Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#981 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 19:40

Katastrofa Narodowa Xemit, nie podpuszczaj, uznaje tylko rmffm i zet no i jak zawitam do stolicy województwa z racji zasięgu to jeszcze eska. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 02:38
  •  

#982 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 19:40

Katastrofa Narodowa To jest katastrofa...
http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html

#983 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 21:36

Katastrofa Narodowa Oho, organizujecie zjazd moherowych berecików?

#984 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 22 styczeń 2011 - 22:42

Katastrofa Narodowa A może myślących własnoręcznie, tzn. własno-głownie, nie ulegających jedynie poprawnym mediom i ich wysługującym się autorytetom. Roztrząsającym to może czasami do przesady, zawsze jednak efektownie i z dobrym jak widać ( i czytać ) efektem. A nazwa to już nie ma większego znaczenia. Historia się powtarza i zatacza koła.
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#985 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 23:17

Katastrofa Narodowa " Sukces w życiu zależy nie tylko od intelektu, lecz od umiejętności kierowania emocjami (...). Bez względu na to czy to dobrze czy źle, inteligencja może okazać się bezużyteczna, kiedy ogarną nas silne emocje. " cyt: D. Goleman "Inteligencja emocjonalna"

Sterowane laleczki? Pozdrawiam zwolenników głównie PO i PIS. :)

#986 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 23:53

Katastrofa Narodowa No pozdrawiam maniek. Co tam słychać?

#987 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 05:06

Katastrofa Narodowa Taa...same nazwisko Goleman daje już wiele do myślenia :D -a przy okazji z Golemem czyli właśnie sterowaną laleczką się kojarzy-co do sukcesów w życiu-największym już jest nie dać zbyt wcześnie się zabić (to mam wspólne z Yossarianem :D ) .
Oczywiście chwała Ci za zasugerowanie tego że paru kolegów piszących powyżej zachowuje się jak egzaltowane panienki po stracie dziewictwa-kierują się silnymi emocjami zamiast np.zatłuc tego sukinkota który zrobił im co zrobił :D .Naprawdę wierzysz w to co mówisz czy też podoba Ci się szermowanie cytatami które ( Twoim zdaniem !) pasują do naszych zachowań ?
@Stasiek-"Oho, organizujecie zjazd moherowych berecików?"-pewnie że tak-wpadniesz czy będzie Ci wstyd zadawać się z kimś takim kto nie uważa PO za "trendy" ?

Edytowany przez jaro, 23 styczeń 2011 - 08:56.

#988 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 09:59

Katastrofa Narodowa czego byśmy tu nie napisali, każdy z nas ma swój pogląd na ta sprawe. Jedno jest pewne po i pis rozgrywają to dla swojej wygody. Pis mówi o tragedi bo nie ma nic innego do zaoferowania w nadchodzącej kampani wyborczej a przeceiż już rządzili i co? Po też woli ten temat niż rozmowy o ofe czy innych obietnicach wyborczych. Poprostu obu partiom jest to na ręke.

#989 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 10:11

Katastrofa Narodowa Osiągnięcia -zresztą wpisz sobie np."porównanie rządów PO i PiS"

#990 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 10:25

Katastrofa Narodowa Wszystkiego nie czytałem ale myślę, że z połowa to poprostu wypełniacz i lanie wody. Przez 2 lata nie da się stowrzyć warunków dla wzrostu pkb spadku bezrobocia czy warunkków sprzyjających inwestycjom. To poprostu zasługa polaków. Rafinerja w możekjakch profitów nie przynosi a i tak jest to sprawa spółki niezależnej od rządu. Podobnie wiele innych spraw. Tak samo nie ma co pisac o projektach czy rozmowach które nie weszły w życie nic nie dały.
Pozatym jak tak dobrze szło to dlaczego pis rozwiązał rząd trzeba było rządzić dalej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#991 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 10:39

Katastrofa Narodowa Czy ja faworyzowałem którąś z partii ?-wrzuciłem pierwszy z brzegu link i poprosiłem żebyś sam poszukał a wnioski też sobie sam wyciągnął.
Daj PO i sto lat i owych warunków nie stworzą-Rychu,Miro itp. to po prostu zbyt grube rzeczy były żeby zamieść pod dywan-ale o ilu rzeczach (czyt. przekrętach ) nigdy się nie dowiemy-ciekawe dlaczego za rządów PO tak czepiano się CBA i IPN-u ?
PS.Polecam Wdowa po Kurtyce

