Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#961 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:09

Katastrofa Narodowa ten starszy pan parę lat temu był w PO ale go wywalili zaraz.
zgodze się z przedmówcami - ruscy mataczą, a my nie jesteśmy jakims srednim panstwem w europie, tylko malutkim panstewkiem. ruscy mają nas w d*pie, EU oczywiscie także umywa ręce bo nie ma mocy prawnych, i oczywiscie nasz najwiekszy sojusznik USA tez ma nas w d*pie, w koncu był macierewicz z fotygą i gucio zdziałali.
gdyby rzadziło pis to juz dawno nasze wojska byłyby w gotowości do wojny z ruskimi, jak on to powiedział: kolos na glinianych nogach co się bardzo chwieje. Ten kolos to by nas zdmuchnął i nie sądzę, ze kto kolwiek na wtedy pomógł, szczerze wątpię w to NATO, nie kiwnęli by palcem.
Bardzo dziękuję za wiliczenia - juz mnie szlag trafia!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 05:57
  •  

#962 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:15

Katastrofa Narodowa Przyznaliśmy się do winy, bez bicia i "po ptokach"
Nawet szanujący się złodziej złapany na gorącym uczynku za rękę, krzyczy-to nie moja ręka.
Co do starszego pana z PO to tą sensację ogłosil J.Kaczyński.
Jak zwykle został nazwany oszołomem, oberwało się Rydzykowi i moherowym beretom, wdowie po gen.Błasiku i koniowi Przewalskiego.
Najśmieszniejsze że to prawda.

Edytowany przez xemit, 22 styczeń 2011 - 18:18.

#963 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:18

Katastrofa Narodowa Xemit-podaj mi swój adres to przynajmniej jakieś piwo Ci prześlę :D .Jak tak tu piszę to czasami zastanawiam się czy nie jest to przysłowiowe rzucanie cyrkonii przed pekari :D .

#964 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:23

Katastrofa Narodowa

Bardzo masz proste wyobrażenie o polityce (bez urazy)-pamiętaj jest takie przysłowie o Rosjanach-"siedzisz cicho-Ruski krzyczy,krzykniesz-Ruski siedzi cicho" :D .Jeżeli uważasz że to przez Kaczyńskiego spadła sprzedaż do WNP to raczej jesteś w błędzie-wyobraź sobie taką sytuację-Polska nie wstępuje do Unii więc siłą rzeczy między WNP a UE jest "strefa buforowa"-wszystkie towary (większość powiedzmy) muszą z UE muszą iść przez Polskę-a tu granice,cła-możemy dyktować warunki bo gdzies ten produkt wyprodukowany musi być sprzedany-a tak jak jest w tej chwili to mamy tyle do gadania co Żyd za okupacji-a inne państwa z UE doskonale dogadują się z Rosją za naszymi plecami.Do tego wszystkiego dochodzi fakt że WNP produkuje coraz więcej żywności.W tym wszystkim "krzyki" Kaczyńskiego traktowałbym jako rzecz kompletnie marginalną.

A dlaczego dogadują się z Niemcem, a nie z Polakiem? Poco Niemieckie tiry rozwalają nam drogi przeżucając towary które Polska z powodzeniem mogłaby sprzedać? Gdzie prezes sprzeda naszą nadprodukcję wieprzowiny? Do Ameryki?

#965 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:23

Katastrofa Narodowa Jaro.Wypił bym chętnie z tobą, gdyż cenie dobre towarzystwo podobnie jak przysłowiowy cygan, który dał się dla niego powiesić.

Edytowany przez xemit, 22 styczeń 2011 - 18:24.

#966 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:35

Katastrofa Narodowa @farmermf-no właśnie dlaczego ?-usiądź teraz wygodnie,wyłącz komputer,zrelaksuj się i spróbuj sobie sam na te pytania odpowiedzieć-i po prostu nie przeceniaj wpływu Kaczyńskiego na obrót płodami rolnymi.
@xemit-i pomyśleć że 3 miesiące temu byłem w Twojej okolicy :D (no prawie-dokładniej koło Brzegu-Kruszyna ?)

#967 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:38

Katastrofa Narodowa Ja zaś nigdy nie miałem zaszczytu odwiedzić północno-wschodniej "cwiartki" Polski.
A szkoda bo zdaje się że porządni ludzie tam żyją.
Musze się wybrać przed śmiercią.

#968 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:40

Katastrofa Narodowa Hmm-czyli nie zobaczę kolegi w tym wieku ?:D

#969 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:43

Katastrofa Narodowa Zobaczysz, moim znakiem rozpoznawczym będzie moherowy beret, z taką zajebi***e wielką antenką.

#970 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:46

Katastrofa Narodowa

@farmermf-no właśnie dlaczego ?-usiądź teraz wygodnie,wyłącz komputer,zrelaksuj się i spróbuj sobie sam na te pytania odpowiedzieć-i po prostu nie przeceniaj wpływu Kaczyńskiego na obrót płodami rolnymi.
@xemit-i pomyśleć że 3 miesiące temu byłem w Twojej okolicy :D (no prawie-dokładniej koło Brzegu-Kruszyna ?)

