Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#941 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2011 - 12:59

Katastrofa Narodowa

Mało, że katastrofa, to jeszcze Polska może zbankrutować. Współczuje dla Tuska, wez i nie daj przed wyborami.

Zamiast współczucia bardziej trafne są słowa A.Fredry z pewnej bajki.
"Wszyscy byli wyjeb****ni, nawet księża kapelani"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 18:29
  •  

#942 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 13:01

Katastrofa Narodowa I Stasiek trzymajmy się tego co myślimy samodzielnie a nie bawmy się w to że jak ktoś głośniej krzyczy że kaczyński dobry to i my krzyczymy dobry lub na odwrót. Co kaczyńscy zrobili za swojej kadencji? Samo zło wyrzucając Leppera. A Aneta K czyt (kur.a) nadal nie wie kto jest ojcem jej dziecka. Ciekawe ile kasy za to wzięła. Kończmy OT bo się zapędzamy. Tylko mnie bolą posty Xemita który ślepo wierzy rządowemu drobiu

#943 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 13:10

Katastrofa Narodowa Tomi w jaki sposób Ty interpretujesz posty @Xemita ???

#944 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 13:16

Katastrofa Narodowa najlepiej to wypłaciłby rodzinie zabitych po kilka milionów na otarcie tzw łez a tym co jechali na jabłka h w zęby. Nie dzielmy Polski na równych i równiejszych. To że kaczyński mówi ze to zamach to nie znaczy ze mamy szukać argumentów do gotowej hipotezy zamachu. Gosiewska ost się wypowiadała że w samolocie wybuchła bomba. Czy również znajdziecie argumenty do tej teorii?

#945 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 13:19

Katastrofa Narodowa Już wolałem tomi oglądać Leppera i bawić się w show "Kto jest ojcem" niż teraz oglądać dziurę budżetową, długi i podwyżki. Może za PIS nie zrobili dużo ale przynajmniej także tego nie zniszczyli.

#946 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 13:22

Katastrofa Narodowa Może masz rację Stasiek ale wątpie żeby ta dziura powstała w 3 lata. Ona się poprostu zwiększa od kilkunastu lat. I jeśli władzę obejmie następna partia to wątpię żeby tą dziurę zmniejszyli. Jedynie mogą ją zachamować a i też nie wiadomo na jak długo. A co do Andrew to wolałbym patrzeć do dziś ;)
Nie jestem pedałem bo zaraz ktoś tu wyskoczy z tym tekstem jak filip z konopii tylko twierdzę ze Lepper nie bał się prawdy i nie bał się wytykać błędów

#947 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 13:28

Katastrofa Narodowa To chyba za PiS był najmniejszy deficyt budżetowy od ładnych kilkunastu lat. Więc taki zły nie był.

Nie jestem pedałem bo zaraz ktoś tu wyskoczy z tym tekstem jak filip z konopii tylko twierdzę ze Lepper nie bał się prawdy i nie bał się wytykać błędów

Bo to się najlepiej sprzedaje a ludzie lubią takie rzeczy. Poczekaj do wyborów to zobaczysz ilu takich Lepperów będzie.

#948 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 14:05

Katastrofa Narodowa dla mnie to SKANDAL, ze rodziny dostaną 250 tys. zł i to jeszcze mało. Putra miał chyba 6-cioro dzieci, oprócz tych pieniędzy czyli po 250 tys, dostaną jeszcze z odszkodowania (tu nie mam nic przeciwko), z firmy ubezpieczniowej, ale przyznano im także renty i to dość wysokie!
Jakim prawem mają dostać tyle kasy z moich podatków??!! ja sobie tego nie życzę po prostu!!
Skoro pani Putra sobie narobiła tyle dzieci - proszę niech zakasa rękawy i się weźmie po prostu do pracy a nie całe życie siedziała w domu i była na utrzymani męża. Zręsztą to ich sprawa nie moja że nie pracowała. To niech się wsyztscy parlamentarzysci ze swoich wypłat zrzucają a nie z moich pieniędzy.
Ja wiem, ze zadne pieniądze nie zwrócą ojca, mężą, brata, siostrę itd. ale takie odszkodowania to skandal.
Czy rodziny umarłych, np górników też mogły liczyć na taką finansową pomoc???? NIE, czy dostały takie wielkie odszkodowania ze skarbu państwa??? NIE. A to też państwowe spółki węglowe.
Czy tragedię ludzką można podzielić na większą lub mniejszą?? czy górnik nie miał dzieci, żony, brata czy siostry? Dlaczego niby rodziny ofiar mają dostać tak duże odszkodowanie - gdzie dla przeciętnego Kowalskiego to są astronomiczne pieniądze.

