Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#741 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 styczeń 2011 - 14:39

Katastrofa Narodowa Nim zaatakujemy adwersarza w obronie opcji, którą uznajemy za słuszną, warto się zastanowić jak spojrzymy dzieciom, wnukom, bądz znajomym w oczy i co powiemy gdy np. po 15-20-30 latach okaże się ze to nie my mieliśmy rację.
Jeśli okaże się ze to MAK ma rację, wyjdziemy na niedowiarka, ew doczekam się epitetów typu ciemnogród,moher
Myślę że da się z tym żyć, a wnuki, mimom wszystko dziadkowi piwa na starość nie odmówią.
Jeśli jednak okaże się że MAK mija się z prawdą, co powiem wnukom i jak mnie nazwą.Czy postawią piwo, ba czy jak ja im postawię, będą chcieli to piwo ze mną wypić?

Edytowany przez xemit, 05 styczeń 2011 - 16:44.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 13:02
  •  

#742 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 05 styczeń 2011 - 16:44

Katastrofa Narodowa Mam swoją opcję, jak każdy i jest ona w moim sercu. Nie muszę na forum jej opisywać i chcieć by inni mieli taką samą. Uwagi dotyczyły Waszego stylu, może to marginalne, lecz raczej też się liczy. Historia osądzi, a my w tym czasie wielkiej manipulacji, nie powinniśmy skakać sobie do oczu, lecz pomagać patrzeć jasno, niedowidzącym... . I wspierać się przed czynnikami zewnętrznymi, wiem, że to utopijne, ponieważ tak jest już
od wieków.
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#743 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 styczeń 2011 - 16:47

Katastrofa Narodowa Wiesaw, jesteś jednym z ostatnich, których taka refleksja mogła by dotyczyć.
Mój post pod twoim to kwestia przypadku.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#744 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 13:55

Katastrofa Narodowa Ja tam na wszelki wypadek (lubię piwo :D ) już teraz uczę dzieci patriotyzmu (może w mniemaniu co niektórych jest to mocno ciemnogrodzko-moherowe zachowanie ) i przynoszenia owego piwa o którym pisał @xemit-na starość postawią albo z szacunku albo z przyzwyczajenia :D .

#745 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 12:55

Katastrofa Narodowa http://finanse.wp.pl...,wiadomosc.html
wiem, ze wp, ale opisuja tylko to co napisali inni, wydaje mi sie, ze udalo mi sie zachowac dystans i ocenic dzialania naszego rzadu.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#746 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów
  • Zainteresowania:ronlnictwo,wędkarstwo,motoryzacja

Napisany 09 styczeń 2011 - 10:19

Katastrofa Narodowa Może odejde trochę od wątku dyskusji, ale PIS to wcale taki patriotyczny ne jest. Chodzi mi mianowicie o koncern Smithfield który został zaproszony przez naszych wielkich patriotów czcicieli Ameryki za latające złomy F-16, po to aby zmonopolizować i zniszczyć polski przemysł mięsny jak i producentów. No niestety nasi wielcy patrioci wciąż drą mordy na ruskich, a nie potrafią zauważyć kto tu naprawde doi Polske...

#747 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 10:24

Katastrofa Narodowa I dlatego powinniśmy drzeć mordy na wszystkich a nie tylko na ruskich...

#748 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów
  • Zainteresowania:ronlnictwo,wędkarstwo,motoryzacja

Napisany 09 styczeń 2011 - 13:20

Katastrofa Narodowa Swoją polityką dążą do niskich cen żywca ,następnie zdesperowany rolnik wybiera możliwość kontrakatcji , która tak naprawde uzależnia polskich rolników od zagranicznego kapitału. No i finał każdy pewnie się domyśli...

Chodzi mi o ich typ kontraktacji, ale ogólnie jestem za kontraktacją...

#749 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 22:44

Katastrofa Narodowa A polski rolnik ponarzeka, całą winę zwali na rząd i "warszawiaków" którzy uparli się na niego i chcą go za wszelką cenę zniszczyć a następnie weźmie do rąk broszurę z maszynami i będzie kombinował jaki tym razem sobie kupić traktor i pług i ile wyjdzie oprocentowanie w banku. Bo przecież ten co nie ma nowych maszyn jest zacofany i mało nowoczesny. Po co się samemu bronić i próbować utrzymać na rynku.

I dlatego powinniśmy drzeć mordy na wszystkich a nie tylko na ruskich...
Ale chyba nikt nie odważy się nawet coś szeptem powiedzieć na naszych kochanych sojuszników zza Oceanu, którzy mają gdzieś taki kraj jak Polska. Dlaczego nasi politycy szukają "sprzymierzeńców" tak daleko, licząc że nam pomogą i będą nas bronić przed złem zza wschodu. Już Litwa czy Łotwa nam szybciej pomoże niż U.S.A.