Jaro, własnie mi jutro na tydzień odetną internet to bede miał czas na przemyślenia ,a ty odpoczniesz ode mnie. :D Prezes psuje stosunki z Rosja ,a zresztą robił to też przed katastrofą.
Na koniec podkreślę.Moje zdanie jest takie że na katastrofie zyskał prezes, a stracili wszyscy inni czyli reszta narodu Polskiego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#971 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:56

Katastrofa Narodowa Nie przeceniaj możliwości Jarosława.
Znam przypadek dwóch skłóconych sąsiadów.Powodem obrazy było to ze jeden dostał w ryj od drugiego, gdyż uderzał do jego baby, oczywiście bez pisemnej zgody jej męża.
I po co mu to było, kobicie nie ubędzie, nienawiść za płotem.
Nie ma to jak dobrosąsiedzkie stosunki ;)
farmermf,czyżby kara za słabe oceny na półrocze?
Ja też jak mi dzieci podpadną- odcinam.
Ale współczuję.

Edytowany przez xemit, 22 styczeń 2011 - 18:59.

#972 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:59

Katastrofa Narodowa Jeżeli zyskiem można nazwać stratę brata i bratowej-to tak osiągnął zysk.
@xemit-to i ja taki sam wyciągnę z szafy-wiesz taki na specjalne okazje z batem od CB :D -zresztą nie od dziś wiadomo że w życiu nigdy nic nie wiadomo-więc może...

#973 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2011 - 19:01

Katastrofa Narodowa Będziemy rozpoznawalni w mrowiu ludzi z czapkami uszatkami.

#974 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 19:07

Katastrofa Narodowa @xemit-jakby to powiedzieć-ci w tych czapkach to trochę bardziej na wschód lub północ od mojego miejsca stałego pobytu.To jakiś idiota-urzędnik wrzucił okoliczne tereny pod wspólny mianownik-woj.podlaskie.Tak naprawdę to mieszkam na Mazowszu (tyle że mocno-północnym)

#975 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2011 - 19:09

Katastrofa Narodowa Miałem na myśli horyzonty myślowe

#976 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 19:15

Katastrofa Narodowa

Nie przeceniaj możliwości Jarosława.
Znam przypadek dwóch skłóconych sąsiadów.Powodem obrazy było to ze jeden dostał w ryj od drugiego, gdyż uderzał do jego baby, oczywiście bez pisemnej zgody jej męża.
I po co mu to było, kobicie nie ubędzie, nienawiść za płotem.
Nie ma to jak dobrosąsiedzkie stosunki ;)
farmermf,czyżby kara za słabe oceny na półrocze?
Ja też jak mi dzieci podpadną- odcinam.
Ale współczuję.

He he, stary człowiek, a może, :D napisać do rzeczy.
Chciałbym byc w wieku szkolnym @xemit, ale niestety za młodu się szalało to juz dzieci do szkoły chodza i to Ja wymierzam kary. :D Kończy mi się umowa, a chcę mieć szybszy internet by móc dla @jaro szybciej odpowiadać. :D W dodatku akurat dziś skręciłem nogę w kostce i to wszystko przez prezesa bo akurat w radiu coś tam głosił.Chyba się zemścił. :(
@jaro, czyżby jakieś uprzedzenia? I tak, i tak mieszkasz w Polsce B.

#977 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 19:16

Katastrofa Narodowa No fakt-berecik tak mocno nie uciska,antenka kierunkowa ukierunkowuje na pozytywne myślenie,uszka odsłonięte na bodźce inne niż wzrokowe-same zalety-do tego można założyć go zawadiacko na bakier co w przypadku uszanki mozliwe jest tylko w wersji z czerwoną gwiazdą.
No i jak się szkło przechyla to człowiek tak "retro" wygląda a retro to sexy a sexy to młodo-nośmy beretki z antenkom :D
@farmer-jakie tam uprzedzenia-podobnie jak w przypadku smoleńskim dążę jedynie do tego aby prawda wyszła na wierzch-jeżeli miejsce w którym mieszkam od tysiąca lat leżało na Mazowszu-to po co to zmieniać ?

Edytowany przez jaro, 22 styczeń 2011 - 19:20.

#978 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 19:26

Katastrofa Narodowa @jaro niechce mi się szukać, a ty masz większe wykształcenie i starszy jesteś, powiedz mi za czyjej władzy wyszedł ten cyrk z nowymi województwami?

#979 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 19:34

Katastrofa Narodowa Podział administracyjny -pewnie Buzka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#980 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2011 - 19:36

Katastrofa Narodowa

W dodatku akurat dziś skręciłem nogę w kostce i to wszystko przez prezesa bo akurat w radiu coś tam głosił.

Rozumiem 'Maryja". Bo w innych rozgłośniach to "ani widu ani słychu"
Ale nie martw się, to się zdarza.Pewno, odmawiałeś różaniec na klęczkach, i przyszedł sąsiad.Chyba za szybko wstałeś chcąc zmienić fale i pozycję.
rozumiem, nie chcesz obnosić się z religijnością B) .

Edytowany przez xemit, 22 styczeń 2011 - 19:45.