#949 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 14:11

Katastrofa Narodowa A nie mówiłem że zagrywka genialna w swojej prostocie ? :D .

#950 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 14:11

Katastrofa Narodowa Ale w katastrofie nie zginęli normalni Kowalscy. To byli przedstawiciele rządu, władzy.

Ciekawa akcja.
http://www.niedlapsakielbasa.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#951 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 14:25

Katastrofa Narodowa masz racje StasiekS, ale w sejmie znalezli z wyboru, naszego wyboru, a nie z musu i obowiązku. a co oni są ważniejsi niż zwykły Kowalski, dzięki któremu się tam włąsnie dostali?

#952 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 14:44

Katastrofa Narodowa

Kadafi zapłacił za każdego pasażera samolotu który spadł pod Lockerbie po 10 mln dolarów, co daje kwotę 30mln zł na osobę, a łączną ok 2,7 mld dolarów.

Bredzisz jak zwykle, dobrze wiesz dlaczego Libia zapłaciła te odszkodowania rodzinom ofiar tego lotu.
Zwróciłem uwagę na wypowiedzi niektórych pełnomocników rodzin którzy twierdzą że te odszkodowania są żenująco niskie. Zapominają że otrzymały już pomoc :
40 tys. zł – wysokość jednorazowego wsparcia, które dostała każda z rodzin ofiar katastrofy na mocy decyzji rządu (łącznie 3,8 mln zł)
2 tys. zł miesięcznie – przyznał premier jako renty specjalne 73 osieroconym dzieciom (trojgu niepełnosprawnym dożywotnio, pozostałym do ukończenia 25 roku życia)
2–3 tys. zł – dożywotnie renty dla 11 niepracujących współmałżonków ofiar
4 tys. zł miesięcznie – renty dla 4 żon, które pozostały same z trójką lub większą liczbą dzieci
800 zł – 2 tys. zł miesięcznie – 3 renty dla rodziców ofiar
6,4 tys. zł – zasiłek pogrzebowy w maksymalnej kwocie (otrzymały wszystkie rodziny, mimo że pogrzeby odbyły się na koszt państwa).
Rząd zadeklarował, że sfinansuje budowę grobowców. Szybko trzeba było wprowadzić ograniczenie kosztów do 30 tys. zł, bo jedna z rodzin przedstawiła wyliczenie na 250 tys. zł.
Wszystkie groby w kwaterze smoleńskiej przygotowano tak, by w przyszłości obok ofiar katastrofy mogli spocząć tylko ich małżonkowie. Beata Gosiewska chciała, by w grobie jej męża były nie dwa, lecz cztery piętra – również dla jego rodziców, tym sposobem wielu nie zasłużonych wkręciło się nie tylko na Wawel ale nawet na powązki.
100 mln zł – tyle według szacunkowych danych wyda rząd na zadośćuczynienia dla rodzin ofiar katastrofy (ocenia się, że uprawnionych do zadośćuczynienia będzie 300–400 osób, a jedno zadośćuczynienie wyniesie około 300 tys. zł).
To jest żenująco niska pomoc państwa?
Nikt nie wnika w ich polisy indywidualne ale za niektóre polisy też zapłaciło państwo (kancelaria prezydenta ubezpieczyła Kaczyńskich na 3 miliony zł, kancelaria sejmu wykupiła parlamentarzystom polisy na 100tys.zł, tak samo piloci, pracownicy BOR, urzędnicy, generalicja za ich ubezpieczenie z racji wykonywania zawodu zapłaciło państwo).
Państwo będzie finansowało podróże w każdą rocznicę katastrofy. Za ostatnią, w której wzięło udział 170 osób, Kancelaria Prezydenta zapłaciła 145 tys. zł.

Edytowany przez west, 22 styczeń 2011 - 14:52.

#953 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 14:44

Katastrofa Narodowa Panowie, a jak to było w końcu z tym łepkiem co to pałajac nienawiścią do pisa zastrzelił jednego. Był w końcu w PO czy kaczorowski jak zwykle zełgał?

#954 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 14:55

Katastrofa Narodowa Pisząc "kaczorowski" i "zełgał" miałeś na myśli Donalda ?:D

#955 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 15:03

Katastrofa Narodowa jak zwykle zełgał?
To pewnie Jarek.

#956 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 15:46

Katastrofa Narodowa

Pisząc "kaczorowski" i "zełgał" miałeś na myśli Donalda ?:D

Ja szanuje twoje wypowiedzi w każdym innym temacie, ale do ch..a nie wtym. Walisz takimi podtekstami w jednym zdaniu że słabo się robi. Napisz w końcu jaki był przebieg katastrofy twoim i twego imiennika zdaniem, a nie owijasz w bawełnę.