#992 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 10:59

Katastrofa Narodowa Ciekawe czemu ten pierwszy to nie był link z dokonaniammi PO. Ale nieważne tak czy tak uważam, że pis na dzień dzisiejszy nie ma nic do zaoferowania wyborcom. Jedyne co moga to tylko drążyć katastrofe i eksploatować ja podobnie jak śmierć Rosiaka dokąd tylko się da. Powiem tak dla mnie ta katastrofa to zrzutka win wielu stron i wielu czynników, suma wyszła traqiczna.
Co do CBA może i pracowało tam wielu pro pisowskich gorliwych służbistów, tylko niestety popełniali wiele błędów. Dlatego ważne sprawy, które prowadziła CBA skończyły się kompromitacją. Mojm zdaniem CBA nie powinno istnieć tą prace o wiele sprawniej przeprowadził by CBŚ w którym pracują specjaliści od wielu lat. Oczywiście uważam też, że Miro czy Rycho ponieśli zbyt małą karę. Ale w Polsce nie ważne z której strony polityk by nie wpadł to jakoś się wywinie. Czasami myśle, że oni mają między sobą jakąś niepisaną umowe. Kłócimy sie obrzucamy błotem, ale krzywdy sobie nie robimy. IPN według mnie tez nie powinien istnieć od tego są uniwersytety itd a pis pokazał jak można to wykorzystać w walce politycznej.

#993 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 styczeń 2011 - 11:09

Katastrofa Narodowa Jaro jesteś nieobiektywny.
PO stara się jak może.Nie zapominajmy o walce z korupcją w wykonaniu J.Pitery.
Wykryta przez niż 'Afera dorszowa" ukazała jak PIS marnował publiczny grosz i jak zwracają się środki zainwestowane w akcje bezwzględnej Julii :P

#994 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 11:13

Katastrofa Narodowa Może was zaskocze ale podobnie uważam. Pitera poprostu się kompromituje. Wyrobiła sobie marke pracując w amnestyinternational. Potem poczuła pieniądze i poszła do polityki w sumie normalka bez wzgledu na partie. Wielu tak zaczynało będąc powiedzmy pożądnymi pracowitymi ludźmi szło do polityki i dalej to juz w myśl zasady. Jeśli trafisz między wrony.... itd.

#995 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 11:20

Katastrofa Narodowa Taki link jako pierwszy wyrzuciło mi Google (propisowskie ?:D )-tak IPN nie powinno działać,Kurtyka nie powinien po nazwisku nazwać TW Alka,CBA nie powinno wykrywać afer a każdy Polak powinien być dumny że jesteśmy tacy POlscy i proeuropejscy a za to powinniśmy gołymi d*p...i świecić-w imię dobrosąsiedzkich stosunków (wczoraj zdaje się kol.xemit cos pisał na temat owych stosunków :D )

#996 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 styczeń 2011 - 11:23

Katastrofa Narodowa Hubertus, to w PO tez są wrony.
Myślałem że tylko orły, sokoły, herosy.

Edytowany przez xemit, 23 styczeń 2011 - 11:24.

#997 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 11:32

Katastrofa Narodowa Myślę że akurat w PO jest sporo WRON :D .

#998 Share braciszek

braciszek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:obecnie zawodowo zajmuje sie cieciem betonu
    www.sciage-forage-beton.ch
    http://www.youtube.com/watch?v=2gukg-feEbc

Napisany 23 styczeń 2011 - 11:36

Katastrofa Narodowa Sposób na wielkie pieniążki ,
organizacja wycieczek dla mocherów do Smoleńska , organizatorom zyczę cierpliwości w obcowaniu z mocherami

#999 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 11:39

Katastrofa Narodowa Moher piszemy przez samo "h" -a jeżeli myślisz że jest inaczej to chodujesz źwinie :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1000 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 23 styczeń 2011 - 11:49

Katastrofa Narodowa Na tej grupie społecznej kasy nie zrobisz. Juz nawet Rydzykowi kasy nie chcą dawać. a Smoleńsk no cóż jeszcze do wyborów bedzie głośno. Potem pamiętac będą bliscy i znajomi, Wspomną w tv w jakąś rocznice bo świat musi jść dalej. Klika dni temu wspominali zatonięcie Heweliusza, były różne teorie na ten temat ale to dzisiaj tylko wspomnienia. Ci, którzxy utoneli wtedy byli równie cenni dla swojch rodzin jak ci co zgineli w Smoleńsku dla swoich.