#750 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 22:55

Katastrofa Narodowa Chłopaki robicie OT ;) W biedzie nikt nam nie pomoże jak francuzi którzy mieli nas wyzwolić a bali sie podejść nawet

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#751 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 styczeń 2011 - 22:56

Katastrofa Narodowa wiecie co to temat o katastrowie jaka miała miejsca pod smoleńskiem a nie o dywagacjach na temat cen. :blink: Znajdźcie sobie jakić inny temat ;)
Prośba do moda albo admina aby urwał ostatnie kilka postów i utworzył nowy temat w którym była by kontynuowany ten wątek :)

#752 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 09:42

Katastrofa Narodowa Polscy politycy, szczególnie ci z PIS robią wszystko, aby Polaków wybronić Rosjan oskarżyć. Nie dziwię się temu oczywiście ale fakty były nie co inne. Po stronie polskiej popełniono szereg błędów. Po pierwsze samolot wystartował z opóźnieniem. Normalnie myślący człowiek domyśli się, że na byle posła napewno nie czekano. Była więc presja czasu. Po drugie i najważniejsze błędem, który przyczynił się bezpośrednio do wypadku było lądowanie pomimo, że wieża i załoga polskiego jaka odradzała. To wszystko jest nagrane, więc nie do podważenia. Nie dowiemy się nigdy czy piloci sami chcieli lądować? czy ktoś im kazał wydając polecenie słowne? jeśli tak to od kogo to polecenie wyszło? czy piloci czuli aż taką presję? Były oczywiście inne błędy i bałagan po polskiej i rosyjskiej stronie ale one nie miały bezpośredniego związku z uderzeniem samolotu o ziemię.
Piloci obniżyli lot poniżej 100m łamiąc przepisy, lecąc około 200 czy 300 km/h wypatrywali pasa we mgle to było bardzo lekko myslne.
Teorie pisowców o podmianie zwłok prezydenta, zamachu uważam za bardzo nie na miejscu. Jak widać ludzie ci nie mają żadnych skrupułów przed wykorzystaniem tragedii dla doraźnych celów politycznych. Partia ta nie ma nic do zaoferowania w dzisiejszych czasach wyborcom, więc chwyta się wszystkiego.
Czytam tu, że niektózy się zawiedli na tym co im obiecnano. Nie wiem czy za krótko żyjecie, czy może ktoś jest naiwny? Politycy nie zależnie od partii obiecają wam wszystko co chcecie. Wszak jak powiedział pan Kurski z PIS ciemny naród to kupi.

Edytowany przez hubertuss, 10 styczeń 2011 - 10:00.

#753 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 styczeń 2011 - 20:48

Katastrofa Narodowa http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html
Widzisz Hubertus, a jednak można.

Edytowany przez xemit, 10 styczeń 2011 - 20:53.

#754 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 11 styczeń 2011 - 14:59

Katastrofa Narodowa Można ale może samolot rozbił się tak że ludzie byli w stanie przeżyć. W Smoleńsku samolot spadł dziobem w ziemie po czym się odwrócił. W takim przypadku mało możliwe żeby ktoś przeżył( po pilotach to już chyba zupełnie nic nie zostało).
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#755 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2011 - 16:31

Katastrofa Narodowa

po pilotach to już chyba zupełnie nic nie zostało).

Podobno mundury w nienagannym stanie.

Jakie rzeczy osobiste Rosjanie zwrócili rodzinie?
L.P.: - Synowa dostała mundur, ale my go jeszcze nie widzieliśmy. Podobno jednak był czysty i cały, czyli nie brudzony błotem - jak w pozostałych przypadkach. Jedynie bardzo mocno pachniał paliwem.
W.P.: - Koledzy Syna dali nam jeszcze jego czapkę, która była na nabożeństwie. Teraz ma ją wnuczek.

Edytowany przez xemit, 11 styczeń 2011 - 16:33.

#756 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 23:07

Katastrofa Narodowa Więc w takim razie samolot musiał zderzyć się z ziemia w inny sposób. Wierzysz w to że po takim zderzeniu z taka prędkością mundury pilotów by były nienaruszone? Po takim zderzeniu kabina pilotów zgniotła się niczym puszka po piwie. Przynajmniej tyle można wywnioskować na pierwsza myśl.
Zapraszam na swój profil

#757 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 13:35

Katastrofa Narodowa http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

czyli to o czym wszyscy trzezwo myslacy wiedzieli stalo sie faktem, ciekawe jaki ruch jarek teraz wykona.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#758 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 13:46

Katastrofa Narodowa Choćby największe autorytety się zebrały, to i tak część związana z pisem będzie szukała spisku i w nic nie uwierzy.

#759 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 13:47

Katastrofa Narodowa wiesz no maja do tego prawo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#760 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 14:08

Katastrofa Narodowa

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

czyli to o czym wszyscy trzezwo myslacy wiedzieli stalo sie faktem, ciekawe jaki ruch jarek teraz wykona.

Jak to co? Zrobi to co zwykle. Wszyscy są święci a Rosjanie bee.A powaliło mnie twierdzenie o dowody, no przepraszam po takiej katastrofie to gdzie dowody, z kosmosu mają je wziąć, tam nie było wiele co zbierać.
Zapraszam na swój profil