie każdy wypadek jest hamowaniem.I jeśli, oczywiście hipotetycznie, technologia pozwalałaby na wyhamowanie z prędkości 100km/h na drodze równej powiedzmy 0,2m pasażerowie takiego pojazdu ginęli by w jego kabinie, mimo braku fizycznego kontaktu ich pojazdu z przeszkodą..Zwiększanie tej drogi pozwala na unikniecie przeciążeń i bezpieczne wyhamowanie choćby promu kosmicznego.

Podałem ten link, gdyż wyraznie jest zaznaczone 300km/h, ale zwróć uwagę na wypadek Richarda Hammonda, prezentera słynnego Top Gear ,przy prędkości ok 500 km/h.
Tak się składa ze przeżył i ma się zupełnie dobrze.
http://f1.wp.pl/kat,...ml?ticaid=1ba9b
http://www.mojeauto....482kmh-wypadek/

Edytowany przez xemit, 25 styczeń 2011 - 10:44.

#1033 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 10:40

Katastrofa Narodowa dokladnie to przyspieszenia decyduja o stanie narzadow wewnetrznych czlowieka.

gdyby duzy fiat zderzyl sie z nowym mercedesem klasy np. e, po samym stanie karoserii moglbys odniesc wrazenie, ze ten z fiata ma sie lepiej, jednak wolalbym siedziec w doszczetnie zniszczonym mercedesie, nawet gdyby poduszek nie mial ;) .
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#1034 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 styczeń 2011 - 11:01

Katastrofa Narodowa Nie bardzo bym się z tym zgodził.Mercedes ważący powiedzmy 1,8t i mniejsze autko o wadze powiedzmy 0.9 t będą miały zupełnie inną drogę hamowania.
Kierunek jazdy mercedesa nie ulegnie zmianie i jego droga wytracania prędkości będzie miała jakąś długość.małe auto odbije się od cięższej przeszkody i wytraci prędkość natychmiast, ba kierunek jazdy ulegnie zmianie.
Chyba ze masz na myśli Mercedesa w którym producent zaprojektował strefy zgniotu, zdolne przyjąć energię uderzenia na swoją konstrukcję, choć i tak wynik jest przesadzony.
To w sumie ciekawe zagadnieni i zwracałem kiedyś uwagę, ze Crash testy z betonową przeszkodą to nie to samo co wypadek na drodze, bo bardzo rzadko wektory kierunku,prędkości i masy aut są jednakowe.

Edytowany przez xemit, 25 styczeń 2011 - 11:04.

#1035 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 11:03

Katastrofa Narodowa tak chodzilo mi tylko o zdolnosc do pochlaniania energii.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#1036 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 styczeń 2011 - 11:10

Katastrofa Narodowa Dlatego też teoria o pochłonięciu części energii przez drzewa, bagnisty teren, kadłub Tupolewa nie jest zupełnie bezzasadna.
Swoją drogą, poświęcił bym tego parcha, czyli drugiego Tupolewa i zaaranżował podobny wypadek by rozwiać wszelkie wątpliwości.
Kariera J,Kaczyńskiego, teorie spiskowe i moherowe berety zniszczone zostały by raz na zawsze.

#1037 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 11:11

Katastrofa Narodowa Dokładnie tak jak piszecie-ja też często zastanawiałem się nad wyglądem tego samolotu-moim zdaniem wyglądał dużo gorzej niż samoloty z 2 WŚ po strąceniu.Z tym że tamte dodatkowo oberwały od dział p-lot :D .Zresztą co by nie pisać-rząd RP wykazał się karygodnym niedbalstwem a rząd WNP każde z tych zaniedbań przekuł w swój sukces .
PS.Przeczytałem Twój post @xemit-jak rozumiem ten Tupolew w ramach oszczędności nie byłby wyposażony w zdalne sterowanie ?Żeby zaaranżować to z dużą rolą realizmu zapewne zaproponowałbyś żeby i tym razem na pokładzie przebywał Prezydent z małżonką a nad pilotami pochylał się jakiś generał zionąc alkoholem ?:D

Edytowany przez jaro, 25 styczeń 2011 - 11:14.

#1038 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 11:13

Katastrofa Narodowa Warto pomarzyć Xemit. Marzenia nic nie kosztują. Pamiętaj że Jarek zawsze coś znajdzie.

#1039 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 styczeń 2011 - 11:15

Katastrofa Narodowa Stasiek jestem pod wrażeniem!!!
Mam na myśli twoje argumenty :P
Co do gen Błasika, to dziwnym trafem nikt nie wspomina gen.Gągora, który był jakby większym generałem B) i zwierzchnikiem tego pierwszego.

Edytowany przez xemit, 25 styczeń 2011 - 11:17.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1040 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 11:21

Katastrofa Narodowa A może @Stasiek o mnie pisał ?:D .