#957 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 17:02

Katastrofa Narodowa Guzik mnie obchodzi jaki był przebieg katastrofy-za to wielce mnie obchodzi jak po owej katastrofie zachował się polski rząd, a zachował się jak mały Kazio w piaskownicy.Chcesz być rządzonym przez małego Kazia-bo ja nie.Ten obecny rząd zachowuje się tak antypolsko że to się w tzw."pale" nie mieści.Albo do ku..y nedzy jesteśmy jakimś tam całkiem sporym środkowoeuropejskim krajem z jakimiś tam możliwościami albo republiką bananową.Jak już jesteśmy ową republiką bananową to przynajmniej udawajmy że tak nie jest.Słuchanie się silniejszego sąsiada to prosta droga do katastrofy-w polityce NIE MA przyjaciół-chyba zresztą widać to po sposobie w jaki Rosjanie wystawili Tuska do wiatru.
PS.Z tym guzikiem to z lekka przesadziłem :D -co do przebiegu katastrofy to wybacz-organicznie nie ufam Rosjanom (z racji wykształcenia czy też nawet wspomnień moich czy też troszkę starszych-a my tu niestety Rosjan nie wspominamy z łezką w oku- a raczej pamiętamy jako okupanta i złodzieja)-o ile pamiętam Ty mieszkasz gdzieś w okolicach Narwi ?-no tam mogą Rosjan milej wspominać.

#958 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 17:45

Katastrofa Narodowa Stosunek do Rosjan to ja mam czysto ekonomiczny. Jestem 3 pokoleniem po wojnie. a jesli oto ci chodzi to takie same kur.y jak Niemcy. Jakby co to mam korzenie Białoruskie. Kiedyś szły do Rosji ziemniaki, mięso, i wiele innych towarów a teraz przez nie zamykająca się buzkę prezesa gówno co sprzedamy na ten kraj. Jestem za sprawiedliwym dochodzeniem w tej katastrofie , ale wybacz, jakby jarek był u władzy to dawno by rozpętał wojne z Rosją. Tusk przynajmniej próbuje nie pogorszyć stosunków międzynarodowych.

#959 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:04

Katastrofa Narodowa Bardzo masz proste wyobrażenie o polityce (bez urazy)-pamiętaj jest takie przysłowie o Rosjanach-"siedzisz cicho-Ruski krzyczy,krzykniesz-Ruski siedzi cicho" :D .Jeżeli uważasz że to przez Kaczyńskiego spadła sprzedaż do WNP to raczej jesteś w błędzie-wyobraź sobie taką sytuację-Polska nie wstępuje do Unii więc siłą rzeczy między WNP a UE jest "strefa buforowa"-wszystkie towary (większość powiedzmy) muszą z UE muszą iść przez Polskę-a tu granice,cła-możemy dyktować warunki bo gdzies ten produkt wyprodukowany musi być sprzedany-a tak jak jest w tej chwili to mamy tyle do gadania co Żyd za okupacji-a inne państwa z UE doskonale dogadują się z Rosją za naszymi plecami.Do tego wszystkiego dochodzi fakt że WNP produkuje coraz więcej żywności.W tym wszystkim "krzyki" Kaczyńskiego traktowałbym jako rzecz kompletnie marginalną.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#960 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2011 - 18:04

Katastrofa Narodowa

Ale w katastrofie nie zginęli normalni Kowalscy. To byli przedstawiciele rządu, władzy.

Ciekawa akcja.
http://www.niedlapsakielbasa.pl

To nie byli przedstawiciele rządu.
Rząd miał zapewnić przelot i ochronę Prezydentowi i zaproszonym gościom.
To ze właściciel nie ma polisy OC, świadczy o głupocie i jak zwykle marnowaniu publicznego grosza.
Co do odszkodowania to nawet w sprawie z góry skazanej na przegranie, sprawca bądz ubezpieczyciel stara się szukać przed sądem każdego elementu który wykaże że wina nie leży po jego stronie lub chociaż ją zminimalizuje.
Niestety nasz rząd przyznał się do wszystkiego za co sam odpowiada kilka godzin po katastrofie.
Rosjanie działają bardzo roztropnie,zrzucając cała winę na nas.Tam dba się o własne interesy, szanuje dobre imię, lub chociaż robi dobrą minę do złej gry.
A że zapłacimy za to wszyscy?
To jest ostatni problem tego rządu.